Jump to content

Scorpius

Kasutajad
  • Sisu loend

    44
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Scorpius

  • Tase
    Algaja
  1. Tagasi uudise / artikli juurde Sportshack Pärnu Rannabiitseps 2009 4. juulil on Pärnu rannas viibijatel ainulaadne võimalus oma biitsepseid teistega võrrelda. Nimelt juba kolmandat aastat järjest korraldab Spordiklubi Tervisex® Pärnu rannas meeleoluka ürituse nimega Sportshack Pärnu Rannabiitseps 2009. Sportshack Pärnu Rannabiitseps 2009 korraldaja spordiklubi Tervisex® tegevjuht Raivo Piiberi sõnul seisneb ürituse idee tervete ja sportlike eluviiside popageerimises ning ühtlasi annab üritus võimaluse end proovile panna ka inimestel, kes end sportlikuks ei pea. Jõukatsumisest saavad osa võtta kõ...
  2. Ylikooli poisid

    TÜ, juura 1.aasta
  3. Pronkssõdur

    Kammoon, ärge alluge provokatsioonile. Venelased on täiesti normaalsed inimesed nagu meiegi. Need, kes seal tõmblevad on valdavalt noored ja alkouimas ning on lihtsalt vandaalitsemise pärast seal, isegi vene inimesed taunivad nende käitumist. Las mendid annavad neile nuuti, pole mõtet asja torkida ja hullemaks ajada!
  4. proteiinibatoonike ja beef jerki

    Pärnus peaks olema Kimberi jõusaalis müüa batoone.
  5. Kui palju jõuate lõuatõmbeid teha?

    Kaalu umbes 70kg ja 12 lõuga tõmban praegu.
  6. Treeningute alustamine

    See küll OT Reisumees tundub, et oled sama isik kellel LHV-s henryhenry kasutajanimeks?!
  7. Mitu shake päevas? :)

    Ühe, pelae trenni.
  8. Enda kava !

    Rind vii kindlasti ettepoole, sest peale triitsa rinda ju ei tehta. Suuremad lihasgrupid ikka ennem.
  9. Dvd jah, aga seda saab ka arvutis vaadata. Mina vaatan seda sellise programmiga nagu Intervideo WinDVD.
  10. to Makaveli Mul tuli umbes nädalaga ära. Päevas tõmbas u. 10 tundi. Ehk siis 70-100 tunniga tuli ära.
  11. Mul sai see juba mingi nädal aega tagasi alla tõmmatud. Kahju muidugi et mul ei tulnud pähe selline mõte, et ka teistele teada anda nagu sina Makaveli tegid.
  12. Kus trennis käid ja kus elad???

    Pärnus ja Kimberi jõusaalis.
  13. Musklimasendus Club

    Sama mure mis Razardil. Jube palav on ja juba soojendusel higi voolab. Väga piinarikas on trenn selliste ilmadega.
  14. Juku juust

    to UFC Mina olen seda näiteks leidnud Kanpolist.
×