Jump to content

Kristjan-Johannes Konsap

Kasutajad
  • Sisu loend

    3 564
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    85

Koik Kristjan-Johannes Konsap postitused

  1. Martinkink blogi

    See peaks olema päris hea mugav jalapress. Kas Spartas või Revalis oled ka analoogsega teinud ja kas on ka mingi vahe sees?
  2. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Nonii. Võtsin vahepeal natukene aega maha, et lõigata kokku juba üpris mitu nädalat tagasi Sander Saarega tehtud jalatrenni video. Kui esimesel päeval kantisime rehve ja tegime ülakeha, siis laupäeval andsime jalgadele valu. Siin ta on, kauaoodatud video traditsioonilisest iga-aastasest väljaastete maratonist: 400 meetrit ehk üks staadioni ring väljaasteid 50kgse kangiga alla 30 minuti. Sel laupäeval käisin ka maal ja päris tore vaheldus oli taaskord. Eile maale jõudes võtsin ratta, et "lähen sõidan veits ringi". Tiirutasin metsade vahel ning nautisin rahu ja linnulaulu. Vahepeal läks kõht tühjaks ja hakkasin kohalikku poodi otsima, sattudes aina kaugemale. Tuldud teed pidi ei hakanud tagasi minema, seega lõpuks jõudsin Jägala kohalikku rotiburksi putkasse, kus sain keha kinnitada. Minu enda väike "Grillfest" Kokku sõitsin eile 30 km ja põletasin 1000kcal. Kujutan ette kui sale Eesti rahvas oleks, kui kõik peaksid lähimasse söögikohta jõudmiseks nii palju vaeva nägema. Täna filmisime mu dokumentaali viimaseid (vähemalt plaani järgi) kaadreid - võistlusjärgne trenn ja intervjuud. Jõud veel max ei ole, aga arvestades seda, et ma alles reedel tegin jalga ja eile sõitsin 30 km maha, siis tänane kükk 3x140kg ja 3x140kg+20kg kette polnud paha. Valmis peaks dokk plaani järgi saama juulis.
  3. IFBB amateur Olympia Europe 2014 - LIVE REPORT!

