Jump to content

HardWork

Kasutajad
  • Sisu loend

    14
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    1

HardWork viimane päevavõit oli January 13 2014

HardWork's oli kõige populaarsem sisu!

Kogukonna Reputatsioon

10 Natuke juba nagu teab midagi

HardWork

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 14.06.1976

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  1. Parimad treening appid nutitelefonile !

    Ise kasutan Jefit-i nimelist app-i.Suur võimalus igasuguseid kavasid jne omale saada tasuta. Harjutuste pagas väga suur ning samuti saad endale ise koostada kava. Soovitan! www.jefit.com
  2. Raskused vs pikemad seeriad...

    Ässad annavad nõu
  3. Treeningkava seljale

    Miks sa seljale lisaks tahad harjutusi saada?? Kui sa seda kava teed mida näitasid alguses,siis tee seda. Kui sa selle kavaga ennast ei suuda ära väsitada,siis võid erinevaid harjutusi lisada palju tahes,see ei muuda midagi. Järelikult on raskused väikesed või kordusi vähe. Kui sa selle kava järgi oled teinud vähemalt 4 kuud ja siis ütled,et võiks midagi muuta,oleks see teine jutt. Praegult uha oma kava ja pane toitumisega seoses sulle antud soovitused kõrva taha. Kui sa ei hakka korralikult sööma,siis võid kasvõi 1000 harjutust teha,mitte midagi ei muutu,vastupidi,kui sa jõuad 1000-st 8-nda harjutuseni,siis lihtsalt kukud kokku,kuna kehal on kasvamiseks omad vajadused. Nii-et, hakka pihta oma toidulaua ülevaatamisega ning selle kavaga mida sa näitasid. Vaikselt lisa raskusi ja usu,sa ei soovi seljale mingeid lisa harjutusi. Ära tee lihtsaid asju keeruliseks.....muidu lõpetad keskerakonnas
  4. Minu lugu...( -95 kg!)

    MIngid silumised vist ikka tehakse jah kui ülikonda parajaks lõigatakse.
  5. Minu lugu...( -95 kg!)

    Aamen eelkõnelejale ! Mis aga puutub hirmu rippuva naha ees, siis ma arvan ise, et kui sa ei ole julmalt paks siis saad mõistlikult treenides oma nahaga ühelepoole. Peaks tagasi tõmbuma. Peaasi, et sa hakkad liigutama ja eks siis ole näha kuidas sul nahk pärast välja näeb. Minu isiklikult ei ole seda nahka teab mis palju, eks see oleneb suuresti inimesest personaalselt. Lihtsalt kui ajada taga perfee tulemust siis võiks mõtelda hilisemale naha korrigeerimisele. Selle opi hind sõltub just selle eemaldatava naha piirkondadest, ehk siis mitu piirkonda sinu kehal vajavad korrektuure. Kõige parema info saad sa ikka arsti juures konsultatioonis. Aga kusagilt peaksid pihta hakkama. Ma ise samuti pelgasin erinevaid asju, kaasaarvatud ka see rippuv nahk hiljem. Kartisn isegi nii väga, et ei julgenud alustadagi ! Aga lõpuks taandub ikkagi ju kõik selleni, et kas sa tahad alla võtta või mitte. Hirme tuleb ja hirme läheb - tähtis on asjaga tegeleda ja seda intensiivselt, sest tervis on sul ainult üks. Ülekaalust tulenevad haigused ja nende ravile kulutatud summad on kordades suuremad kui see mida kulutad ühekordselt naha opile. Seda teed ühe korra. Ülekaalust tulenevad haigused on süvenevad, pluss poolik elu kvaliteet. Mind pani see igatahes mõtlema... Aga tuult tiibadesse ja loodan, et ületad oma hirmud ning haarad härjal sarvist !!!
  6. Minu lugu...( -95 kg!)

    Et asi saaks eeskujulikult tehtud, siis oleme jõudnud eelarveni summas 5000 €. Ei ole odav lõbu....
  7. Minu lugu...( -95 kg!)

