Jump to content

ottovooder

Kasutajad
  • Sisu loend

    2
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

ottovooder

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 04.06.1985

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  1. Tänan vastuse eest! Eelnev toitumine oli väga ebaregulaarne. Hommikusöögid jäid tihti üldse ära. Lõunaks oli tavaliselt kaks varianti: bensiinijaama võileib / mäki eine või kui oli võimalus kodus lõunatada, siis eelmise õhtu toitu. Ja õhtusöögiks oli peamiselt riisi- ja pastaroad lihaga, erinevaid köögiviljavorme lihaga, suppe. Ûldiselt tervislikud toidud aga söödud sai topelt koguseid. Lisaks oli harjumus süüa õhtul teleka ees röövli- või grillitud ribi, kuivatatud liha, suitsuvorsti - ühesõnaga olen suur lihasõber ning seda läheks igal kujul ja iga kell. "Tervislikematel õhtutel" sõin paki pähkli-puuviljasegu. PS. kas netist leiab ka mingit "kalkulaatorit" millega toidu kaloraazi kokku lüüa? Tänud.
  2. Jõudu! Sooviksin teadjamate nõu enda hetkelise toitumise kohta. Nimelt tellis mu naine endale kaalulangetamise eesmärgil toitumiskava ning nüüd olen isegi sama kava järgi toituda üritanud, eesmärgiks samuti kaalulangus. Kuna elukaaslase kehakaal on kolmandiku minu omast väiksem, olen talle ette kirjutatud koguseid umbes poole võrra suurendanud. Nüüd tahaksingi küsida, et kas panen toitumisega väga võssa, kuna tegu siiski naisterahvale koostatud kavaga? Olen 28-aastane, pikkust 177 cm ning kaalu 93kg. Igapäevatöö on liikuv kuid trenni ei tee. Panen kirja paari päeva menüüd: Esimene päev: hommikusöök: 80g müslilt (kuivaine kaal) 180g piima (rasvaprotsent 1,5) lõunasöök: 180g tuunikala vees 200g värsket salatit (brokkoli, kurk-tomat, paprika, oliiviõoli) õhtuoode: 220g kodujuustu 4% 150g tomat-kurk-paprika segu 2 viilu sepikut juustuga (17%) õhtusöök: 225g kanafileed ahjus 225g värsket salatit (brokkoli, kurk-tomat, paprika, oliiviõli) mandariin Teine päev: hommikusöök: omlett 3st munast rukkileib tomati ja juustuga lõunasöök: 225g kanafileed 225g värsket salatit (tomat-kurk, paprika, punane sibul) õhtuoode: 225g kodujuustu 4% 150g tomat-paprika segu sepik mee ja juustuviiluga õhtusöök: 200g lõhet 225g rohelised oad punase sibula ja seesami seemnetega 225g porgandi-apelsini salat Tänud neile, kel mahti kommenteerida!
×