Jump to content

Endla Vaher

Kasutajad
  • Sisu loend

    3
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    3

Endla Vaher viimane päevavõit oli October 7 2014

Endla Vaher's oli kõige populaarsem sisu!

Kogukonna Reputatsioon

4 Neutraalne

Endla Vaher

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 02.12.1991
  1. Buenos dias amigos Kirjutan nüüd veidikene enda muljetest. Ettevalmistus Mehhiko MMiks läks suurepäraselt. Minu ümber on nii palju ilusaid inimesi ja tänu neile polnud nii heasse vormi jõudmine üldse raske. Ma ei tea, kas ma olen neid kõiki inimesi väärt, aga eks ma katsun anda endast parima Hõbemedaliga ma muidugi rahul ei ole, tulin siia võitma. Samas on mul hea meel oma tiimikaaslase Dominika üle, sest me kõik ju töötame selle nimel, et olla parimad. Hetkel oleme Lembiga Morelias, naudime paar päeva Mehhikot. Eile sõime Mehhiko restoranis tacosid ja kõike muud. Tänasest tõmban rihma jälle koomale ja teen trenni. Hotellis on imearmas väike jõusaal Hakkan valmistuma Kanadaks. Con amor, Endla y Lembi Tagasi jõume 10nda õhtul kell 23.55 Aitäh Sportland Nike, Marmara Sterling, Reval-Sport, EKFL ja Ergo Metsla.
  2. Hõbemedal Tulin muidugi võitma..
  3. Hola a todos! Siit tuleb meie reisikiri Reis Mehhikosse läks meil väga hästi, kui mitte arvestada seda, et reis Tallinnast Morelia hotelli kestis 32 tundi. Eesti aja järgi kella viiest hommikul (02.10) kuni kella üheni päeval (03.10). Mehhiko aja järgi 18:30 ja Eesti aja järgi 02:30 jõudsime Mexico Citysse, pooleteise tunni pärast oli buss sportlasi täis, aga ära ei saanud sõita, sest pidime teise bussi järgi ootama. Väljusime 21.30 (05:30). 22.30 tegime juba esimese pooletunnise peatuse. Bussijuht ütles, et Morelia on nüüd vaid neljatunni kaugusel. Mõtlesime, et polegi nii hullu, kui 02:30 Moreliasse jõuame, aga seda me ju ei teinud. Vahetult enne Moreliat tegi bussijuht veel ühe pooletunnise peatuse. Kell oli juba 03:40 (11:40) Morelia olevat 20min kaugusel. 40min pärast Moreliasse jõudes ja seal ringi sõites mõistis bussijuht, et ta on eksinud ja pööras otsa ringi, helistada ei tahtnud ta kellelegi. Möödusime mitmetest hotellidest, lootes, et iga järgnev on meie oma. Kõik sportlased mõlemas bussis olid väsinud ja näljased- teate küll Kuhugi mäe otsa jõudes mõistis bussijuht, et ta on jälle eksinud ja pööras bussi ringi, teine buss meie järgi. Sõitsime veel 20min ja üks hotellidest, millest me mööda enne sõitsime ja mida ma läbi pimeduse ja bussi tumendatud klaaside enne olin näinud, oligi meie hotell 20.min viimasest peatusest sai 1 tund ja 20min. Jõudsime hotelli, kus oli suur sagimine ja trügimine. Tänu kiirele tegutsemisele ja kuna meid eestlasi nii vähe on, saime toa ruttu kätte. Saime veidi enne kuut hommikul magama. Ärkasime kell üheksa, läksime sööma ja siis teatati meile, et süüa saab tasuta ainult kella üheksani, et nüüd peame maksma. Ilusa küsimise peale ja kuna jõudsime hotelli nii hilja, lubati meil siiski süüa. Ja seiklused ei piirdu ainult sellega Igaljuhul nalja saab palju Kohtusime hommikusöögil ka Endla treeneri Luboga ja tema teise sportlase Dominicaga, kellega Endla läks just alla harjutama. Kuna Endla kategoorias on vaid kaks võistlejat ja kuni163 on neli võistlejat, siis arvatavasti toimub võistlus juunioride fitnessis vaid pühapäeval. Ja Endla saab veel ühe päeva valmistuda, kuigi see kerge ei saa olema. Endla näeb superhea välja ja eile registreerimisel tekitas ta meeste seas jälle furoori oma kõhulihastega :) Tundke treenimisest rõõmu, nagu meie!!!!! Lembi ja Endla
  4. Endla Vaher

