Jump to content

Military

Kasutajad
  • Sisu loend

    76
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Military postitused

  1. Kui palju sul söögi peale raha kulub?

    Kuus saab ära söödud ~ 2800.-
  2. Välismaalt Tellimine..?

    USA´st sa kõike tellida ei saa - ravimiamet ei lase kõikke sisse tuua. Kohale toimetamise aeg kuni kuu aega, lisanduvad saatekulud + tollimaksu = seega pole seal meie jaoks nii odav midagi. P.S! Kõik sõltub muidugi soovitavast tootest - osa kraami on sealt odavam tellida, kui eestist osta.
  3. Tere Imre!

    Saia ma moosiga ei söö, aga sepikut moosiga küll ühe viilu päevas. Tagajärg - kaal ja rasvaprotsent langevad
  4. Tere Imre!

    Herr Kalmuse jutt õige - Temalt kava tellides ei olnud plaani lavale minekuks, vaid enese vormi ajamine - praeguseks, siis sutsu üle 3 kuu toitutud ja treenitud Mareku juhendamise järgi ja hetkel elu parim vorm 97kg pealt kaal kukkunud 88.5kg´le ja rasvaprotsent elu madalaim, samas on jõunäitajad suurenenud. Usun, et kui Imre mind näeksid ja võrdleksid sellega, mis ma novebri alguses olin kui viimati Revalis kohtusime, siis kukus Sul karp lahti
  5. Kreatiin

    Minu puhul toimivad pikad vahed väga hästi, iga trenn laon ainult raskust juurde - lühikeste pausidega jääb efekt liiga väikeseks parem ootan veidi kauem, siis edasi minek palju parem - üle öö ei juhtu ju kulturismis midagi... KANNATUST!
  6. Maailmarekord

    Farmeri kõnd (Farmer's walk) Farmeri kõnni kanderaskused on standartse kuju ja suurusega. Kanderaskusi on olemas kahesuguse kaaluga: 125 kg kummagis käes või 160 kg kummagis käes. Farmeri kõndi on kahte klassikalist varianti. Kahe raskusega kokku on võimalik võistelda neljal erineval klassikalisel Farmeri kõnnil. a) Farmeri kõnd aja peale. Raskused tõstetakse maast üles ja kantakse 25 m pikkusel rajal edasi tagasi. 125 kg raskuste puhul on distants 75 m, 160 kg raskuste puhul 50 m. Aeg seiskub, kui kanderaskuste tagumine ots on ületanud fini?ijoone. Sportlane ei tohi kanderaskusi üle fini?ijoone visata, tal peab olema nendega kontakt joont ületades. Sportlane liigub pöördekohtades ümber postide. Kui ta pillab kanderaskused maha, siis võib need uuesti üles võtta ja kõndimist jätkata. Ajalimiit on 75 sekundit. Aega peavad võtma minimaalselt kolm kohtunikku võistleja kohta. Arvesse läheb keskmine aeg. Farmeri kõnd kauguse peale. Kanderaskused tõstetakse üles ning kantakse 25 m rajal senikaua edasi tagasi kuni nende maha kukkumiseni. Lõplik tulemus mõõdetakse raskuste tagaosast. Ajalimiit puudub. Sportlane peab liikuma pöördepunktides ümber postide.
  7. Kreatiin

    Wrange ja Fast olid täitsa hea toimega Cell-tech oli jama...sai ainult raha raisata... Mina tarbin kreatiini kuuridena ja vahed hoian suured - nüüd tuleb ligi aastane vahe sisse juba...
  8. Cell-Tech VS Satur8 VS Adenergy

    Satur8 paugutas päris hästi- tõmbas korralikult käima ja andis powerit, trennis panin ainult raskusijuurde, cell minu puhul ei toiminud... jama...
  9. Kreatiin

    Ise olen ära proovinud Wrange, Tai Kane, Fasti ja MuscleTechi kreatiinid - kui suuremad vahed sisse teha, siis mõikasid päris hästi. Nüüd pole kreatiini tarbinud aasta ja peale jõulu-hullust hakkan katsetama Higher Power´i mikroniseeritud kreatini - eks näis kuidas mõikab.
  10. Mis Sorti Muusikat keegi kuulab?

    I wanna ROCK!!!
  11. Küsimus!

    Mina teen säärt eraldi päeval, kuna jala päeval peale reie-ees ja tagalihast ei jaksa enam säärt teha - nii kutu lihtsalt juba, pole mõtet.
  12. Kreatiin

