Jump to content

Kristjan-Johannes Konsap

Kasutajad
  • Sisu loend

    3 564
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    85

Koik Kristjan-Johannes Konsap postitused

  1. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Küll täiesti asjassepuutumatu, aga objektiivselt hinnates oleks see üks huvitav tätoveering tõesti.
  2. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Eilse Punkrisaate video nüüd saadaval ka järelvaatamiseks internetis: KLIKI SIIA
  3. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Vähem kui tunni pärast Kanal 12-s eelpoolmainitud saade. Vaatasin siin võistluste materjali läbi ja võtsin vaevaks üles laadida enda hooaja parima tulemuse, Reval Cupi, materjali. Ehk siis natukene lisamaterjali ja pikemalt kui FitnessTV videosse mahtus.
  4. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Hei! Homme on siis see kauaoodatud päev, taasiseseisvumispäev, kui teleekraanile jõuavad isamaa parimad mehepojad ning nende jõu- ja ilunumbrid. Homme 21:30 Kanal 12, SUVEPUNKER+! Vaata trailerit Kanal 12 Facebooki lehel: Traileri Facebooki link Loodan, et sai vaadatav saade ja et kaamera mu niigi pehmele vormile 5 kg ei lisa.
  5. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    ?
  6. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Hei. Eilne päev oli täis huvitavaid sportlikke sündmusi, millest sünnib ka siia kirjutada. Nimelt võttis meie võistlusi filmiv kaameramees Martin minuga ühendust, et nemad otsivad Kanal 12 peal jooksva saatesarja "Punker" tarvis erinevaid Eestimaa "punkreid", mida külastada ja kas ma tean mõnda sellist jõusaali? Muidugi tuli mul esimese asjana silme ette sugulase Sander Saare keldrijõukas. Eile saimegi maal kokku ja viisime üheskoos saatejuht Aleksander Otsale läbi ühe selja ja biitsepsi trenni. Meie saade on eetris järgmisel kolmapäeval, 20. augustil 21:30. http://elu24.postimees.ee/2886461/uus-saade-suvepunker-ehk-motosobrad-madamunad-ja-mehekodud Saates on kindlasti humoorikaid ja provokatiivseid seiku nagu televisioonile kohane. Mina usun, et inimesel on vaba voli ennast väljendada nii nagu tahab(teiste inimõigusi riivamata). Mind polnud olemas 13,8 miljardit aastat ja keskmiselt 50 aasta pärast pole mind enam terveks igavikuks, seega oleks mõistlik selle üürikese ajaga teha, mis ma tahan. Pärast saadet tegin Sandriga koos ikka ühe korraliku selja- ja biitsepsi trenni ka. Krt ma vahest vihkan Sandrit, sest noor ja uljas nagu ta on, armastab ta teinekord jaburuseni lammutada ja utsitab mindki nii tegema. Loodan vaid, et ta ennast sellega ära ei lõhu. Sellest trennist tegin ka video, mis intensiivuse poolest ei tohiks küll legendaarsele hardcore jalatrenni videole alla jääda. Nautige. Või siis mitte. Vaba valik.
  7. 2015 Kaitseväe suurõppus Siil

