Jump to content

GoHard

Kasutajad
  • Sisu loend

    14
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

GoHard

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 20.09.1997

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  1. Toitumis aeg

    Gyimm= jõusaal ja ei ole päris igapäev 6 päeva nädalas ja 7 päeva nädalas jooksu
  2. Toitumis aeg

    Igapäev gymmis jah ja siis veel jooks
  3. Toitumis aeg

    eesmärgiks rasvaprotsent võimalikult madalale viia (10-12%). pragu on ligi 20% lähedal, Kaal on 80kg.
  4. Toitumis aeg

    Plaanis siis kaotada paar kilo rasva ja panin paika umbes mis kell kui palju kaloreid söön. Tahaks teada, et kui mõistlik see on ja kui keegi osab tarka infot anda, siis on oodatud Hommikul 7.30 - 900kcal Lõunaoode 10.00 - 300kcal Lõuna 13.00 - 600kcal Õhtu 18.00 - 900kacl Ajutoide õppimiseks 20.00 - 100kcal Trenni lähen kell 4 ja enne paar tundi väga süüa ei taha, muidu trennis ebamugav. Ja päevane kalorivajadus on umbes 3200kcal, Siin on kokku 2800kcal. Peaks olema mõistlik
  5. Lihas, ainevahetus ja raskaprotsent

    No kui ma teen luhast, siis tänu sellele lihasele kulub mul päevas ka rohkem kaloreid? (Treenimine väljaarvata)
  6. Selline küsimus, et kui arendad oma lihast kas siis kiireneb ka ainevatus ja on kergem rasva kaotada kehalt?
  7. Täpis toitumine

    No kui ma lihast teen, siis kaal pigem tõuseb ju
  8. Täpis toitumine

    Et siis katsetan ja möllan ise, ja asja tuleb võta rahulikult, kui 2 kuuga rasva ei kao?
  9. Täpis toitumine

    Tahaks teada nüüd palju on õige kogus kaloreid Vaatasin netist nende kalori kalkulaatorite, et pean päevas umbes 3200 kc tarbima, aga kuna mul on natuke rasva ka peal, siis palju ma sööma peaks neid?
  10. Täpis toitumine

    Viimasest lausest ei saanud aru
  11. Täpis toitumine

    Range on nagu täpne kava näiteks: Esmaspäeval kell 09.00 (200g mitmevilja putru, klaas piima) 14.00 (Juurviljad, riis ja kana) Aga see mis ma mõtlesin oli nii, et ei söö rämpstoitu vaid igapäev erinevat kodustehtud toitu, näiteks risoto, kartulid ahjulihaga ja midagi sellist
  12. Täpis toitumine

    Et siis tuleb tarbida õiges koguses kaloreid
  13. Täpis toitumine

    Ma mõtlesin seda keha, et rasvaprotsent väike ja lihased niihästi näha
  14. Täpis toitumine

    Tervist. Selline küsimas, et kui ma tahaks välja näha selline, kas siis mul peab olema mingi täpne range toitumiskava või piisab sellest, kui ma sõõn õige kogus kaloreid ja saan kõik vajalikud ained kätte Ettetänades
×