Jump to content

Colbur

Kasutajad
  • Sisu loend

    0
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Colbur

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 01.05.1994

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  1. Silvar Rückenberg

    Nimi: Meinart Vanus: 16 Klubi: Tartu Ülikooli Akadeemilise Spordiklubi Spordiala: Kulturism Treener: Silvar Huvialadeks sport: korvpall, jalgpall, jõutõstmine, kulturism. Lisaks tunnen huvi treeningprotsessi ja tervisliku toitumise vastu. Olen saavutanud palju häid tulemusi kergejõustikus, korvpallis ja jõutõstmises. Lisaks palju teisi väiksema kaaluga sportlikke saavutusi. sealhulgas: 2012/2013 Tartu Rocki korvpallikooli aasta areneja c-vanuseklassis, Tartumaa meister lamades surumises 2013. a; U16 Eesti karikavõistluste 1. koht korvpallis 2014/2015; U16 Eesti meistrivõistluste 1. koht korvpallis 2014/2015; VII Lõuna-Eesti lahtistel karikavõistlustel kulturismis ja fitnessis parim noor-juunior kulturismis algajate kategoorias; 31. Eesti Karikavõistlused kulturismis ja fitnessis noored kulturism 1. koht; Balti matši kulturismi juuniorite kategoorias 4. koht. Spordipisik on tekkinud juba varajases lapsepõlves, kui käisin kergejõustiku trennis paar aastat ning seejärel uue väljundi leidnud korvpalli kujul, millega hakkasin väga tõsiselt tegelema lootes, et minust saab hea korvpallur. Korvpalli mängisin oma 3-4 aastat kuniks põlvede vigastus ei lasknud enam mängida. Otsustasin vaheetapiks aastake jõutõstmist proovida ning tegin põlvedele abiharjutusi ja füsioteraapiat üritades tagasi naasta, kuid põlved hakkasid uuesti valutama. Seega motivatsioon kui selline korvpalliga tegelemiseks oli kadunud ning hakkasingi jõutõstmisega korralikumalt tegelema. Olin umbes poolteist aastat juba trennis käinud kui otsisin endale uut väljundit, milleks sai siis kulturism. Hetkel valmistungi Eesti meistrivõistlusteks kulturismis ja fitnessis. Lisan ka mõned pildid ja video paremaks ülevaateks minu tegemistest. Baltic matš 2015 31. Eesti Karikavõistlused kulturismis ja fitnessis Vormipilt nädalake peale 31. Eesti Karikavõistlusi Suvi 2014 pealtpanek
×