    https://www.facebook.com/pages/Egle-Eller-Nabi-IFBB-Bikini-Athlete/139301549563393
  4. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Härra Sügiskülviga võin ma silmast silma pikalt ja laialt rääkida. Sa peaksid teadma, kus ma töötan. Hetkel aga head ööd.
  5. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Ilmselt siis inimestele ikka meeldib näha neid monstrumeid, muidu see osa kulturismist ja nendele toetuv reklaam ei püsiks. Ega meil siin Eestis pole mingit õigust teha teistele ettekirjutusi, keda nad oma reklaamides kasutavad. Selle detaili kallal näägutada on lihtsalt väiklane, keegi ei käsi sealt eeskuju võtta. Selles osas on EKFLi sõnum, ma usun, piisavalt selge. Samamoodi võiks küsida, miks on McDonald's olümpiamängude sponsor? Nii need asjad juba kord siin ilmas käivad. Või kas kõik, kes neavad Savisaare diktatuuri, maksavad trotslikult ise oma bussisõidu eest?
  6. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Kuna Arnold oli nii armas ja jagas seda teemat Facebookis, siis ma üritan kähku toitumiskavade tegemise vahele ka oma mõtted kokku võtta. Muidu mõni eemalseisev inimene veel arvab, et jutt käib minust. Lauri pole kindlasti esimene ega viimane sportlane, kes on dopingut kasutanud. Samas nagu ütles täna Ott: Ehk siis keegi ei saa panna kätt ette ja keelata aineid tarvitamast. Oma valik. Aga kui kasutad, siis ära võistle! Kõik ei näe 5€ karika võitmise pärast mõtet raisata raha ja tervist ning miks peaksid puhtad sportlased seepärast mingi muu väljundi leidma? Selle juhtumi korral tekib eelkõige küsimus: "Milleks?" Sellist vormi annaks igatahes naturaalselt saavutada. Kui pole võimalust või tahtmist aasta ringi treenida, siis a la suvise treeningpausi kompenseerimiseks ainetega end üles turgutada, et võistlustel särada, pole mõtet. Ja siinkohal ei saa me rääkida mingist "Oih, juhtus - küll õpib". Tegu oli ikkagi teadliku valikuga. Lisaks on mul inimesest jäänud selline mulje, mis ei lase mul talle väga kaasa tunda. Kui need tulemused oleks ausalt ja vaeva nähes tehtud, siis oleks ehk see teatraalsus autasustamisel omal kohal. Saab sportlane tunda tõelist rõõmu võidust, kui see on saavutatud ebaausa eelisega teiste ees? Tõsi, et vähemalt kulturismiringkonnas ei anna väga aineid kasutada ilma, et see kuluaarides teada oleks. Meie alal on ju ebatavaline hüpe arengus kohe silmaga näha. Samuti tulevad enamik aineid teatud inimestelt. Miks teda varem ei kontrollitud? Ju siis iga asi omal ajal või natukene hiljem... Kas antud juhtum on seotud varasematega? Kardan, et on. Seda nii enda kogemuse kui ka asjale lähemalseisvate inimeste juttude põhjal. Hiljuti jõudsin kurvale arusaamisele. Mõnigi häälekas "arvamusliider", kes kuulutab, et puhtalt pole võimalik, on ise ka suur keelatud ainete diiler. Okei, taaskord igaühe oma valik, mida ta omal eluga teeb. Mis mind aga enim vihastas on see, et needsamad suured ja jämedad "iidolid" kinnitavad oma uskumusi noortele sportlastele ja seejärel muudavad nad oma klientideks. Kas saab olla veel süüdimatumat käitumist? Olen kindel, et ka Lauri on osaliselt sellise propaganda ohver. Või vähemalt ei tehtud midagi selleks, et seda ära hoida. Ühesõnaga vägisi keegi tablette suhu toppida ei saa, seega on ka Lauril oma vastutus selles asjas, aga nagu ma juba öelnud olen, tuleks noorte testimise asemel keskenduda ka varustajate(propageerijate) vastutusele võtmisele. Lõpuks loodan tõesti, et Lauri ei võta seda võistluskeeldu kui kaht aastat "krõbistamiseks". Milleks? Mille nimel? On's suur biitseps enne kedagi tõeliselt õnnelikuks teinud?
  7. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Postimehe video: Bernatski komisjoni tööd kokku võttev pressikonverents 24. minutil esitatakse antud teemat puudutav küsimus. Vastuseks noorsportlaste dopingukasutamisele hakkab Neinar Seli jahuma midagi "toidulisanditealase teadlikkuse tõstmisest". Kas ta arvab tõesti, et tegu oli järjekordse "USA Gaineri" juhtumiga? Leitud aine oli küll sama aga no andke andeks...
  8. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Ei saa jälle vaiki olla, kui maailmas lokkab rumalus: http://www.fitness.ee/uudis/5916/18aastane-kulturist-andis-positiivse-dopinguproovi Mis mõtted tekivad?
  9. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Räigelt hea algus on küll sellel lool... Mul hakkas juba mõte jooksma. Eks ma vaatan, mis teha annab.
  10. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Tänud ja tänud idee eest. Treeningsarja peale pole mõelnud, aga teatud õpetlikud videod kogu selle huumori kõrvale peaks tegema küll. Ideed ja "soovilood" on alati teretulnud.
  11. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Ma ei usalda ka neid igasuguseid veregrupi dieete jms. Kaalu langus või tõus oleneb esmajärjekorras ikka muudest asjadest, kui et kas süüa kapsast või kurki.
  12. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Hei. Ikka veel pole jõudnud teha kokkuvõtet võistlushooajast... Peaksin vist videoblogimise peale üle minema - saab palju kiiremini, kui kirjutades. That Youtube money... Või mis te arvate? Samuti pole jõudnud veel kokku lõigata eepilist videot emadepäeva väljaastete trennist. Kuid siin vahelduseks üks väike video, mis erilist töötlemist ei vajanud. Antud video eellugu: "Mul on heameel teatada, et olen laiendanud oma treeneri ampluaad toitumistestide valdkonda! Kas elad pidevas hirmus, et ema küpsetatud sai on täis gluteeni, vanaema vaaritatud maasikamoos lauasuhkrut, naabrinaise lüpstud lehmapiim laktoosi ja vanaisa püütud lestakala raskemetalle? Kardad, et just seetõttu on enesetunne raske, ilm halb ja palk väike? Mul on Sulle lahendus maailmas ainulaadse (patent pending) laktoositalumatuse testi näol! Hind: POOLMUIDU! Vaata lähemalt videost!"
  13. Fred Vunk blogi

    Päris julm tõesti. Tuli kohe meelde, et mul on veel üles laadimata video traditsioonilisest emadepäeva väljaastemaratonist. Tegime 50kg kangiga väljaasteid staadioniringi jagu ja läks samamoodi 400m alla 30 minuti. Kuna järgmine päev on peaasjalikult valus tuhar, siis nelipea mõjutamiseks võiks need kükid tõesti lisada. Samas siis ma ei tea, kas ma enam finišisse jõuan.
  14. Fit.Camp 15-24.juuli 2016 - Otsereportaaz!

