Jump to content

Don Diablo

Kasutajad
  • Sisu loend

    151
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Don Diablo

  • Tase
    Kasutaja
  • Sünnipäev 09.08.1980
  1. Kui oluline on?

    No siis ju hästi kui suudad oma toitumist selliselt planeerida, mina näiteks ei suuda. Aga vastuseks sinu küsimusele valgu vajaduse kohta... Kunagi kirjutas MM siin foorumis, et peale trenni 0,4g valku ja 0,8g süsivesikuid per keha kg on paras kogus. Kas see just teaduslikult tõestatud on seda ei tea. Ise tegutsengi sellise valemi järgi ja kurta küll ei saa, et midagi puudu/üle jääks. Ka trennivabal ajal peaks asi suht sama jääma ainult, et kiireid süsivesikuid küll vaja ei ole.
  2. 1 kg 55% valku 140 kr eest?

    Mina ei pidanud silmas Biolabi tooteid. Kusjuures viimane ei saa eriti jama olla kuna ksipallurid jms tegelased kasutavad seda. Kas just lihaskasvule hästi mõjub? ei oska öelda.
  3. Lihasmassi kasvatamine

    Minule mõjuvadki just harjutused mida teen kangiga. Mitte küll ainult aga paremini kindlasti. Hantlitega on kergem "petta".
  4. No ei oska kirjutada. Barbelliga st
  5. Nõustun barnelliga. Kusjuures suht kvaliteetne protekas peale trenni tuleb odavam kui kohupiim
  6. kava

    No peale biitsepsit ei jõua sa jõutõmmet raudselt teha... vähemalt korralikult mitte.
  7. proteka kaal?

    Mis ma oskan öelda... Karm mees:) Aga liialdada ei maksa sellega, mis ära ei kulu läheb rasvaks.
  8. Uus tiitel

    rauakunn saaliment lihakeel jutumees
  9. Retibol???

    Vererõhuga oligi nii, et ei julenud "täiega" teha. Pulss tagus nagu nigisel Nii reasket trenni pole ammu olnud. Samas aga jõudu oli küll. No eks vaatab kuidas homme mõjub
  10. Retibol???

    Selge. Aga kahju, et seda nii raske saada on. Kõik edasimüüjad helistasin läbi... enamus polnud sellist nime kuulnudki. Peab vist ise keemikuks hakkama
  11. kavade....

    Jõudu... aga lihasepoissi kuidas tuleb?
  12. Mida arvate ülakeha kavast?

    Jooks jah suht mõttetu ka minu jaoks.... parem ikka kükke ja pressi teha. Aga kui vastupidavust on siis hiljem lihtsam raskustega mürada. Ei pea 3x hingama enne kui kangi maast rinnuni saad
  13. Mida arvate ülakeha kavast?

    Ei ole eriti kaua tegelenud veel. Aga mõttega olen asjajuures, niisama ei rassi kui ei tundu tulu tõusvat. Tegelt loodan ilma hakkimata esialgu saada sest tõesti ei tahaks saali elama minna. Aga eks aeg näitab. Igatahes edu sulle sinna mereväkke. Kui 2 kuud lõpuni on siis peaks olema rohkem vaba aega, et trenni teha. Edu
  14. Mida arvate ülakeha kavast?

    Praegune kava on nagu "kirik keset küla". Enne seda tegin nn HIT programmi järgi kus esimese ja viimase kurnatuseni tehtud seeria vahet hoidsin 47 min nagu bodybuilding.com-is proffid soovitavad. Aga tulemused olid nigelad võrreldes praegusega. Võib ju teha paar lihasgruppi päevas ja 6p nädalas saalis rassida aga see pole mulle meeltmööda. Peab ka muuks aega jääma.See sekundite lugemine oli lihtsalt selline kiire meetod ja ei pruugi 100% tõele vastata. Kusjuures enamus harjutusi täielikult erinevad... mõne jaoks kulub rohkem aega, teise jaoks jälle vähem. Selles olen täiesti nõus, et kvaliteet maksab, pole mõtet kangile meeletut raskust uhada kui sellega korralikult sooritust teha pole võimalik.
  15. Lihasmass lihtsalt?

    Oldman tahtis vist "Saku lihas" öelda
×