Jump to content

Regina Krukovskaja

Kasutajad
  • Sisu loend

    64
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    1

Koik Regina Krukovskaja postitused

  1. VÕIMAS MOTIVATSIOONI LAENG oma keha muutmiseks on garanteeritud! tulge kindlasti ergutama ja kaasa elama, 4. aprillil Tartu Ülikooli spordihoones (Ujula 4, Tartu). Vōistlused algavad kell 12.00!

  2. Õlad+käed+40min cardiot=2 tundi trenni -TEHTUD! Minu tänased motivaatorid JBL bluetooth Juhtmeta kõrvaklapid E40BT, ÜLIM MUGAVUS:http://www.euronics.ee/t/61134/korvaklapid/juhtmeta-korvaklapid-e40bt-jbl-bluetooth/e40btblkSuper lahendus neile, kellele käivad närvidele kõrvadest välja kukuvad nööbid või liikumist segavad juhtmed! olen proovinud erinevaid nii spordi kui ka tavalise klappe, juhtmega ja ilma - need on vaieldamatud lemm...

  3. Lärmstopp! Kui Sul kodus laps, mees, tuhkur ja muud loomad. Miks ma neid varem ei avastanud? Ei kuula midagi , ka äratuskella mitte! Ärkasin tugeva raputuse peale, vaatasin mehele otsa- pilt oli- Häält ei olnud!

  4. ILUS HOMMIK! Ettevalmistumine võistlusteks käib suure hooaga, hetkel sain kaalu juba 46 kg peale, see oli minu võistluskaal eelmisel kevadel, mis tähendab , et väga dieeditama õnneks rohkem ei pea, nüüd tuleks kaalu hoida , mis on omaette kunst, kuna kaloraazi vahed väga väiksed, ja kuna keha ikkagi säästureziimil, siis toitu väga palju lisada ei julge. Vorm on hetkel kindasti parem kui 2014 kevadel sama kaalu puhul, seda n...

  5. OLIMP TEAM-Regina Krukovskaja-edusammud

    Ettevalmistumine võistlusteks käib suure hooaga, hetkel sain kaalu juba 46 kg peale, see oli minu võistluskaal eelmisel kevadel, mis tähendab , et väga dieeditama õnneks rohkem ei pea, nüüd tuleks kaalu hoida , mis on omaette kunst, kuna kaloraazi vahed väga väiksed, ja kuna keha ikkagi säästureziimil, siis toitu väga palju lisada ei julge. Vorm on hetkel kindasti parem kui 2014 kevadel sama kaalu puhul, seda näen peeglist isegi Lisan ka pildimaterjali sellest, mida söön dieedi ajal, toit võimalikult vähe töödeldud ja kergesti ning mis põhiline KIIRESTIvalmistatav! Kuna elutempo hetkel niigi kiire, siis tavaliselt toidukord valmib mul VÄHEM KUI 5 Minutiga! Seega sellised vabandused, nagu mul pole aega korralikult ja nii tihti süüa on minu jaoks lihtsalt arusaamatud!!! Kõik on võimalik, kui vaid tahtmine on olemas! Süsivesinikutest olen parktiliselt loobunud, hoian hetkel rasva 1-1,5 gr kehakaalu kohta ja valku 2-2,5 gr kehakaalu kohta. selline rasvade ja valkude vahekord sobib mulle hästi , ning näljatunnet praktiliselt ei tekki kõrvalt vaatajetele tundubki , et ma pidevalt söön päevas mul ongi 5-6 toidukorda iga 2-3 tunni tagant, see kiirendab ainevahetust oluliselt. Toidukordade vahel joon palju, kas veet või rohelist teed, samuti OLIMP BCAA-d, see peletab näljatunnet samuti Siit minu võistluseelne näidismenüü: Hommikusöök: rasvatu kohupiim 100 gr+ türgi jogurt 100 gr+ stevia suhkruasendaja + rohkelt kaneeli maitseks ja 10 gr mandleid Vahepala: kohupiim või muna või pähklid Lõuna: jääsalat , 100 gr, kurk 100 gr, spinat 20 gr, oliivõili 10 gr + ( 100gr kanafilee või tuunikala või keedumuna või veis), sool, pipar sojakaste Vahepala: keedumuna + 50 gr avokado, või rasvatu kohupiim + pähklid Õhutsöök: 200 gr värske salat ( jääsalat, ruccola, kurk, spinat jne) + 100 gr ( keedumuna või tuunikala või lõhe või krevettid) + oliivõil ja isaks mõned ideed lihavõttepühadeks
  6. OLIMP BCAA fruit punsh shottid maitsesid kõigile hästi :) lisaks sai maitsta ka Redweilerit, ning nämma jää-kohvi OLIMP Whey proteini sheiki! Olimp Redwilerit 1/3 kulpi segan 200 ml veega ja joon 30min enne trenni, annab korraliku energia paugu, paneb vere käima, et lausa näpud hakkavad surisema. RedWeiler annab treeninguteks lisaenergiat, stimuleerib närvisüsteemi võimaldades maksimaalseid pingutusi ja parandab treeningaegset keskendumist....

