Jump to content

tannu

Kasutajad
  • Sisu loend

    44
  • Liitus

  • Viimati külastanud

    Never

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

tannu

  • Tase
    Algaja
  1. Kergejõustiklased ja lihased

    äge vaidlus käib teil siin:D.. aga omalt poolt lisaksin et kergejõustiklased ja kulturistid või jõutõstjad on hoopis erinevate eesmärkidega.. yhtedel on vaja plahvatust ja kiirust teistel aga lihast ja jõudu.. tegelt jõudu kõigil vaja:P.. aga lihtsalt ükski normaalne kergejõustiklane, maadleja, poksija, kes iganes ei saa ilma jõutreeninguta häid tulemusi. Ja suhtkoht mõttetu vaielda nende tulemuste yle.. et yx teeb yht paremini või teine teist.. Eriti jõudu on heitealadega tegelejatel vaja:P:. ntx Kanteri täiskyki rex on 260kg, peetrel 230kg... kuid samas jooxeb peetre 60m ajaga 7,6s ... niiet jah.. .. tegelt võix selle teema jätta:D...okay.. payce.. jõudu kõigile ja muskild punni:P
  2. Maailma suurim heitjate foorum valmimas!!!

    kõva sait tuleb ikka...
  3. kui suvi jääb vahele

    glutamiini soovitax ja hakka juba praegu trenniga pihta... seda rutem jõuab lõpule nn masendav periood...
  4. Kreatiin jälle

    teine võta toidukorra kõrvale vastavalt sellele kas teed trenni hommikupoole siis õhtusöögi kõrvale ja vastupidi õhtuse trenniga... ja ma ei tea kas ikka 7-8g.. hmm..... ikka 5grammi oleks vist mõistlik kui tavainimene peab 2g päevas saama:)... aga eks sa ise tead..
  5. Jõousaal + Rattasõit või jooks

    see et kust saax palju rauda.. nagu toiduainetest ja toitudest?
  6. Jõousaal + Rattasõit või jooks

    ma käin ka jooxmas 10-15km otsi õhtupoolikul.. aga kell näitab et pulss jooxu ajal 180-190tavaliselt.. veic palju.. aga mis teha...
  7. äkki liiga kiire areng on kahjulik

    hea töö mees. ma annan kah aasta pärast teada palju ma surun(sis m asama vana kui sina).. aga 15a tuli 90 ära:)
  8. Kuulitõukajad!

    julgen puhta sydamega vastu vaielda väitele et kuulitõuge on sämmidele.. pigem on see ala kus on vaja tohutult jõudu, plahvatust ja tehnikat. ja see poel sugugi kerge ala. PEACE
  9. KETTAHEITE SAIT !!!!!!!!!!!!!

    aga mu arust kustutati sind ära.. kuidas sa juba tagasi oled? Ei tea mix sinul ja sellel nn. persel sama maili aadress on? Kokkusattumus ve? Vaata et rebane sind uuesti välja ei loobi!
  10. Rinnalt surumine...

    tahax perset täpsustada.. ta surub jah 277,5 neli korda.. 277,5 grammi 4korda~!!!!!!
  11. KETTAHEITE SAIT !!!!!!!!!!!!!

    ja mis yx vend yritab opositsiooni tekitada kettaheitele kahe nimega ve.. get lost ass,,.,,!!!
  12. KETTAHEITE SAIT !!!!!!!!!!!!!

    ma tõesti ei imesta kui sa ketaheite vastu oled sest sa mingi makaron selline.. aga kettaheide on kõige tegijam ala kergejõustikus.. niiet ära mölise siin.. ise oled mingi täielik luuser.. vaata parem millega mees hakkama on saanud.. sa ei teex ise 10 aastaga kah sellist lehte valmis.. võibolla aint pihutamisest aga seegi jääb sul poolikux... niiet ära tule kommenteerima kui sa ei tea sellest alast midagi... sa tahad yelda et tammert ja kanter ja teised suured mehed on mingid köki mökid?.. mine arene.... ja ###### mine ######!!!!!!!!! Tegelt pole ime kui KÕHNad ja PERSEd kommenteerivad ala mida ei oska ega hakkagi oskama.. fakking luuserid.. ELAGU SPORT... raider hea töö!
  13. tsellofaan ja toidupakkimis kile

    kui tohib lisada siis kuna tegu on jälle kaalulangetamisega.. siis jooge vett ikka tublisti.. pole hullu et kaal võib ainuüksi vee pärast 1,5kg-2kg.. kuid organism vajab korralikuks tööks ja ainevahetuseks vett... ja veel soovitan m ayldse suve poole napimas riietuses joosta.. selel eelis on see et lisaks jooksmisele aurub keha pinnalt vedelikku(higi).. mis kasutab 1g aurustamiseks 0,58kcal.. siit võib kõvasti võita.. minule selline variant istus hästi ja andis häid tulemusi!!!.. ja samas jahutab selline jooksmine keha.. mis on värskendav!!! ja kindlasti ei poolda ma keha tsellofaani mässimist jne... peace
  14. Rinnalt max proovimine

    mine ise arene kuskil.. rix rax pox mu klassivend.. ma mõccin et ta kysis seda endale. et mis ta jama.. a ta kysis sõpsi kohta.. niiet hoia oma suu selle koha pealt kinni.. endal sul polegi pilti ... niiet ära jama
  15. Max rinnalt

    kle 1)vaata selle nn. mareki keha pildil:D 2) kas sa tõesti usud meest kui ta tuleb siia suvaliselt kysima sellist asja.. kui ise on nii kaugele jõudnud et teeb 130ga 10*.. ei tahax kohe mitte uskuda...
×