    Ehh... Nali on selles,et tegin omale just nädalake peale elu muutvat otsust uue passi ja ID kaardi. Nende peal on pilt mis meenutab rohkem täiskuud kui mind. Asutustes kus olen pidanud ID kaarti kasutama on tulnud ette naljakaid juhtumisi. Ning see, et minnakse mööda nagu postist tuttavate poolt, keda ei ole ammu näinud on suht tavaline. Alguses tegi nalja, praegult olen juba harjunud. Mida veel tahtsin ütelda toitumise kohta on see,et söön endistest aegadest vast pea kaks korda rohkem, aga vahega, et toitun õigetest asjadest. Ained mida minu organism vajab ja nendega ka midagi kasulikku teeb. Iga aine on mõistlikus koguses omal kohal. Ka magus jne. Oma elu jooksul olen proovinud mitmeid dieete ning sellest tulenevalt saan vähemalt enda kogemustest sõltuvalt väita, et enamus dieete on saatanast Süüa võib palju ja ka ilma kaloreid lugematta ning seda kohe julgelt aga toitumise ja tervise ühendavaks sillaks on ka enese liigutamine. Ei ole tekkinud tühja koha pealt vana ütlus enese liigutamise kohta, et "No pain,no gain !! "
  8. Minu lugu...( -95 kg!)

    Suured tänud heade sõnade eest Teile,foorumlased ! Kui huvi on olemas siis ma võin omi tegemisi siia blogida küll. Eesmärgid on seatud ja jooksvalt annan oma tulemustest teada. Kaalu langetamisest samuti, sest sellega seoses oli palju naljakaid juhtumisi. Alates sellest kui ma päris alguses otsisin kaalu,kus ennast kaaluda, aga kõik kaalud mida müüdi meie pudukaubandus võrkudes ulatusid kuni 150 kg-ni. Selles olukorras ulatas mulle oma ideega abikäe väga hea sõber ja soovitas mul temaga kaasa tulla Kuusakoskisse, ehk siis metalli kokkuostu. Sealne kaal näitas mulle numbrit 174 kg. Sellest kaalumisest peaks olema isegi alles veel väljastatud paberikonts. Neid seiklusi ikka oli..... Jap, HardWork-i taga olev inimene on K.K. Koerast pilt? Aga palun ! 40 kg toorest jõudu
  9. Minu lugu...( -95 kg!)

    On ikka seda nahka.Just rinnad ja kõht on need kohad kus tuleb teha korrektuure. Selleks olen ka konulteerinud Magdaleena haiglas toimetava plastkirurgiga, dr.Vasaraga. Lähen nahku eemaldama tema juurde.
  10. Minu lugu...( -95 kg!)

    Ohooo...tänud tagasiside eest! Perega kõik korras. Naine,ked ama väga armastan, toetab mind minu tegemistes. Lapsega saame teha asju,mida ennem ei teinud minu kaalu pärast. Lihtsalt oli raske teha asju paksuna. Nahka on natukene ikka. Eriti kõhul ja rindadel. Sellest tulenevalt lasen ka dr.Vasaral oma ülikonna mõned numbrid väiksemaks teha,et paremini selga passiks Kätel,jalgadel ja tagumikul ei ole nahakga probleem.Trenn tegi oma töö ! Pean tõele au andma, et ainus asi mida heaga meenutan ajast, kui veel jäme olin on see, et kuna kere oli raske siis pidid jalad seda ka kandma. Jalad on tugevad mida näitab ka minu praegused jalapressi surumised. Tegin hiljuti oma isikliku rekordi. Teen tavalisels 3-4 seeriat 10-ste kordustega. 1. 10x 450 2. 10x 450 .... ja siis tegin endalegi midagi ootamatut.... 3. 3x 600
  11. Minu lugu...( -95 kg!)