  7. Loogiline lõpp tegusale päevale! Terve saal on minu! ;) lähen lammutama

  8. Euronics & SteamOne Buduaari turul- kõik on oodatud uudistama! ;)#euronics #steamone

  9. Jeee! Ma sulan! ;) pekk põleb , kontrollisin mõlema kaaluga

  10. Jahoooo!!! Kinni panin! Audentese Jõusaali Täht 2015! :) #Beurer #competition #bikinifitness

  11. Ägedat Naistepäeva Meile Naiskad! ;)

  12. #Niketrainingday #Olimp #Olimpteam #Fitshop

  13. Nike training day #NTCtrainingday

  14. OLIMP TEAM-Regina Krukovskaja-edusammud

    jagan taas teiega, mida põnevat vahepeal juhtunud on... kuna eelmine kord komenteeris Ott minu 3nda koha Audentese jõusaali võistlusel nii : "järgmine samm on pjedestaali kõrval, auhinnaks soe käepigistus", siis mõtlesin, et nii madalale ma nüüd küll langeda ei saa. Järgmine etapp olid kükkid poole keha raskusega, ja kui ma saali astusin, siis naiste tulemus, mis mulle vastu vaatas oli 230 kükki!!! Ausalt, ma ei uskunud, et ära teen ja seda numbrit vaadates, ei tahtnud isegi alustada, sest teadsin hästi kui raske see on ja olin kindel, et ei jõua kahesajagi. Kui mul oli 225 ees, siis karjusin nagu pöörane "Ma teen ära!", hullult rasked olid need viimased kükkid ja lõpuks ergutasin ise ennast terve saali peale ja see aitas- tulemuseks 245 kükki ja I koht! Nädalad mööduvad ülikiiresti, kõik nädalavahetused on tegevusi täis, poseerimised, fotosessioonid, seminarid, koolitused ja loomulikult ka trennid.. 2 tunnised ei mäletagi, millal viimati sain lihtsalt olla, aga teglikult selline sigimine-sagimine sobib mulle hästi, olengi selline kärts-mürts ja ma ei oskagi vist niisama olla Sõbrapäeval käisin Sparta sünnal OLIMPI tooteid tutvustamas ja haarasin ka endale mõned võsitluseelsed abimehed Fitshoppist. Täna sai läbi ka minu suurepärase treeneri Natalia -Kiivikase ja väga toreda bikini-fitnessi võistleja Kristina Nuuti ülimalt kogemusterikkas ja hariv seminar. Homme Ottiga ülevaatus ja siis saab teada ka objektiivse vormi hinnangu ning panna ka edaspidise tegevusplaani paika!
  15. Good Morning! Bikini Fitness Seminar Day 3

  16. tere, soovin registreeruda! NIMI Regina Krukovskaja VÕISTLUSKATEGOORIA Bikiini fitness: naised -163cm. Edasijõudnud. KLUBI/LINN AUDENTES FITNESS/Tallinn Treenerid: NATALIA Nazarenko-Kiivikas, Ott Kiivikas
  17. Day II seminar fitness bikini

  18. Osalen Kulturismi- ja fitnessi- ning jõusaalitreenerite erialasel koolitusel

  19. Mõnus pühapäev veel mõnusamate inimestega! Spasibo rebjata- s vami bõlo veselo! :)

  20. HOMME 14.00-16:30 teen Spartas OLIMP toodete degustaatsiooni! Saab maitsa minu lemmikuid: Redweilerit, BCAA explode, Matrix batoonikesi ja palju muud, ootan kõiki MAIUSTAMA! :)

×