Jump to content

Arvo

Kasutajad
  • Content count

29
  • Last visited

• Days Won

1

Everything posted by Arvo

1. Nu mis toimub.Pole ju mõtet kommentaare kustutada, kuna internet salvestab Teie eest.Endiselt on võistlus EJTL registreerimata ja rahvas ootab karistuste määramist.Oleks väga meeldiv kui keegi EJTL kirjutaks,miks antud võistlus ei olnud keelatud?
  2. EJTL hoiatus: Paide Linna lahtised KV saalisurumises

Eelkõige ei tohi seal osaleda EJTL liikmete klubide sportlased: Sellise lause ütles hr Terasmaa. Mis siis see lõplik otsus on kas keegi ei tohi seal osaleda või ei tohi osaleda klubide sportlased? Ja mis ajani Sa oled siis EJTL sportlane, kas elu lõpuni või senikaua kui maksad aastamaksu? Küsimus ei ole mõeldud norimiseks,ausalt, lihtsalt tahaks selgusele jõuda poliitkas, ja et oleks üheselt arusaadav.Tervitades Arvo Kaljapulk
  3. Reval Sport

Mis teema on Eli Viieloga? Lugesin Tema blogi ja jälle on kellegil probleeme oma liikmete sõnavõttudega teistes foorumites. Kas äkki ei tuleks siinkohal oma teamist kõik liimed välja arvata, kui nad blogivad, või kirjutavad teistes foorumites? Natuke nagu ebaõiglane ühe liikme suhtes või? Samas on natuke imelik fitness.ee foorumi haldajate käitumine,et pannakse blogi lihtsalt lukku, kui asi hakkab teatud isikute "õuele" jõudma!!!
  4. Reval Sport

Minu küsimuste eesmärk on olnud alati läbipaistvus spordis ja minu vaadetes. Natuke tekitab arusaamatust juhtfiguuride sõnavõtud mõnedel teemadel ja vastuste puudumine küsimustele. Minu ainuke eesmärk on,et kõigil oleks ühesugune arusaam asjadest ja kõiki koheldaks ühtemoodi, mitte,et elu käib ümber Tallinna ja ümber EJTL.
  5. Reval Sport

No no. Olen Arvo Kaljapulk, kui kellegile on siiamaani tundmatuks jäänud, Ja kibestumist ei ole, sest asi pole kibestumist väärt, vaid kehva on ausalt vaadata ja lugeda kuidas ei õpita ja omavahel läbi ei saada. Vahepeal tundub,et tegemist on lasteaiaga, kus liivaga pritsitakse/loobitakse. Kogu asja ja minu jutu mõte on, et ajage asja ja tehke,et sportlane tunneb, et Ta on midagi väärt. Hetkel on tõesti selline tunne,et kogu jõutõstmine peab EJTL kaika järgi käima, et kus keegi võistleb ja mida kuskil ütleb. NB eestikast rääkides! Äkki vaataks oma postitused üle ja mõtleks, kas jutt nendes on täiskasvanud inimestele ja veel alaliidu presidendile kohane!!!!
  6. Kas vastab tõele,et Reval-Sport team sportlane on keeldunud dopinguproovist? Huvitav oleks teada,kes on antud sportlane?