Jump to content

nahkjaluu

Kasutajad
  • Sisu loend

    8
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

nahkjaluu

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 08.08.1990

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  1. Abi palun

    http://www.fitness.ee/exercise_show.php?groupID=3&key=18〈=1 Selle masina peal suudan teha 160kiloga aga rinnalt olen surunud max 60kg ja seeriaid teen 30-35kg muidu ei tule 10kordust ära.
  2. Abi palun

    Pärast masinaga tegemist ei valuta aga peale vabaraskusega tegemist küll.Põlved üldse väga vähe liiguvad ,kükke tehes ei saa ennast väga alla lasta. Kas see on okei kui ma jalgasi treenin vähem kui ülakeha sest mul jalad hetkel palju tugevamad ja paremas vormis kui ülakeha mis on päris nõrk.
  3. Abi palun

    Ühtegi vigastust pole olnud aga ma pikka kasvu ja põlved hakkavad väga valutama kangiga kükke tehes.Jalapressi peal seda probleemi pole.
  4. Abi palun

    Kükke teen mingil masina peal. Lamades surumise all mõtled rinnalt surumist siis jah. Jõutõmmet, ei.
  5. Abi palun

    Ma ei öelnud et süüa ei kõlba, valik väga kesine lihtsalt, saab valida kas ahjukartul, keedukartul või riis ja siis kas sellele peale soe või külm kaste, muud midagi, salatit saab ka võtta.Ülejäänud asjad eest peab juurde plekkima ja seda raha pole mul kuskilt võtta.Ja kodus ka tavaliselt üks söök mingi 3-4 päeva peale.See pole mingi vabandus et ei saa süüa nagu sa väidad, saan küll.Aga nii palju kui mina tean peab toituma mitmekesiselt et keha saaks vajalikke aineid mitte et tuimalt arvutad oma kaloreid. Ma võin ju süüa kuradi pool kilo makaroni ja pool kilo kartulit pole probleemi saan mingi 3kilo kaloreid aga mida ma reaalselt saan sealt lihase kasvatamiseks, ütle seda mulle parem. Full body workoudi all pidasin silmas seda et pmst teen iga trenn väga palju erinevaid harjutusi tervele kehale mitte ainult ntx kõht rind ja biits vms.
  6. Abi palun

    Ma ei saa oma kaloreid kokku lüüa sest ma mõni päev söön väga palju ja mõni päev väga vähe sest ma üsna valiv toidu suhtes Aga muidu jah tõsijutt, peab rohkem sööma
  7. Abi palun

    ma pole kunagi arvutanud et palju neid kaloreid tuleb aga siiski ma tean et vähe sest ma peaaegu alakaaluline. Kohukesed on hea soovitus, odav ja palju kaloreid. Ma tean et kõik tuleb raske tööga, aega mul on ja ma ei proovigi leida kiiret võimalust, vb jah jätsin lolli mulje veits Lihtsalt ma tean et ma olen nn hardgainer ja ma pean sööma palju. Aitah sulle et sa viitsisid aidata mind ja ma juba valin millist kava ma tegema hakkan Üks küsimus siiski, ma vaatasin neid algajate kavasid ja need tundusid väga lühikesed. Ma tavaliselt teen kaks korda rohkem harjutusi ühe trenni jooksul samamoodi 3x10-12 ja selleks kulub ainult tund aega. Kuidagi imelik oleks 30minutit trenni teha ma ei väsiks ära ültse
  8. Abi palun

    Tere, lühidalt räägin oma stoori ära siis Olen 17 ,kaalun 74kg ,pikkust 193cm. Alustasin jõusaaliga umbest 3kuud tagasi kuna jätsin suitsetamise maha ja otsustasin hakata tervislikumalt elama.Olen selle aja jooksul teinud üle päeva jõusaalis full body workouti.Kaalu on tulnud juurde ainult 5kilo ja seda ka vist peki arvelt kuna suitsu jätsin maha ja olen rohkem sööma hakanud.See pole minu jaoks halb ka kuna ma suht kont aga siiski tahaks ikka lihast natuke kasvatada mitte rasva. Äkki mul oleks treeningkava vaja? Toitumise kohapealt on ka kehv lugu sest kodus on söögiga nii et kapis on võileivamaterjal ja alati on suur potitäis sooja toitu mida ma ei suuda süüa mingi 3päeva järjest.Koolitoit pole ka suurem asi. Endal ka raha pole et ise süüa osta.Kuskil arvutasin mingi kalkulaatoriga et minu treeningkoormusega ka kehalise aktiivsuse juures ma peaks tarbima kuskil 2500-3kilo kaloreid päevas aga ma saan iga päev vaevalt 2kilo sisse söödud.Mida sellekohapealt teha annab?Kuidas saaks söögiisu suurendada nii et ma suudaks mingi potitäie makarone ära süüa sest ma ei saa ise valida mida mul süüa on parasjagu
×