Jump to content

keil18

Kasutajad
  • Sisu loend

    6
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

keil18

  • Tase
    Vaatleja
  1. trenn enne hommikusooki

    Tulin moni aeg tagasi poest shopingult ja yritasin rohkem valku osta aga ainuke mis leidsin olid erinevad kanaliha laastud ja kanaliha,aga ajab seegi vast asja ara Ohtul muna korvale ja ongi valgu rikas sook Kohupiima ei leidnud aga jatkan otsimist ja kui ta siin olemas siis kyll ma lopuks yles leian Trenni tegin tana tyhja k6huga ja trenni votsin banaani ja ouna kaasa ja yogurti topsi ostsin kui poes kaisin Proovin nyyd 2 nadalat voi kuni juuni lopuni korralikult toituda ja loodan et onnestub ja kui ei onnestu voi siiski keeruline siis kavatsen ikka Kiivikasega toitumispaalni koha pealt n6u pidada Suured tanud koigile ja eks ma anna vahest ikka teada siin kuidas mul laheb see asi
  2. trenn enne hommikusooki

    ...mis see HIITi on? Lubasin endale et homme lahen poodi ja yritan korralikku sooki osta ja homsest ei soo enam magusat ka,mitte yks gramm.Magusat pole tegelt ju mu organismile vaja kui ma soon puuvilju,sest seal ka piisavalt suhkrut ja mahlades ka Samuti loobun saiast ja koigist nisutoodetest(tegelt ma polegi kunagi saia soonud,see kuidagi maitsetu)ja tavaline leib ajab ka mul k6hu punni Kui ma eestis oleks siis kindlasti poorduks kellegi poole ja laseks kohe spetsiaalse toitumiskava koostada,ykskoik kui palju see maksaks,peaasi et toimiks aga siin valismaal see kahjuks voimatu kuna paljusid sooke pole mis eestis olemas Nt kodujuust,super hea aga siin ei tasu sellest isegi mitte unistada,samamoodi kohupiimaga,ka sellest ei teata siin midagi aga ok sellega Yritan anda endast parima ja rohkem valku sooma hakata ehk siis muna,kala ja kana Suured tanud kes te viitsisite mu probleemile vastata Olen toesti tanulik
  3. trenn enne hommikusooki

    Esmasp on 30 min aeroobikat ja siis teine pool trennist bodypump-i (aga selle trenni asemel ma tegelt motlesin et hakkan jousaalis kaima(sest see kuidagi igav aeroobika ) ja teen madalal pulsisagedusel,u 140, ratast(30 min),kiirkondi(30 min) ja soudeergomeetril(15 min) ja siis kae ja jalalihased lopetuseks ja muidugi k6ht,mis on mu keha juures koige suurem probleem Teisip on vaba!Aga kuna ma tana trenni ei joudnud siis homme lahen! Kolamp on Step aeroobika (see mu lemmik )Aga siin on ka kahjuks pulss vaga korge,u 170 aga mulle toeliselt meeldib see aeroobika. Neljap on ka hasti intensiivne aeroobika,ja pulss samuti korge aga samas ka see aeroobika meeldib mulle vaga! Reede on motetu aeroobika,mille asemel ma ka motlesin et kaiks jousaalis nagu esmasp. Laup on ka jalle selline hasti tantsuline ja korgel pulsisagedusel aeroobika ja siis parast teen ka k6htu j6ukas,sest mul yli probleemne koht Ja pyhap on vaba! Kuna ma ei viibi eestis siis see koht kus elan on vaga asustamata ja nt jooksmas pole kuskil kaiia kuna mingeid metsaradasid ega teeaari pole soiduteedel (mis muideks vaga nome,isegi kui autoga soidan siis nome kui soidutee loppeb aarekiviga See miks ma ka neid korgem pulsisagedusel treeninguid teen on selles et mulle toeliselt meeldivad need tunnid ja lahen alati neisse r66muga aga j6ukaga on just pigem nii et pean ennast sundima Sest nii igav on yksi seal muudkui asjatada kui kellegiga juttugi pole ajada,Eestis onneks sellist probleemi pole,aga ma pole ju eestis Nyyd sai kogu mu keeruline nadala plaan kirja,koos omapoolsete arvamustega Ja veelkord tanud ette!
  4. trenn enne hommikusooki

