Jump to content

Military

Kasutajad
  • Sisu loend

    76
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by Military


  1. Leedus haibitakse jahh kõvasti UNIVERSALI

    üks leedu keelne sait - www.maistassportui.lt, arvan et kui sinna inglise või vene keelse maili saadad saad ehk nendega kaubale ja nad saadavad sulle ehk ka eestisse...


  2. Kui tellid USA´st siis juurde tulevad postikulud mis sõltub kaalust (mida raskem seda kallim) on suht soolased ja teeb tellimise mõtetuks... Samuti pead arvestama seda, et USA´st tellides tulevad üle 22 euro suuruse tellimuse puhul (selle alla ei kuulu posti kulu) juurde euroiidu tollimaksud - seega tõuseb toote tellimse hind veelgi. Kaup eestisse kuni kuuaega . Ennem tellimist soovitan suhelda KINDLASTI ravimiametiga, et see ikka kauba tollist läbi laseks kuna kõik kaubad USA´st tellides üle 22 euro läbivad piiril kontrolli ja toidulisandite puhul ravimiameti kontrolli - asi selles, et toidulisandid ei sisaldaks Eesti Ravimiameti poolt ravimiteks määratud aineid. Samas on see minu meelest suhteliselt nalja number, kuna varem näiteks vabalt müügis olnud analgiin - mida omal ajal sõpradega pohmelli vastu sai sisse söödud, on nüüd mõned aastad tagasi apteekidest ära korjatud ja nüüd ainult retspti ravimiks tehtud... Aga whatever....

    Kes soovib see proovib - JÕUDU!


  3. kui kaua olid jõusaalis käinud? see lihase suurenemine ja samaaegselt rasvapõletus on kahtlane pika kogemusega jõusaali kalale

    Jõusaaliga olin enne kava tellimist tegelenud ikka oma mitu aastat, aga dieedil polnud enne olnud ja selle kõige paremaks lbiviimseks pöördusin Mareku poole. Ma pole öelnud, et rasvapõetusega kaasnes lihase suurenemine - kehakaal langes selle 4 kuuga 10kg, jõud aga suurenes lihase tiheduse arvelt ehk muutus kvaiteetsemaks.


  4. Kasutasin Mr. Kalmuse koostatud treening- ja toitumiskava, põetasin 10kg rasva, samas tuli jõudu juurde ning visuaalne pilt oli väga boeno! Naine, kui ka nii mõnigi sõber, ajas silmad punni ja kiitis tulemust.

    Soovitan Marek Kalmust - väga meeldiv koostöö.


  5. 5x5 on väga super kava. Tõmbab korralikult rihmaks :) Olen seda paar korda vahelduse mõttes teinud, mulle andis jõutõmbele just kõige paremini juurde - iga kord tuli +10kg max´i juurde. Ise arvan, et just jõutõmme on super harjutus kuna seal punnid üksi kuni lõpuni - jõuad siis või mitte... vähemasti kangialla ei jää nagu lamades surumises :huh:


  6. Vahet pole ju kas süstib või sööb mingit muud jama sisse... Imetlevad teda ja teisi "suuri onusid" 99% siin foorumis viibijatest. Kui eestis seda tehakse siis näidatakse näpuga ja räägitakse kui paha see ikka on... Iga üks teab ise, mis teeb - täiskasvanud inimesed ju.


  7. Aga palun - tee eraldi päevadel või koos samal päeval, ise olen teinud mõlemat moodi.

    Õlg

    1. Kangi surumine eest

    2. Ettekallutatult hantlite tõsted küljele

    3. Seistes hantlitega lendamine

    4. Hantlite tõsted ette

    Triitseps.

    1. Prantsuse surumine kangiga

    2. Hantli surumine kukla tagant

    3. Rööbaspuudel surumine

    4. Ploki allasurumine


  8. Toitumise kohta meenus ka üks variant. Küsiti, et mida ja kuidas ma pean sööma, et treeningust rohkem kasu oleks, ma siis seletasin kuna ja mida. Tegu oli päris algajaga ja minu pakutu peale ütles ta, et mul ei jätku selleks kõigeks raha. Ma siis, et hädapärast võid ju ka ainult kohupiimaga läbi ajada, et neljast pakist päevas sulle piisaks. Nädal hiljem poiss kurdab, et esimesed päevd suutsin küll hommikul endale neli pakki kohupiima sisse ajada aga siis enam ei jaksanud. Küsisin siis, et miks sa neli korda ei või päevas süüa, iga kord üks pakk? Tema, et päeval polevat aega poodi minna, et mõtlesin hommikul kõik korraga ära süüa. :P

    :) Deem Marek peab ka igasugseid koomilisi olukordi läbi elama, ei tea kas Ta öösel pärast magada ka saab? mina naersin seda lugu nii et silmad märjad :P

×