Jump to content

eigo17

Kasutajad
  • Content count

38
  • Last visited

Community Reputation

-3 Tropp

About eigo17

• Rank
    Algaja
  1. Tervist ! ootan teie arvamusi.

ma muidu 17 miks peaksin valetama oma vanust?
  2. Tervist ! ootan teie arvamusi.

selge. Arvestan sellega aitäh arvamuse eest.
  3. Tervist ! ootan teie arvamusi.

okei selge
  4. Tervist ! ootan teie arvamusi.

ei tee jhm aga vähemalt on selle ala kogenum tegija kõrval kes nõu annab sulle ja juhendab sind seega on treeneriga trenn poole tõhusam kui yksi teha v eksin?
  5. Tervist ! ootan teie arvamusi.

ei ole kõvasti vaeva näinud aga seda annab parandada, see 2013aasta sygisel hakkasin tõsisemalt tegelema, ja tahtejõudu on kõvasti. Lemmingul on juu treener kõrval mis on kõva boonus aga ma treenin end yksi ja nii palju kui oskan selleprast ei ole näitajaid suured.
  6. Tervist ! ootan teie arvamusi.

Cutt sa prgu bluffid.
  7. Tervist ! ootan teie arvamusi.

Ise ka usud???
  8. Tervist ! ootan teie arvamusi.

mida asja sa ajad? Vaata peeglisse ss tead kus troll on. Mis troll? Hästi paned !
  9. Tervist ! ootan teie arvamusi.

eks ta nii ole jahm:)
  10. Tervist ! ootan teie arvamusi.

Aga kuidas kiiremini ja lihtsamalt massi juurde saad? kui ple massi lihas ka ei kasva
  11. Tervist ! ootan teie arvamusi.

Hästi käin mitukorda nädalas jõmmis ss yks teine cutt käib ka olen tähelepannud et kutt teeb koguaeg ylakeha,ss küsisin et miks ylakeha treenid et tee alakeha ka ,ta vastas et ega naised juu jalgu ei vaata haha:) sain kõhutäie naerda keegi arvab sama hah?? :)
  12. Tervist ! ootan teie arvamusi.

Korralik. aga keegi ütles et jõusaalis käid ss et sa ei saa kahte asja korraga, et kas teed jõusaalis jõudu juurde ss ple väga lihast näha v teed lihast ja ss ple jõudu . Vastab tõele v müüt?
  13. Tervist ! ootan teie arvamusi.

kaua muidu ise jõmmis lahminud olete? Mitu aastat?
  14. Tervist ! ootan teie arvamusi.

Et mida vähem rasva protsent seda rohkem on lihas nähtaval?