Jump to content

Nuub

Kasutajad
  • Sisu loend

    38
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Nuub

  • Tase
    Algaja

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Female
  1. See palavus juba tapab...

    Hahahaaa :D hea video ikka
  2. See palavus juba tapab...

    Olen ka mõelnud konditsioneeri peale pikemat aega. Aga ei tea milline parem on.
  3. See palavus juba tapab...

    Mind ei häiriks see ilm, kui ei käiks pidevalt pea ringi ja poleks paha olla. Eluviis tervislik- trenn/tervislik toit/piisavalt joon vett/vereproov korras/tablette ei joo.. Ja rase pole kindlasti
  4. See palavus juba tapab...

    Said ikka kõik hinge pealt ära öeldud? Või tahad veel midagi lisada?
  5. See palavus juba tapab...

    Hea meel teie üle, et saate suve nautida. Ise käiks ka hea meelega väljas. Lapsega saan jalutada ainult hommikul väga vara. Loodan, et siis järgmine suvi tuleb parem. On mille nimel pingutada, et ideaalvormi saada. 1. On kedagi, kes on normaalkaalus sellise probleemiga? Et ei suuda õues olla palavaga? 2. Kuidas te kogukamad saate suvel hakkama, mind väga huvitab see?
  6. See palavus juba tapab...

    Selline pealkiri slprst, et ongi tunne, et tapab ära. Kuna kui välja lähen selle palava ilmaga hakkab pea ringi käima ja kui väga lämbe on võib õhkpuudus tekkida, läheb süda pahaks. Vb üleliigsed kilod teevad ka oma töö. Äkki kui alla võtta, siis kaob see probleem ära. Aknad asuvad veel päikese poolel :/ nii peavadki tumedad kardinad koguaeg ees olema
  7. Otseses mõttes varsti tapab ära. Toas ei saa olla on palav, umbne, õhku pole üldse. Väljas see päike kõrvetab ja samamoodi umbne õhku pole. Päeval ma ei saagi lihtsalt väljas käia, sest ma ei kannata seda palavust. Organism on selline koguaeg olnud, et kindlasti vaja, et oleks natuke jahedam õhk, et oleks mida hingata. Vb tõesti mõnele meeldib selline palavus aga mitte mulle. Kunagi mulle keegi rääkis, et Eestis pole palav tegelt see on sellest, et niiskust on palju vms. Ja slprst ongi selline ilm. Sest ise olen pärit soojalt maalt ja seal võis 40 kraadi ka olla aga kunagi polnud lämbe..selline mõnus ilm. (nüüd tulevad nagunii kommentaarid, et mine oma soojale maale tagasi, mis elad Eestis , aga mulle meeldib Eestis elada ja pean ennast eestlaseks, kuna tulin siia elama väiksena ja ema poolt suguvõsa on kõik eestlased. Aga okk, kaldun teemast eemale juba, nagu alati) Küsimus teile selline,et kuidas teie sellise ilmaga toime tulete. Mul on oma vaba valik, kas lähen välja või mitte.Aga teie peate ikka käima tööl, koolis, trennis jne.. Hommikul on tõestimõnus ilm, kella 6-9 paiku see ongi ainuke kord kui välja saan minna. Ma tean, et peab vett jooma palju. Seda ma teengi. Joon vett palju ja jaheda dushi all mõnulen. Ainuke hea asi on see, et sellise kuumusega on hea kodus trenni teha, ajab higistama kiiresti. Jagage enda nippe, kuidas te suvel hakkama saate??
  8. Mõttejõud

    Kellel natukenegi pakub huvi võib vaadata filmi. Kirjutage youtube : the secret full movie või kui keegi oskab vene keelt hästi siis lihtsalt секрет. Ja esimene osa on kõige normaalsem
  9. Mõttejõud

    Ka mõtlemine mõjutab meie energiat/aurat.
  10. Mõttejõud

    Tere! Mind väga huvitab, paljud teist usuvad mõttejõusse? On tehtud oii kui palju katseid teadlaste poolt ja on tõestatud, et mõttejõul on väga tugev jõud. Nt. võeti kokku inimesi, kellel oli tugev peavalu/hambavalu(ma täpselt ei mäleta ja neile anti täitsa tavaline "tablett", mis ei oma mitte mingit mõju(oli vist mingi vitamiin). Öeldi neile, et see on kõige kvaliteetsem ja kallim valuvaigisti ja valu kadus neil koheselt. Või nt ühes kohas, kus sai tavalist vett osta. Uuriad teatasid inimestele, et see vesi oli halb/mürgine, inimesed hakkasid ennast väga halvasti tundma, kes olid sealt vett ostnud ja joonud. Kiirabis oli see päev väga palju kutseid. Kuid tegelt oli vesi täitsa puhas. Koolis vaatasime klassiga teaduslikku filmi. Kus räägiti, et mõttel on jõud ja vesi kannab endas informatsiooni. Võeti riis ja jagati kahte kaussi. Panti 1 kauss põrandale ja lapsed istusid kausi ümber, käest kinni hoides. Neil paluti mõelda midagi ilusast ja meeldivast( armastus enda looma vastu/ilusad mälestused jne. Siis võeti teine kauss ja paluti mõelda, millestki halvast(kellegi surm/viha/keegi ütles halvasti jne. Ja panti need 2 kaussi kas kuuks või paariks kinni. Kui aeg möödus oli vaatepilt selline: riis millesse "mõeldi positiivselt" oli ilus valge ja ei mingit haisu. Riis millesse "mõeldi negatiivselt" oli üleni musta värvi ja haises. (ise tahaks ka järgi proovida ikka oma silm on kuningas) On palju katseid tehtud. On kasutatud selleks vett/reaalseid inimesi/esemeid. Isegi mõttejõuga on asju liigutada võimalik. Ka see on tõestatud teadlaste poolt. Ärge nüüd täis sõimake, et selline teema mind huvitab see teema juba ammu. Olen ka ise proovinud kasutada ja toimis. Uskuge või mitte, aga toimis. Mida te arvate mõttejõust?
×