    Teatavasti on välja töötatud erinevaid kreatiini vorme - Creatine Monohydrate, Creatine Ethyl Ester (CEE), Micronized Creatine, Kre-Alkalyn, jne.... Milliseid kreatiine olete tarbinud ja mis on andnud parimaid tulemusi?
  13. Lugedes erinevaid kulturismi/fitnessi foorumeid jääb pidevalt silma, kuidas küsitakse aina uuesti ja uuesti - Mida ma teen valesti? Kuidas pean toituma ja treenima, et kasvaksin? Kuidas 6-pack´i saada? Millist toidu lisandit kasutada? Ja nii edasi ja edasi... Minu soovitus TEILE kõigile, kes te pole oma toitumise/treeningu ja lõpptulemustega rahul - VÕTKE ENDALE PERSONAALTREENER!!!! See inimene on spetsialist ja teab kuidas treening ja toitumine tasakaalu viia, et ka tulemused oleks näha. Ise kaalusin treeneri poole pöördumist ligi pool aastat, kuid nüüd kuu aega tagasi lõpuks tegin selle lükke ära ja olen selle otsusega väga rahul. Eelnevalt olin trenni teinud vahelduva eduga - pikemate ja lühemate pausidega 5 aastat, sellest viimased 2 aastat regulaarselt. Treeneriks, kelle poole pöördusin valisin enda suure lemmiku ja eeskuju MAREK KALMUS`e. Mareku koostatud treening programm ja toitumine on kõigest kuuga teinud tublit tööd - kehakaal on kukkund mul 96kg´lt 93kg peale, samas on jõudu juurde tulnud, rasvkude on hakanud vähenema ja lihas on kuivemaks muutunud. Iga kord ternni minnes on power taga ja enesetunne on super... Seega kõik, kes Te tahate tulemusi näha ja olete tüdinenud tühjast jõusaalis rassimisest, tehke tark otsus ja pöörduga treeneri poole kes Teile personaalselt läheneks. Jõudu, Sihikindlust ja Visadust!
  14. Treening kava

    Äkki keegi hea inimene viitsib siia ylesse panna kava sellest raamatust - kava suunitlusega jõu ja kehakaalu suurendamiseks (raamatu lõpu-pool). Kava oli selline kus igat lihast treeniti 2 korda nädalas - E,T & N,R. Ise olen suutnud selle raamatu ära kuhugi kaotada....
  15. Kaasvõitlejatele

    1. Mitu korda nädalas tegeled raskuste tõstmisega? - 4 2. Mitu korda nädalas teed aeroobset treeningut? - 4 3. Kui pikk on sul keskmiselt üks jõusaalitreening ilma aeroobse treeningu ja venitusteta? - 1h kuni 1,5 h 4. Kas venitad lihaseid, kui jah, siis millal ja kui kaua? - Peale igat harjutust 2-3 minutit ja trenni lõpus ~5 minutit 5. Mitu korda keskmiselt päevas sööd? - 4 6. Kui regulaarselt toitud? - umbes iga 3-4 tunni tagant 7. Kas loed kaloreid? - ei 8. Mitu tundi keskmiselt ööpäevas magad? - 8-9 9. Mitu liitrit tarbid keskmiselt päevas vedelikke? - 2-3 10. Kui tihti tarbid alkoholi? - keskmiselt kord kuus 11. Kas suitsetad? - ei 12. Teatavasti vajab lihas kasvuks valku, kindlasti sööd kõike, aga mida eelistad? - piimatooted 13. Ka tervislikud rasvad on omal kohal, mida nendest eelistad? - kala 14. Mitu korda nädalas sööd seda mida hing ihkab ja mis on sinu lemmiksöök? - Umbes 3 korda nädalas -seda mille järele isu tekib. 15. Mis on sinu eesmärk? - Enesetunde parandamine ning jõu ja massi kasvatamine.
  16. mida tähendab?

    Mingi uus kraam on ka Storm - Universali oma. Seal kokku segatud erinevad Kreatiinid ja sama kraam mis NOX3-es. Kas keegi on juba proovinud???
  17. mida tähendab?

    Ise kasutan praegu nox3-e - seda viimased 2 nädalat ja olen tulemusega kyll väga rahul.Selle ajaga on jõudu päris hästi juurde tulnud näitex - rinnalt surumisega +10kg, Z-kangiga biitsa +5kg, triitsa plokil +5kg, kükis +10kg, õlg kangiga +7kg. Ja loomulikult lööb lihase korralikult verd täis ja veresooned on hästi näha.
  18. favourite exercise

    Mega orkud on: kykk, jalapress, hack-kykk, z-kang biitsale, triitsepsile plokil alla ja seljale sõudmine
  19. Kõht

    Niii - kõik siin räägivad, et ega muidu 6-pack välja paistama ei hakka, kui ainult korralik dieet ja aeroobne - ainult kõhtu treenida mõtetu... Endal selline lugu, et kõhu alumist osa ei saa päris kuivaks kuidagi - alla poole naba midagi ikka jäääb... Käed, jalad,rind, selg, jne täiesti kuivad nii, et loe kiude kokku, aga kõhu alumine osa - tutkit... Andge nõu kuidas saaks alumise osa ka korda.
  20. arnold scarzeneger

    21-lt oli miljonär jahh, sest investeeris kogu papi mis võitis mr.Univerisumil. VH1-i saates "The Fabulous Life Of Arnold Schwarzenegger" oli ka paar pilti kus Arnold-poiss oma perega kuskil mere ääres hängis ja seal oli tal ikka tubli kõht ees.... Kui ei teaks, et ta on ikka kõva kulturist olnud, siis ei oleks võhik seda ikka küll osanud nende piltide järgi välja lugeda.
  21. arnold scarzeneger

    See et Arnoldil pappi on näitab ka see, et ta oma kuberneri valimiste kampaania rahastas ise ju. Ja iga aasta annetab ta 30 miljonit taala heategevuseks.
  22. arnold scarzeneger

    Mis seal imestada et Arnoldil pappi nagu muda, ta oli ju 21 aastaselt juba miljonär. Seal vh1-e saates hõigati veel maha, et Arnoldi varandus on üle 800 miljoni dollari.
×