    Suvel ei teinud ma üldse saalis rauda. Aga jooksin endiselt palju ja liikusin looduses. Alates sügisest läksin jällegi saali.Vahetasin spordiklubi samuti. Hakkasin käima Sparta saalis. Olen selle saaliga väga rahul, sõbralikud treenerid ja lahedad inimesed. Pluss kõik vajalik treeninguteks olemas. Soovisin oma toitumise ja treeningutega minna edasi ja kuidagi teisele levelile. Sain seal kokku Margus Silbaumiga, kes tegi mulle korraliku toitumiskava ja kava treeninguteks. Siinkohal suured tänud Margusele ! Mis mind Marguse kava juures imestama pani oli see, et ma võisin süüa kõike...selle kõige otsesemas tähenduses. Tegin ära keha mõõtmised,kus oli näga palju lihast,konti ja pekki. Peale seda hakkas kaal tõusma aga selle vahega,et võõkoht vähenes ikkagi. Kasvas lihas ja see ongi ju eesmärk. Käin trennis 4-5 päeva nädalas, toitun normaalselt ning tervis on korras. Elan oma uut elu ja olen õnnelik ! On olemas ka fotod kaalu langusest koos piltidega kaalust. Ma arvan,et kui mina, kes ma olen üdini laisk sain sellega hakkama, siis miks ei peaks saama ka keegi teine ülekaaluline sellega hakkama. Igakord kui ma näen kedagi ülekaalulist saali tulemas ja rassimas, siis ma ütlen endamisi, et "Yess...", see inimene on tubli. Ülekaalulised ärge arvake,et saali tulles teid naerdakse, vastupidi, teile antakse kindalsti head nõu ja ollakse abks nii jõu kui nõuga. Ma nüüd rohkem ei tüüta teid, foorumlased. See oli minu lugu ! Panen siia ühe loo lingina. Selle loo sõnad on väga head ja minule väga deep sõnumiga... Hard work, where are you... I miss you !! Pildid praegusest olukorrast. Pikkus endine - 180 cm Kaal - 98 kg
  12. Minu lugu...( -95 kg!)

    24.04.2012 peaksin ma oma teiseks sünnipäevaks pidama, sest siis tegin ma otsuse, et sedasi enam edasi minna ei saa kui elada tahan. Arstide juures käimisel sian teada, et tähtsad organid nagu süda jne on korras, kuid kauaks.... Ühesõnaga sai täiesti siiber siiani elatud elust ja olukorrast endaga. Läksin Mustamäe regionaalhaiglasse ja konsulteerisin dr.Ilmar Kauriga,kes on kui mitte parimaid siis vähemalt üks parematest arstidest, kes teostab maovähendus operatsioone. Nentisime koos,et ilma kirurgilise sekkumisetta ei ole mul enam võimalik tagasi tulla normaalsesse kaalu....vähemalt väga raske saab see olema ja seda "raskust" ma kartsin. Tavaliselt on sedasi,et inimesed, kes kaaluvad üle 150 kg ja ma ei mõtle siin kulturiste vaid täiesti tavalisi pekimagusid (ehhh...kui hea on seda ütelda...sweet ) ei saa enam väga hakkama oma kehale kogunud rasvade käitlemisega. On muidugi erandeid, aga ikkagi vähe. Ma olen oma elus proovinud mitmeid dieete. Mõned enam-vähem, mõned täiesti perverssed. Olen käinud ka kaalujälgijates, kuid peale paari nädalat olin ma suuteline juba hamburgeri eest mõrva sooritama. Ei saa ütelda, et ma ei oleks proovinud kuidagikaalust alla saada, olen ja veel kuidas olen. Ma olen liikunud koguaeg ringi. erit meeldib mulle matkata, kuid ka seal sai minu kaal lõpuks takistuseks, sest lihtsalt ei jõua teistega sammu pidada ja kui teised lähevad üle lodu kohtade metsas sedasi, et isegi jälge ei jää maha, siis mina vajusin alati sisse, vahest kuni puusadeni. Lahe aga tüütu 24.04 tehti siis mulle maovähendus opp ja peale seda hakkasin ma alla võtma puhtalt söögi arvelt, sest enam ei suuda nii palju süüa. ennem olin ma väga suur piima joodik, kuid peale oppi kadus igasugune huvi piima vastu. Hakkasin lugu pidame uutest maitsetest nagu juurviljad jne. Suvine grillimislõhn ajas mul südame pahaks. Selle opiga võtsim ma maha umbes 25 kg, ehk siis kaalusin ikkagi üle 150 kg. Aga....ma olin saanud omale uue hingamise ja motivatsiooni. Kaal seisis kusagil kuu aega ennem kui ma hakkasin tegelema spordiga ja seda tõsiselt. Oma esimesed trennid tegin MyFitnessis Viru keskuses ja need olid naljakad, sest ma ei teadnud ööd ega mütsi mingitest lihastest või nende gruppidest.Ühesõnaga täiesti uhhuu.... Aga ma läksin trenni ja SEE oligi peamine. Üks lahe inimene, kes ka seal treenis, soovitas mul koostada treeningkava ja seda järgima hakata. Oma elu esimese treening ja ka toitumiskava koostas mulle M.Kalmus. Paljud peavad seda copy/paste kavadeks, aga põhimõte on ju ikkagi paigas seal. Mind igatahes see väga aitas. Hoidsin sellest kinni ja lisasin omalpoolt alati mingi 20% juurde, kas siis rasustele või jookmisele. Ja kaal langes kolinal. Endalegi uskumatu kiirusega. Käisin vahepeal ka arstide juures kontrollis, aga pump ja muud lisad minu kehas toimisid väga hästi. Ja milline enesetunne.....see oli nii hea kui ma sain istuda kusagile kohviku istmele,ilma , et ma sinna kinni jääks. Ma nautisin igat hetke kui ma viibisin jõusaalis. Suvel võtsin ma omale koera, et stiimulit oleks veel rohkem liikuda. Ja koera ei võtnud ma ainult sellepärast, et stiimulit tõsta, vaid ma olin nagunii tahtnud omale sellist koera juba pikka aega. Koeraga koos jooksime iga jumala päev. alguses vähem, sest mu enda põlved ja liigesed oleksid saanud haiget, aga ikka rohkem ja rohkem. Tavanormiks sai mul Pääsküla rabas 10 km ring teha. Mina olin õnnelik, koer arvatavasti veel õnnelikum.... Siin ma siis olin suvel 2013... Pikkus - 180 Kaal - 86 kg ???????? Aastane kaalu langus - 95 kg....
  13. Minu lugu...( -95 kg!)

