Jump to content

Alexander Andrusenko

Moderaatorid
  • Sisu loend

    4 379
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    9

Koik Alexander Andrusenko postitused

  1. Randmed

    mis arvate glykosamiinist?
  2. Randmed

    treenerit pole ma viimasel ajal n2inud, sest ei k2i vee peal praegu, aga enne mul selliseid probleeme eriti ei olnud. Vahel valutas ranne, aga liigesest v2lja ei tulnud. Eelmisel aastal k2isin talvel j6usaalis, siis oli treener kogu aeg kaasas, ja siis ytlesin talle, et ranne valutab, tema ytles ka, et 2ra neid harjutusi tee, mis rannet koormavad. Siis ma sain k6iki harjutusi teha va. rannet. Aga viimasel ajal l2ks asi hullemaks. Perearstiga r22kisin, too ei oska peale Fastum Geli kyll midagi tarka 8elda.
  3. Randmed

    ok, suured t2nud. Aga soovitage veel midagi Ultra Geli taolist, 2kki aitab miski? Kuskil pidavat olema mingi taoline asi, aga selle toimeaine on 10x tugevam, kui Ultra Gelil, ma ei m2leta nime. Teab keegi?
  4. Randmed

    no mulle juba soovitati randmeid treenida, proovisin paar n2dalat v2ikeste hantlitega, aga asi l2ks veelgi hullemaks. (aga nyyd on mul myrgitus, istun kodus, joon teed ja oksendan)
  5. Randmed

    samas, ei taha trenni ka vahele j2tta. Vaja ennast vormis hoida ja varsti algab uus v6istlushooaeg (ma tegelen aerutamisega). V6ib-olla k2in arsti juures 2ra, kysin, mida teha, aga yritan siiski kuidagi kevadeni v2lja kannatada, kevadel l2hen vee peale, seal seda nii v2ga tunda ei ole. Palju need poksijate sidemed maksavad umbes? Ja need t6stjate sidemed peaksid ka head olema? Praegu yritan teha niimoodi trenni, et v6imalikult v2he liigutan rannet. Surumisel aitab s6ber kangi v6tta n2iteks jne.
  6. max surumine

    Ma ei tea, kuidas teistele m6jub, aga mulle m6jub k6ige paremini, kui ma teen yks trenn pyramiidi (see tuleb kokku 10-12 seeriat) ja j2rgmine trenn t88kaaluga (8-10 seeriat). Mehed trennis imestavad, et kes see nii palju seeriaid ikka teeb, aga minu lihased on harjunud rohkete seeriatega ja 6-st seeriast mul lihtsalt ei piisa. Kui ma suudan kindla raskusega teha 8 kordust (et 9 enam kindlasti ei j6uaks), siis ma j6uan seda 8 seeriat teha. 9. ja 10. seeria teen juba 7 korda n2iteks. Ma arvan, et see on v2ga individuaalne. Ma tegelen aerutamisega muidu, talvel k2in j6usaalis. Surun hetkel 112.5. Talvega tuleb 15 kilo juurde (3 kuuga). Mulle m6jub selline treening k6ige paremini
×