Jump to content

j6ujunn26

Kasutajad
  • Sisu loend

    0
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

j6ujunn26

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 28.01.1988

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  1. j6ujunn blogi

    Tänase seisuga kaal langenud 106kg peale,vorm paraneb,enesetunne ka.Treenin ja toitun kava järgi ja see annab tunda.Vigastust ka pole ja saab normaalselt treenida
  2. j6ujunn blogi

    Võitsin jah,kuid oleksin pidanud pähe saama,oleks vähem pingutanud
  3. j6ujunn blogi

    Pole mõnda aega kribanud,kuna tekkis küünarliigese mingi venitus või äratõmbamine,nimelt ühe vennaga läks käesurumiseks ja kuivalt sai tehtud ja pärast seda ei saanud trennis vasakut kätt ültse tööle rakendada.Täna õhtu tegin esimese kerge trenni mõlemat kätt rakendades ja nats oli jõudu ka juba vasakus käes.Järgmisel nädalal kindlasti jõuab 100% välja pigistada trennist
  4. j6ujunn blogi

    Hetkel soovin arendada keha lihtsalt,tehes tugevaid trenne ja õigesti toitudes,kui füüsis läheb selliseks mis minu arvates on väärt võistlemist siis kindlasti lähen!
  5. j6ujunn blogi

    Tsau!Olen jah suht,junni kohta suur tõesti
  6. j6ujunn blogi

    Tervist! Olen mees,26aastane,189cm pikk,111kg hetkel. Praegused jõutulemused on sellised:rinnalt surumine 140kg,kükk 190kg.jõutõmme oli kunagi 160kg aga pole ammu seda teinud. Olen teinud regulaarselt jõusaali ligi 4aastat.Praegune eesmärk on jõudu kasvatada ja selle käigus ka lihast juurde. Trenni teen nii : 3x nädalas jõusaali:1.rind+biiceps,2.jalad+õlg,3.selg+triiceps. Aeroobselt vastavalt 1-max 3 korda nädalas.
×