Jump to content

Uraanitar

Kasutajad
  • Sisu loend

    2
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Uraanitar

  • Tase
    Vaatleja
  1. Kaalu langetavad teed

    Hei! See on imetore, et minu kogemuse avaldus nõnda palju vastukaja sai . See, mida tahtsin väita oma kirjaga oli, et detox teed aitavad kaasa kaalu langetamisele ja seda läbi minu enda kogemuste. Aktiivne eluviis ning korralik toitumine on muidugi kohustuslik osa selle kõrval, et saada näit. selline tulemus nagu mina saavutasin. Varem olin püüdnud kaalu langetada põletades rohkem kaloreid, kui neid tarbisin ning juues ka korrapäraselt rohelist teed, kuid tulemused lihtsalt polnud nii visad tulema. Minu kogemus näitab, et detox teed siiski aitavad kaalu langetamist kiirendada olukorras kus teed nii-kui-nii trenni ja toitumine on paigas.Ja enesetunne on super-hea. See tähendab, et väsimus nii kergelt kallale ei tule. Eks iga kogemus ning arvamus ongi erinev. Toksiinide osas ma Ketu177 ja SKG oskan ehk vaid oletada. Point lihtsalt selles, et need mürkained, mis meie kehas on, tekitavad siiski mingil määral väsimustunnet ja muid kõrvalmõjusid. Eeldan, et nende alla kuuluvad igasugune keemiline rämps, mida meie söögis tänapäeval hulgaliselt on. Kuna aga detox teed sisaldavad ka rohelist teed, siis peaks tõesti olema mõningane abistav toime kehale neid mürke väljutada. Kui siiani pole väidet, et aitab toksiinidest vabastada eemaldatud toote tutvustustes, siis on võimalik, et peabki paika.
  2. Kaalu langetavad teed

    Hello! Astusin just Fitness.ee liikmeks ning leidsin niivõrd huvitava teema. "See detox-hullus on yks jarjekordne moe-lollus, samuti "clean eating"."- ma täielikult mõistan SKG seisukohta, võttes arvesse, et meestele see moodu värk ju väga peale ei lähegi. On ka muidugi inimesi, kes hakkavad kõike moe-hulluseks nimetama just sellepärast, et asjast liiga palju kära on, ise teemasse isegi mitte süvenedes. Nendele inimestele lihtsalt ei meeldi kära, kuid usun, et tervislikkus ning hea enesetunne siiski! Minu niivõrd kriitiline lähenemine on hetkel just seepärast, et sisuliselt samade koostisosadega tee nagu Teazy Teatox, aitas mul kunagi kaalu langetada 20 kg 10-ne kuuga. Lisaks tee tarbimisele tegelesin mõõdukalt spordiga ning söömine oli vägagi "clean-eating`u" moodi. Rääkides rämpstoidust ja muust rasvasest ning süsiveskuterikkast magusast, siis see on küll nüüd iga-ühe valik. Märkima peaksin siinkohal siiski seda, et vältides igasuguse rämpsu sisse ajamist ning juues igapäevaselt detox teed, avastad peagi kuivõrd imeliselt end tunned. Kõhupuhitused puuduvad, jume on värskem ning energiat on nii, et tapab ( st., et igapäevane loiduse tunne kaob)! Kui isegi juhtud vahest tahvli sokolaadi sööma, tekib suht kehva tunne ja ega rohkem väga tahagi. Kuidas saakski siis öelda, et ollakse õnnetu süües puhtalt ning juues detox teesid, kui see lihtsalt imelise tunde tekitab!?!? Praeguseks olen ma veendunud detox tee jooja ning on plaanis ka omale üks korralik proovipakett Teazy.ee-st soetada. Soovitan seda siiski kõigile, ning usun, et aktiivse elustiili ja hea toitumise juures on detox tee parim kaaslane. There is no elevator to success. You have to take the stairs, always- minu kogemused näitavad, et oma toitumise ja treenimise muutmist ning teadlike valikute tegemist ei saaks kuidagi nimetada kergemaks rajaks. See saavutatakse siiski ennast tundma õppides, detox teesid, nagu ka Teazy Teatox usaldamist ning tervet oma elustiili ümber töötades. Seega, SKG, millised on Sinu kogemused detox teedega, et neid vaid moe-lolluseks nimetad?
×