Jump to content

paragrahv69

Kasutajad
  • Sisu loend

    2
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

paragrahv69

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 01.01.1992

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  1. Fred Vunk blogi

    trenn on karm sul aga kui pikalt sa tööl oled muidu ja kas segab ka kuidagi trenni vms?
  2. Fred Vunk blogi

    Mis hetkel päevane kaloraaž on ka keskmiselt?
  3. Fred Vunk blogi

    Bicepsi mõõtmine on praktikas küllaltki ebatavaline ning seda ma ei küsinudki muide. Arvestada tuleks ka tricepsi olemasolu. Võibolla ongi selline tore lugu, et tänapäeva noored ongi osalenud windowsi eestikeelseks tõlkimisel. Leiab päris huvitavaid eestikeelseid vasteid, kui olla aastaid ingliskeelset windowsit kasutanud.
  4. Fred Vunk blogi

    Aga ongi väga hea, et minu postitusest arusaamiseks ei pea teismeliste sõnaraamatut kasutama
  5. Fred Vunk blogi

    Võibolla tõesti, kuid meeles võiks pidada milline näeb välja Windows operatsioonisüsteem eesti keeles, võimalik, et siit võib teatavat analoogiat tuletada, miks just mu keelekasutus oli nii nagu see oli.
  6. Fred Vunk blogi

    kas just välismaal elamine tingimuseks, aga määravaks faktoriks võib lugeda pideva kokkupuude keskonnaga kulturismikeskonnas, mis taolisi väljendeid kasutab.
  7. Fred Vunk blogi

    pildid piltidks aga mis arm measurement praegusel hetkel ka on? mõtlen unpumped cold flexed
  8. Archangel'i blogi

    Edastan mu trennikaaslase ühe probleemi, ise ei oska talle mingit selget vastust anda, äkki oleks võimalik vastata Ehk siis point selles, et ta raha kokkuhoiu mõttes sööb 10 muna päevas (1 pakk/10 muna kuskil 1.4 eurot vms) ja ta tahtis teada, kas see tegevus on kahjulik isegi siis, kui ta rasvaprotsent on kuskil 10 ja tegeleb aktiivselt trenniga ja on muidu nö. tervisliku eluviisiga.
  9. Vend Vähk Peab liikuma!

    hah
  10. Fred Vunk blogi

    tänud
  11. Fred Vunk blogi

    ilma pumbita (külmalt) flexed palju bicep suurus näitab (cm) ?
  12. Archangel'i blogi

    Tekkis üks küsimus Kas lõuatõmmetel kasutad ainult ühte haaret või erisuguseid? (pealt, alt , neutral)
  13. Siim Kelner Team FAST - kelner paks näitab vormi omg omg

    Mis see kaloritekogus ka sellel massiperioodil oli?
×