Jump to content

erko87

Kasutajad
  • Sisu loend

    41
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

erko87

  • Tase
    Algaja
  1. Probleem tõstjavööga

    Miks nad valutavad... kuna kõhu külgmine lihas on nõrk ja praktiliselt olematu ja tänu sellele rõhub tõstjavöö neerule seega nagu pigistab tega .... teisel pool mida lõigatud ei ole on lihas ilus ja kõik korras...
  2. Probleem tõstjavööga

    Neerud on täiesti korras
  3. Tere olen kohe 19 saav noormees mul on kunagi olnud kaks neeruoperatsiooni ja selle tulemusel on kõhu külgmine lihas väga nõrk ( praktiliselt olematu) nüüd olen kükkimises jõudnud 100 kg piirini ja ilma vööta enam kükkida ei julge kuna kunagi on selga juba ära tõstetud... probleem seisneb selles et kui k´ükkin vööga siis tänu lihase puudumisele pigistab see vist neeru ja pärast jalapäeva vajutab neer 2-3 päeva...(( ehk on keegi teadjam ja oskab aidata või mis arsti poole pöörduda...
  4. Kõhu lihased

    Olid ajad kui jõusaalis ei käinud ja tegin trenni kodus siis sai teha iga õhtu 4 x 100 kõhulihast välja tulid küll päris kenasti si ütleme et ei tednud kedagi kes teeks kõhukaid rohkem ja kiiremini kui MINA hetkel aga treenin 2 korda nädalas jõusaalis ja 1 korra kodus üldiselt olen rahul kui seda rasvakest kõhul nii palju ei oleks...
  5. Kas on mõtet?

    See et nii kaua käinud oled on väga hea oleks hea kui sul oleks hea kava ja korras toitumine ja siis miks mitte
  6. Keemia

    Kas keegi teist keemiat tarbib??? kui ja siis mida??? Keemia all mõtlen steroide!!!
  7. kust saab odavalt valku?

    Ennem ostsin 60% vene valku 3 kg 325 kr Nüüd ostsin 97% vene valku 3.8 kg 500 kr selle uue valgu kohta ei oska veel midagi öelda kuna pole veel proovinud aga järgmine nädal proovin asja kohe ära;) pole vene valgu kohta midagi halba öelda täitsa rahul olen!!!
  8. sinu pikkus ja kaal, vanus?

    175cm 68kg 18a
  9. Millal?

    Alustasin septemri alguses ja tulemsutega rahul ei ole loomulikult on kasvand aga tahaks olla suurem, ja reljeefsem...
  10. Kofeiin

    Mitu mg sinu tablett on??? Ise võtan 3 100mg tabletti
  11. Kofeiin

    Mina igatahes võtan 300mg kofeiini 2-3 tundi enne trenni ja ei higista rohkem kui tavaliselt ja kui aus olla siis ei tunne ka et mingi eriline power sees oleks... aga tiba parem on küll...
  12. Pea valud.

    Kui asi puudutab vererõhku siis mul on vahest nii et kui kõvasti pingutab hakkab pean ringi käima
  13. Kofeiin

    aga äkki seon piimaga rohkem kui teise toiduga piin on ju sellin neutraalne...
  14. raha?

    Suht vähe kuna saan toidulisaneid väga soodsalt 500kr kuus jõusaal sellest ainult 80 kr;)
×