Jump to content

Arvo

Kasutajad
  • Sisu loend

    29
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    1

Koik Arvo postitused

  1. Reval Sport

    Minu küsimuste eesmärk on olnud alati läbipaistvus spordis ja minu vaadetes. Natuke tekitab arusaamatust juhtfiguuride sõnavõtud mõnedel teemadel ja vastuste puudumine küsimustele. Minu ainuke eesmärk on,et kõigil oleks ühesugune arusaam asjadest ja kõiki koheldaks ühtemoodi, mitte,et elu käib ümber Tallinna ja ümber EJTL.
  2. Reval Sport

    No no. Olen Arvo Kaljapulk, kui kellegile on siiamaani tundmatuks jäänud, Ja kibestumist ei ole, sest asi pole kibestumist väärt, vaid kehva on ausalt vaadata ja lugeda kuidas ei õpita ja omavahel läbi ei saada. Vahepeal tundub,et tegemist on lasteaiaga, kus liivaga pritsitakse/loobitakse. Kogu asja ja minu jutu mõte on, et ajage asja ja tehke,et sportlane tunneb, et Ta on midagi väärt. Hetkel on tõesti selline tunne,et kogu jõutõstmine peab EJTL kaika järgi käima, et kus keegi võistleb ja mida kuskil ütleb. NB eestikast rääkides! Äkki vaataks oma postitused üle ja mõtleks, kas jutt nendes on täiskasvanud inimestele ja veel alaliidu presidendile kohane!!!!
  3. Kas vastab tõele,et Reval-Sport team sportlane on keeldunud dopinguproovist? Huvitav oleks teada,kes on antud sportlane?
×