    Tere foorumlased! Vaatasin siin natukene ringi ja otsustasin enda loo ka siia riputada. Ma ei tea kas see peaks kedagi aitama või mitte,igatahes on see päris minu enda lugu. Minu nimi ei oma eriti tähtsust,sest terve elu on mul olnud hoopis teised hüüdnimed ja sildid. Olen paksmagu,jäme,pekk,tüse jne.Neid nimetusi,kuidas kutsutakse pakse inimesi,teame me kõik. Ma kadestasin alateadvuses alati inimesi, kes said elada täisväärtuslikku elu. Said omale osta riideid tavalisest poest, tunda ennast hästi rannas. Seda loetelu võiks lõpultult jätkata. See ei ole ju normaalne, kui ma ei mahu isegi kõige tavalisemasse kohviku istmesse enam istuma.. Siinkohal võivad mõned ütelda,et mis siis,mulle meeldibki olla selline nagu ma olen...paks ja liikudes higist leemendav. Aga tegelikult, kas ikka meeldib?!? Ma tean väga hästi seda enda välimuse maha müümist iseendale. A-la vabandused,et selle kõige eest oma makstud ja et tegelikult on mul sprinteri keha,aga olen praegult puhkusel jne. Need on sellised naljaga pooleks vabandused aga kõlavad täisesti jaburatena,onju... Autoga kõrvalistmel istudes võisin ma magama jääda täiesti poole sõna pealt, mul oli elurütm kui selline täiesti sassis. Omaarust ma magasin normaalselt,kuid tegelikult ma ei puhanud öösiti välja, see on paksudel inimestel täiesti tavaline. Ma ei olnud lõpuks isegi enam suuteline oma väikest tütart süles kandma ka 10-et meetrit ilma, et ma ei oleks higistama hakanud. Ühesõnaga - täitsa pekkis... Siin ma siis olen.... pikkus - 180 cm kaal - 181 kg nii pikk kui lai
×