Jump to content

trigger

Kasutajad
  • Sisu loend

    12
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

trigger

  • Tase
    Algaja
  1. velotrenazhöör?

    Aitäh info eest. Ehk oskab keegi veel öelda midagi Tunturi kiituseks/laituseks? Või on ehk kellelgi veel soovitusi?
  2. velotrenazhöör?

    Tere, Kas oskab keegi soovitada velotrenazhööri aktiivsele harrastajale (umbes 3-4xnädalas 1 h). Ühe odava 2000-se nässaka tallasin juba puruks, seega oleks vaja midagi toekamat. Üle 5000-6000 ei oleks võimalik maksta. Kas sellise raha eest üldse saab rahuldava kvaliteedi ja vastupidavusega velo? Tänud ette.
  3. kreatiini toime

    Ma pole ka täheldanud, et kreatiin WC-sse ajaks. Küll aga on kreatiini toime minu puhul ajutine,s.t. kui kuur kestab, siis jõunäitajad ja üldine trennimotivatsioon paranevad, aga kuuri lõppedes läheb jälle tagasi vanale tasemele. On avaldatud arvamust, et kreatiini võiks võtta kogu aeg, nii et ei peaks pausi. Kas kellelgi on mingeid kogemusi, arvamusi selles asjas?
  4. Tere jõudu kõigile! Oskab keegi soovitada, kust saaks korralikke kangiga kükkimisel põlve toetavaid sidemeid? Tänud ette.
  5. biitsepsi arendamine

    Aitäh asjalike soovituste ja nõuannete eest.
  6. biitsepsi arendamine

    Tere! Olen juba mitu kuud püüdnud biitsepsit eelisarendada. Selleks olen käte treenimiseks võtnud eraldi päeva, s.t. teen järjekorras biits, triits, kõht (trenn jagatud 4-ks 1-nädalases tsüklis). Tõele näkku vaadates ei ol saanud soovitud tulemusi ehk siis pole saanud mingeid tulemusi. Pigem on tekkinud tunne, et ei taha seda f....n biitsa treenidagi, sest niikuinii ta ei arene. Natuke tagasi oli siin foorumis ka biitsepsi teema üleval, kus Arnold soovitas, et äkki oleks mõistlik hoopis teha vähem, sest biits saab niikuinii palju koormust. Kas kellelgi on mingeid kogemusi või mõtteid selles asjas?
  7. sugudevaheline võrdsus!

    Selline huvitav tähele(ja ette)panek. Revalis käivad meeste riietusruumis koristamas koristajatädid (s.o. naissoost isikud), kes ajavad paljaid mehepoegi lapiga mööda libedat põrandat taga Sugudevahelise võrdsuse tagamise huvides teen ettepaneku korraldada Revali naiste riietusruumi koristamine meeste poolt. Et Revalile sellega kaasnevaid kulutusi kokku hoida, teen ettepaneku koristamine graafiku alusel Revali usinate meesasukate vahel ära jagada. Mina olen näiteks valmis täiesti tasuta üks kord nädalas õhtupoolikul naiste riitusruumis koristama
  8. liigesetugi

    Tere, Kas keegi oskab soovitada, kust saaks häid tugisidemeid randmele ja põlvele? See elastik, mida apteegis müüakse on kare ja soonib väga ebamugavalt. tänud
  9. Imre & Iris Vähi pulmapildid

    Palju õnne
  10. tige bänner :)

    irw, vinge bänner on siia üle riputatud Ma mõtlen seda suur.ee-d.
  11. rinnalihased

    Tänx Madis. Ma olen ületõmmet kunagi üsna aktiivselt teinud, aga ma ei saanud siis päris hästi aru kuhu ja kuidas see harjutus töötab. Proovin uuesti, sest kindlasti olen vahepeal edasi arnenenud. Kas ma saan sinust õieti aru, et soovitad teha ületõmmet ENNE surumist, s.t. teha ikka surumist ka? Ma tegelikult pidasin silmas, et loobuks üldse mõneks ajaks surumisest, kuna see on mulle psühholoogiliselt vastumeelne. Kõigi teiste kommentid on ka teretulnud! Jätkuvalt powerit kõigile
  12. rinnalihased

    Tere, kõik amatsoonlased Olen 23 a mees, teinud jõutrenni lühemate ja natuke vähem lühemate pausidega ca 4 aastat. Elementaarsed teadmised treeningmetoodikast ja toitumisest on olemas, kasutan Lemon superit, olen teinud mõned kreatiinikuurid jne. Ühesõnaga: olen aktiivne harrastaja. Viimased kuus kuud aga ei ole jõu ega massinäitajad sugugi paranenud, eriti tüütuks on muutunud kangi surumine rinnalt, kus on märgata isegi teatavat tagasiminekut. Ma lihtsalt ei taha enam kangi kätte võtta. Vastik ja tüütu tundub. Siit ka küsimus, kas kellelgi on olnud sama probleem ja kuidas ta seda on lahendanud? Millega oleks võimalik rinnalt surumist asendada? Ja veel üks küsimus. Treenin põhimõttel vältida rutiini, s.t. ükski trenn ei sisalda täpselt samu harjutusi ja sama arvu kordusi (vähemalt mitte teadlikult). On mingid baasharjutused, mida enam-vähem kindlalt teen, kuid ülejäänud osas varieerin väga palju. Lähtun lihtsalt sisetundest, trennipäevikut pidada ei ole viitsinud. Kas selline lahendus on ehk liiga boheemlaslik, s.t. kas oleks ikkagi vaja kindlamat süsteemi, kui peamiselt enda sisetundest lähtumine? Igatahes tundub mulle, et senine lähenemine ennast enam ei õigusta. Ähh.. pikk jutt sai, sry oli plaanis lühemalt Tänud ette kõigile ja POWERIT
×