Jump to content

M-Liisa

Kasutajad
  • Sisu loend

    3
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

M-Liisa

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 05.10.1993

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Female
  1. Kas teen õigesti?

    Pikkus on 168 cm. Pole valke, rasvu jms kunagi eraldi arvestanud, küll aga kcal päeva kohta. Kaalusin kõike nagu segane, kalkulaator kõrval Väga kaua ei viitsinud, aga sain aimu, kui palju kõik energiat annab. Öelge palun siis keegi mõni hea valguallikas. Pähklid näiteks on üsna suur kaloripomm, nagu veel mõned valgurikkas asjad.
  2. Kas teen õigesti?

    Eks ma küsingi sellepärast, et mõnda aega niimoodi tegutsemine pole soovitud tulemust andnud.
  3. Kas teen õigesti?

    Olen 21a naine, umbes 64kg. Mul on hiljuti mõõdetud kehakoostist. Kõik on väga super, välja arvatud rasvaprotsent. Varakevadel mõõdeti šokeerivad 34%!!! Asi pole ainult numbris (mis veel ei pruugi midagi tähendada), lihtsalt ennast häirib. Kõige suurem peavalu on reie ülaosa ja tagumik. Millegipärast tuleb mul kõik üleliigne just sinna. Ehk siis minu eesmärk on kõigepealt rasvaprotsendi vähendamine ja siis lihaste arendamine. Tegelen Crossfit trenniga 2-3 korda nädalas. Crossfit on mitmekülgne ja intensiivne jõu- ja vastupidavustrenn. Suveperioodil käin jooksmas nii palju kui jõuan, kuskil 4-5 korda nädalas 5-8 km korraga. Mul on ka myFitnessi leping ja siit mu küsimus - kas ma peaksin lisaks Crossfitile veel midagi tegema või pole mõtet lisaks veel jõusaali eest maksta? Kui jah, siis millele eriti tähelepanu pöörata? Aitäh!!! Mu tüüpiline päevamenüü: (midagi parandada?) hommik puder täistera kaerahelvestest kookospiimaga 1 väike avokaado klaas värskelt pressitud apelsinimahla vahepala 100g kohupiima röstitud mandlilaastudega rohemine tee lõuna 100-200g marineeritud kana (ahjus küpsetatud) hiina kapsas tomat natuke Mozzarellat rukkileib vahepala kreeka jogurt puuvili õhtu ahjus küpsetatud bataat (tomatipestoga) hiina kapsas tomat enne tuttu minekut roheline tee puuvili/leib/vms
×