    Kaks nädalat on Mehhikoni jäänud!! Minuga tuleb kaasa õde Lembi, kes mind seal aitab lisaks treenerile Lubole ja teisele fitnessistile Dominikale. Loodan parimat
  5. Endla Vaher

    Väike intervjuu buduaaris: http://buduaar.ee/Article/article/fitnessist-endla-vaher-niisama-oma-keha-naidata-ei-taha-fotod-1
  6. Endla Vaher

    Vabakava tuli mul teisel päeval väga hästi välja jah. Esimesel päeval olin väsinud. Kehavooru punktid oleks võinud olla veidi paremad. Järgmine kord..
  7. Endla Vaher

    Thank you AnneP ja aitäh Martin Kink
  8. Endla Vaher

    Ettevalmistus sujus Euroopa meistrivõistlusteks suurepäraselt. Sain uue treeneri ja viimased 4 nädalat töötasin tema näpunäidete järgi. Ma olin võistlusteks 100% valmis, kuid ei arvanud, et need kaks päeva võistlemist nii pingeliseks kujunevad. Mul tuli teha 2 päeva jooksul 4 vabakava ja 4 poseerimisvooru. Samal ajal sain süüa väga vähe, vett sain paar lonksu ja jõin mõne espresso. Esimese päeva lõpus kui naiste ja juunioride eelvõistlus tehtud, olin nii väsinud, et tahtsin nutta. Käisin külmas basseinis taastumas ja siis magama. Hommikul enne finaale pidin käima tulikuumas vannis 10min, et viimane vesi välja ajada. Nelja tunni pärast juba võistlesin naiste kategoorias. Vabakava läks suurepäraselt ja vorm oli samuti teravnenud. Kõik lootsid medalit, mina kõige rohkem. Kahjuks läks nii, et jäin neljandaks. Eks see selline ala ole, et kunagi ei tea.. Pärast lavalt maha tulekut olin löödud. Nutsin kogu meigi maha ja samal ajal pidin veel dopingukontrollis passima. See läks õnneks valutult ja sain kiirustada hotelli sööma, pesema ja siis kohe tagasi võistluspaika. Tegin uue meigi ja juba olin jälle võistlusplatsil. Enne lavale minekut tekkisid jalgadesse väiksed krambid. Õnneks muretseti mulle soola ja läks üle. Väga raske oli ennast kokku võtta, aga tegin vihaga ära. Viimane vabakava tuli kõige paremini välja, väga emotsionaalne ja tehniliselt hästi sooritatud. Juunioride võidus olin peaaegu kindel, aga sisimas ikka kartsin. Kui võitja välja kuulutati, lasin end vabaks, olin töö ära teinud. Oli jäänud vaid absoluudi valimine. Selleks ajaks olin juba rahulik ja tegin lihtsalt ära. Võit oli magus. Kokkuvõtteks pean ütlema, et olen ühe võistlusega ülirahul ja teisega mitte. Samas paneb see mind veel rohkem tööd tegema, et näidata, milleks ma võimeline olen. Lisaks tahan tänada kõiki toetajaid ja oma tiimi. Esiteks oma õde ja manageri Lembit, kes on mulle terve see aeg toeks olnud. Ilma temata ma hakkama ei saaks. Oma suurt perekonda, kes mind toetavad ja muretsevad mu tervise pärast. Parimaid sõbrannasid Paulat ja Anni, kes aitavad mind alati asjadega, mida ma neilt palun. Ergo Metslat, kes toetab mu sportlaskarjääri ja on lisaks väga hea sõber. Sportlandi/Nike, kes toetab mind treeningvarustusega. Samuti kogu Eesti tiimi, kes kohapeal olid ja aitasid grimmi peale panna ning kõige muuga. Aitäh ka kõigile teistele, kes mulle kaasa elavad. Nüüd puhkan, taastun ja siis juba odaviske sektorisse. Suvi tuleb põnev!! Aitäh!
×