    Noo aga pole eriti voimaloik hommiku poole ju tihedamalt syya,sest niigi plaanin yldse tyhja kohuga trenni tegema hakata et siis kui trenn labi nii kell 11.00-11.30 vast voin tegelt ju votta trenni puuvilja kaasa mida kohe peale trenni hea syya! Paeva menyy naeb vist eriti hull valja aga vast saan andeks,sest ma algaja :$ H:(kell 7.30)mysli+kellogsid piimaga+1 banaan L:(Siis kui ma olen trennist tulnud,u kell 13.00)Midagi kindlat mul siin pole,see suht varieeruv,aga enamasti rukkipala taoline leib(ma valismaal ja siin rukkipala pole aga selle taoline )sinna sisse tuunikala,kurki,tomatit,vahest ka sinki,juustu,salatit (vahest soon yhe sellise,vahest isegi kaks) Siis tekib mul tavaliselt alati kohe hull magusa isu ka,nii et paremal juhul soon mingi vaikse jogurti banaaniga ja halvemal juhul 100g sokolaadi :$ Juurde joon kas teed voi caputcinot(see viimane mu lemmik ja seda ilma suhkruta) Ohtu sook:(kas kell 18.30 voi siis alles 20.30...see hilsem soomine toimub siis kui perega koik koos ja mingi suurem praad ja magustoidud jne ja see tavaliselt palju maitsvam kui see varasem soomine,mkus enamasti mingi valmis toit :S Inglismaa vark nagu Ameerika juba)Vaga erinev,vahest suur praad koos magustoiduga,vahest midagi vaiksemat,nt kartul ja kala voi kartul ja mingid vorstikesed. Paeva jooksul soon mingi mitu 6una veel ja muid puuvilju Ja kui ohtusook oli veitsa vaiksem ja ilma magustoiduta siis tuleb alati ohtul veel mingi hull magusaisu,et siis m6ru caputcino mingi sokolaadi voi kypsiste voi millegi sellisega :S Vahest suudan taiesti normaalselt toituda et ei soo yldse magusat aga siis kui alustan et kas voi veitsa maitse suhu saan siis ei suuda lopetada Kuna asi siin anonyymne siis julgen ka oelda et olen paar korda koik valja oksendand,ma motlen just selle magusa laadungi mille olen sisse soonud Vahepeal ei soonud yldse magusat,mingi kuu aega ja siis ei tahtnud ka enam,olin juba ara unustanud kuidas sokolaad maitseb aga siis tuli yks yritus ja pakuti sokolaadi komme ja siis viisakusest votsin vastu ja sealt siis enam ei suutnud pidama jaada ja nyyd olengi u 2-3 nadalat taiega magusat soonud Raske ja keeruline on mul see asi ja olen toeliselt onnetu Et siis segadust ei tekiks siis pikkust on 175 ja kaalun hetkel 67-69 aga tahaksin saada 58-60 peale Olen koigile kes oskavad mingitki n6u anda vaga vaga tanulik
  5. Mure siis selline et sooviks on kaalust alla votta,olen teinud kuu aega 5x nadalas aeroobikat aga nii et soon hommikusoogi(kell 7.30) siis lahen kella 9.30ks trenni ja teen aeroobikat umbes 1,5 tundi(samas pulss suht korgel nii umbes 170).Koju jouan umbes kella 12ks sest veel paar kaimist enne koju tulekut.Ja siis soon lounat ja koht ikka vaga vaga tyhi ja soon paris palju korraga sest paris pikk aega ikkagi jaanud alates hommikusoogist.Nyyd on kuu aega moodas ja ma pole kaalus alla votnud Ja olen vaga vaga onnetu Motlesin nyyd et kuna hommikuti kui teha trenni enne hommikusooki kaotab keha just rasvade arvelt kaloreid siis akki peaksin hakkama tegema hommikuti trenni ja soon alles siis kui jouan lounaajal koju.Samas ma olen paar korda kunagi nii teinud ja ma ei tea millest see tuleneb aga kui ma hommikuti ei soo siis ei lahe ka koht nii kiirelt tyhjaks.Oleksin vaga tanulik kui keegi oskaks soovitada mida teha voi kuidas toituda,sest hetkel pole ma vaga toitumist piiranud sest vaga ei oska ka seda asja,tean mis on tervislik aga kas sysivesikuid peale tenni voi just valke voi mida hommikul voi siiski yldse mitte....et see jah minu jaoks suhteliselt tundmatu asi.Aga probleem ikkagi et kaalu langetada ja kas on motet ja kasulikum enne hommikusooki tenni tegema hakata?
  6. toitumine ja trenn

    Tere Kalmus! Ma olen 18 aastane tüdruk,kes hakkas umbes kuu aega tagasi jõusaalis käima,et ennast vormi viia.Jõusaalis käin 2x nädalas,aeroobikas 1x ja järgmisest nädalast loodan hakata ka ujumas korra nädalas käima või siis veel ühe jõusaali treeningu võtta.Ma olen 176 cm pikk ja kaalun hetkel 64 kg..... Nüüd tekibki mul mure...nimelt tahaks ma kaalust alla võtta,aga samas mitte suurt lihast kasvatada,aga ma ei tea kuidas ma peaks toituma ja millise pulsisagedusega treenima.Suureks probleemiks on see ka,et ma olen abiturient ja seetõttu on väga raske tervislikult toituda.Ma oleksin väga tänulik kui te saaksite mind aidata treening-ja toitumiskava koostamisel aidata.Kui te soovite selle eest lisatasu,siis ma olen ka selle eest nõus maksma,sest ma tõesti tahaks enda figuuri korda saada!Ette tänades Keili!
×