Jump to content

Andry

Kasutajad
  • Sisu loend

    15
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Andry

  • Tase
    Algaja
  1. Soovitage

    Oskab keegi soovitada kas osta whey2 või hy-pro(750g) Selle hy-pro kohta oli öeldud ,et suurendab lihaste tugevust ja massi, suurendab organismi taluvust, aitab kiiremeni taastuda. Kas whey2 kõiki neid omadusi pole.
  2. kalorid

    miks on see vaja veel kahega korrutada kui ta tannab su ööpäevase kalorihulga
  3. käevars

    Vaata tööriistade alt edasijõudnute kava mis on jaotatud neljaks. Käsivartele randmepainutused althaare. Käsivartele randmepainutused pealthaardes.
  4. Proteiinid

    to pacman: sokolaadi maitseline valk on mega hia segatuna arcticuga.
  5. Kindad

    võib ikka pesta. Ise olen pesnud ja kindad täiesti korras.
  6. valk valk ja veelkord valk!

    Ma ütlen sulle ,et osta endale kas whey lemon,no1,võui mis iganes ja tee trenni küll siis kunagi tulemust ka näed.
  7. Rasvapõletaja

    Tere. Mul on üks küsimus. Mu sõber tahab hakata kasutama rasvapõletajat,et äkki soovitate mingit.Ma ise arvan ,et äkki talle sobiks HERC(1100g)-koelbel. EEsmärk on rasvast lahti saada ja lihastesse minna. Ja kui tihedalt tuleb tal siis jõusaalis käija.jne Andke nõu. Ette tänades.
  8. Ma arvan ka ,et kui teha kavade järgi ja tõsiselt pühenduda saab kõige parema tulemuse.
  9. Proteiin

    Tahtsin küsida veel ,et kas on mõtet võtta ka trenni ajal süsivesikuid.Näiteks Malto1 (800g) evolution.
  10. Proteiin

    Tere. Kas kellegil on kogemusi proteiin whey1 kohta. Ise tarbin hetkel NO1. Tahaks teada kumb valk on effektiivsem. Ja kas on selles mingi vahe, kui valk on hüdrlüüsitud või ultrafiltreeritud.
  11. toidulisandidite tarbimine

    Kas sellest whey lemon superit kasu ka oli ja kaua te seda tarbisite. Milleks on vaja võtta muidu glükoosi.
  12. Vajaks väikest abi!!!

    Kindlasti peab õieti toituma.
  13. treeningkava

    võiksid lisada hantlitega küljele lennutamine hantlitega surumine kaldpingil
  14. Küsimus Otile

    Tere. Tahtsin küsida,et kas on kasulik ja kas see halba ei tee teise valgu peale üle minna,sest whey lemon super mulle tema maitse pärast ei meeldinud.Ja kas NO1 sobiks või üldsegi kasutada mingit muud valku (whey 1 jne.)Lugesin,et NO1 on hüdrolüüsitud ja, et paljud valgud on hüdrolüüsimatta ja ebameeldiva maitse peitmine on probleemiks ning enamik firmasid on läinud kergema vastupanu teed ja nende toodete sortiment ei sisalda hüdrolüüstud proteiine. Ette tänades.
×