Jump to content

wutter

Kasutajad
  • Sisu loend

    4
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

wutter

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 26.05.1994

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  1. vajaks abi

    aitähh soovituste eest , eks ma siis proovin leida sobivaima lahenduse
  2. vajaks abi

    kas saaksite nimetada neid "light-tooteid" siis tean mida järgminekord poelettidelt varuda
  3. vajaks abi

    Tervist , küsida on niipalju et ei teagi kust alustada . Mitte kuidagi ei suuda ma hommikul midagi süüa , lihtsalt vägisi sisse ka ajada on vägaraske , olen proovinud pudru süüa aga pool taldrikut suudan sisse ajada aga rohkem mitte ja siis lööb sisse see hommikune kohvi ja ajab nr 2'le ja tänu kiirele ainevahetusele ongi see pudru läinud Ei oska ennast sööma sundida , tahaks ja oleks vaja rohkem kaloreid päevas tarbida aga peale korralikku söögikorda tuleb päris pikaks ajaks " täis kõhu tunne" ja see kestab kauem kui vaja ( järgmine söögikord peaks peale tulema juba ) -arvutasin oma keskmise kalori hulga ka ära mis ma päevas saan ja see on ca 2k , parematel päevadel 2.5k kätte (kui kohupiim ja puuviljad mängus on ) Ei tea täpselt palju ma päevas vajan aga arvan et sinna 2500 poole. Kaalun muide 71-72 (kõigub seal vahel) ja olen 180 cm pikk .- (arvan et olen ectomorph ) -Treenin 4 korda nädalas jõusaalis oleks abi vaja hommikusöögiga , kas keegi oskaks aidata kuidas või mida ma peaksin hommikul sööma ? kas proovida väiksemate kogustega ja tasapisi suurendada või siis mingeid "smootie" moodi asju ? või üldse valgusheik ? oleks abi vaja ka kaloritega , et kuidagi seda arvu suurendada kuna üritan ikkagi treenida lihasmassi ja tean , et selleks vaja süüa süüa süüa ja muidugi ka korralikult treenida . p.s hetkel ei tarbi mingeid sheike või mass gainereid
  4. seljavalu

    tervist , mul väikene probleem seljavaluga kui teha õla harjutusi , peale seerjate tegemist alles lööb valu sisse ( selja keskosa ja alaselg) . teen seistes "military press" ja istusdes hantlidega surumist ja peale mõlemat harjutust tuleb häiriv valu aga mõne aja möödudes laabub . Kas keegi oskaks kuidagi aidata ? äkki teil endalgi sama probleem olnud
×