Jump to content

Lnana

Kasutajad
  • Sisu loend

    8
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

1 Neutraalne

Lnana

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 26.03.1992

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Female
  1. Müün šokolaadi Hera80!

    Saan aru, et ma ei serveeri oma kuulutust just kõige apetiitsemal moel, aga tahtsin olla aus ja maitsed on erinevad - minulegi ju soovitati šokolaadi väga
  2. Ostetud aprilli alguses. Kasutatud kaks annust - esimesel korral ma avastasin, et see ei maitse mulle absoluutselt ja ma ei suuda seda tarbida ja täna, et veenduda, et kas see oli ikka nii hull nagu ma mäletasin. Oli ikka. Tegu on boonuspakiga, ehk siis 15% rohkem pulbrit on 600g pakis. Müün 15 euroga, kas kedagi huvitab?! Või rõõmuga VAHETAN muu maitse vastu!
  3. Proteiinipuding?

    Oo, ma tahaks küll!
  4. Proteiinipuding?

    Okei, Marxengel, ma ei saa küll midagi aru, aga jah.. Kui veel inimesi seda proovinud on ja maitseid soovitada tahab, ootan endiselt huviga, aga vähemalt praegu tundub, et keegi otseselt minu ostuideed laitma ei tule, niiet ilmselt on tegu ikka normaalse tootega
  5. Proteiinipuding?

    Ma ei tea.. arvan, et teeksin, aga prooviksin ka vee ja keefiriga. Ütlen veelkord - mul pole üldse kogemust seoses sellega. Niiet soovitage kombosid ja kõike-kõike
  6. Proteiinipuding?

    Tere. Tahan endale väga proteiinipudingut osta, aga ma pole ühtki maitset kunagi proovinud ja kuna ta on ka üsna suur väljaminek, siis palun teie abi, et te soovitaksite mulle maitseid. Või üritaksite leida paralleele.. nt et.. karamell maitseb nagu tere karamellipuding Ise olen mõelnud valge šokolaadi või karamelli peale. Kindlasti võib öelda, et maitsed on erinevad, aga ma oleks väga tänulik, kui te oma maitseeelistusi minuga jagaks:)
  7. Fourstar proteiin?

    Tänud vastuste eest.. nüüd arvan, et jään siiski hera80 juurde
  8. Fourstar proteiin?

    Tallinna Bussijaama läheduses on üks pood, kus müüakse Fourstar proteiini. http://www.ifit.ee/Fourstar-Protein-Vital-500g Kas keegi on proovinud? Otsisin isegi välismaa foorumitest mingit tagasisidet, aga ei leidnud absoluutselt mitte midagi. Tundub mõistliku hinnaga ja jutt on ju tore.. aga kuidas ta maitseb? On kellelgil kogemusi?
×