    Neljanda priipääsme võitja on selgunud! Viimane, viies priipääse loositakse välja juba juulikuus! http://vimeo.com/96474443 Rannafitness Fit.Camp 2014 INFO
  15. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    72,5kg, pikkust ca 175-177. Vanust 19.
  16. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Et lõunapausilt saabuvatel kontoriinimestel oleks meie foorumis midagi vaadata-lugeda, siis panen üles video oma noore sugulase trennist. Eelmisel nädalal vaatasin üle kõik vanad ja uued võistlemisest huvitatud noored, sealhulgas tegime meestega ühistrenni Spartas. Väga rõõmustav on kohtuda positiivsete, entusiastlike noortega ja nad õigele teele suunata. Sugulase juurde tulles, siis vaatasin tema vormi ka korralikult üle(ehk siis ta sai tunda, kui "kerge" on poseerimine) ja täitsa pull oli näha, et tal on minuga mingil määral täitsa sarnane kehaehitus. Kuigi sugulane plaanib võistelda juunioride Men´s Physiques, siis ma ütleksin, et jalad on üks tema tugevamaid lihasgruppe. Kas siit pildilt nüüd seda võrdlust ülakehaga tekib, aga humoorikas oli tõdeda, et geenid panevad ikka palju paika. Treener ise puhkab loorberitel ja annab korralikult kütust peale, et oleks ikka seda va energiat. Pildil elu esimese Steffani pitsaga, mis väärib oma kuulsust.
  17. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Coming soon to FitShop...
  18. Martinkink blogi

    Einoh, üllas eesmärk. Kes kopikat ei korja, see rubla ei saa.
  19. Fitshop Telliskivi: Kui hindad kvaliteeti!

    Tänud tähelepanu juhtimast. Mõeldud oli kuni 35% proteiini, sõltuvalt maitsest. Selline info oli ka tootja kodulehel kuid eks tõlkes läks % märk kaduma. Tervist. Luxuse best before on juuni 2014: http://fitshop.fitness.ee/batoonid/2/readmore/1068/Luxus-apelsini-12tk-x-75g/ Kui täna läbi tuled ja terve karbi võtad, siis ehk õnnestub mul Sulle hinda veel veidi paremaks timmida.
  20. IFBB EC 2014 REPORTAAŽ: Võidukalt kodus!

    Ei tea jah... Kõik on võrdsed, aga mõned on võrdsemad? 2010. a Hollandis olid Imrel vaid kergelt sätendavad/läikivad poseerimispüksid(vist samad, mida praegu FitShopist osta saab). Tõesti, mitte päris matid, aga siiski üleni mustad. Ja Poola kohtunik ei tahtnud teda lavale lasta. Võite ette kujutada, kuidas see medalilootusega võistlejale mõjub, kui selline asi pärast kuudepikkust ettevalmistust takistuseks saab, mõned minutit enne lavaleminekut. Kuna Oti katt oli hiljem sai Ott Imrele oma pükse laenata. Imre tõmbas need jalga, polnud enam ega pükstevahetusest viga saanud grimmi parandada(poolfinaalis oli veel vana grimm) ega midagi ja lavale. Õnneks sai Imre siiski finaali ja siis sai juba edasi vaadata. Muidugi oli tol Poola kohtunikul ka oma maa mees Imre katis...
  21. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Tänan Peep Reinartit ja kolleeg Eleri Õismat järjekordse kingituse eest, sedapuhku siis materjal massiperioodiks. Järgmine kord võistlen ilmselt +100kg kategoorias.
  22. Fitshop Sparta: "Vedel kuld"

    Praegu on alles veel 3 kampaaniatoodet, seega peab kiirustama, arvatavasti päev või paar.
  23. Coca cola zero - hea või halb?

    Soon...
  24. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Nii. Praeguseks siis viimane video, reedese trennipäeva lõpp ehk trennijärgne söömine: proteiinisheigi valmistamine + grillimine Meie käärküki challenge video saab üles hiljem, v-o nädala lõpus. Sel nädalal vaatan üle kõik võistlusspordist huvitatud + pean kõigile huvilistele kavad koostama, seega õhtud on tegevusega täidetud.
  25. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Pärast tundidepikkust frustreerivat võitlust kokku jooksva filmitöötlusprogrammi ja aeglase internetiga: siin on reedese (trenni)päeva video teine osa. Veidi suuremad kummid, nõuanded biitsepsitrenniks ja meie iidoli Jokeri ülistamine. Kuna pikema video korral jooksis filmitöötlusprogramm kokku, siis tuleb reedest ka kolmas osa...
×