    Seda peaks arvatavasti ikka vastavast asutusest küsima. Kaitseressursside ametist vms. Aga kui 2012. - 2014. aastate reservväelased kutsutakse, siis pean vist lõpuks minema.
  8. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Selles mõttes, et kui ma tahaks lõppude lõpuks luua eraldi blogi, kus oleks paslikum arutada spordiväliseid teemasid, siis mis oleks üks hea blogikeskkond?
  9. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Millal ma võistlema lähen? See on viimasel ajal üks populaarseim küsimus. Sel sügisel kindlasti mitte. Täpseim vastus oleks, et mul pole mingit plaani selles osas. Praegu naudin suve ja tegelen muude asjadega. Üritan raha teenida ja ehk haridusegi omandada, kui ülikooli sisse saan. Ei saa endale lubada seda vegetatiivset perioodi, mis dieeditamisega kaasneb. Elus on niigi pinget ning seda nälgimist ja olematut testotaset küll ei igatse. Samas eelmisel suvel tegin ka trenni väga kaootiliselt, aga kevadeks õnnestus piisavalt heasse vormi saada. Ennastki üllatas. Praegu aga jah pigem treenin teisi, sest mulle meeldib seda teha. Südame alt läks kohe soojaks, et mu oma väikevendki alustas tõsisemalt treeningutega. Viisin talle kohe paki Hera80 ka. Mitte et ilma ei saaks, aga vennal pole kindlasti eelarvet ega viitsimist, et liha ja muid valguallikaid osta. Hiljuti sain suurima tunnustuse, mis üks kulturist saada võib. Nimelt "teadis keegi rääkida", et juba paar aastat tagasi olevat ma keelatud aineid kasutanud. Nojah, ega muidu 74kgseks ei paisu. Hämmastav, kuidas mõned tahavad end nii "teadjana" näidata, et mõtlevad täiesti tühja koha pealt mingeid lugusid välja. Aga eks igaüks mõtleb oma rikutuse tasemel... Samuti hämmastab mind, kuidas ei suudeta mõista, et mõnele lihtsalt on rohkem antud(ei pea siinkohal end silmas). Nagu spordis geenidega määratud eelduseid ei eksisteeriks. Mõnel lihtsalt on parem lauluhääl kui minul või imetlusväärne kunstioskus. See ei tähenda, et nad mingite ainete peal on. Hetkel ootab vähemalt üks video veel kokku lõikamist ja ideid uute jaoks on iseenesest palju(aga aega vähe). Mõtlesin ka nn Q&A video peale, sest video formaadis on üldiselt kiirem ja lihtsam blogi pidada. Kui kellelgi on konkreetseid küsimusi, siis neile võin muidugi vastata. Püsige moodsad.
  10. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Noh, eks see ole samas mõistetav, et ei saa hammustada kätt, mis Sind toidab. 1)See on nii iseenesestmõistetav, et selle jaoks küll videot vaja pole Samas eks mõni usub ikka, et profid on puhtad ja noori tuleb aina peale, seega vaatajaid jätkuks. 2)See kõlaks tema moodi küll, kuna eks poleemikat ole ju vaja tekitada ja vaatamisi saada. Absoluutne tõde see kindlasti pole, kuid subjektiivse alaga on tegu kindlasti ja eks korraldajad/kohtunikud ole ka inimesed. 3)Tegi. Ja siis lõi oma lisandifirma. Mingi tagurpidi psühholoogia vist. Antud video polnud ka muidugi mingi absoluutne tõde, aga miks mitte selle üle arutleda. Võrdlus muusiku ja sportlase vahel oli huvitav, aga kohe võin tuua õige mitu põhjust, miks see pealtnäha intrigeeriv jutt täielikuks utoopiaks ilmselt jääbki. Sport on lihtsalt muusikast liiga erinev.
  11. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Discuss.
  12. Martinkink blogi

  13. JÕUSAAL mis seal on? Ja kas üldse on?

    1)Püksid.
  14. Fit.Camp 15-24.juuli 2016 - Otsereportaaz!

    Tänan püstolreporter Merisalut nende paljude referentside eest. Hea teada, et keegi ikka hoolib. Kuna mina hoolin ka, siis edastan mure, et pildil olev noormees otsib õhtuks kaaslast. "Mida karusem, seda uhkem", olid sõnad. Tel: 557 60 ...(lisainfo privaatsõnumiga)
  15. Fit.Camp 15-24.juuli 2016 - Otsereportaaz!

    Hugh Hefner has spoken.
  16. Fit.Camp 15-24.juuli 2016 - Otsereportaaz!

    Hirmsad mehed...
  17. Fit.Camp 15-24.juuli 2016 - Otsereportaaz!

    Tõsi. Seega saatuse tahtel hoian teid Priidu tegemistega kursis. Annan teada, et Priit pole endiselt särki üles leidnud(meenutab Mike Katzi saagat "Pumping Ironist"), kuid alati stiilipuhas Ott Kiivikas on seevastu kaunilt sini-must-valges Laagerdajad suunduvad trenni Orissaare Spordihoonesse
  18. Fit.Camp 15-24.juuli 2016 - Otsereportaaz!

    Senikaua siis mõned pildid laagri hinge, Priit Pihuse Facebookist. Laagri ehitamine Paistab, et eelmise aasta suurim kaalukõigutaja Priit leidis esimese asjana tee kööki... ...ja saigi musi magusaks! Kumb on ilusam modell? Priit kaotas särgi, aga leidis proteiini Pidurideta mehed
  19. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    No kulturism on ju ainukene ala eestis, kus mehed ei arene. Pole küll sama poos, aga panen kiirelt ühe hea võrdluse.
  20. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Tänks. You are far too kind, my good sir. Küll millalgi jõuan ka meie ühistrenni monteerimise juurde. Et enesetunde paranemine on spekulatiivne? Kindlasti. Aga ega hea enesetunde vastu mul midagi ei ole, olgu see siis platseebo efektist või ei. Lubasin küll juulis, aga pigem ajastame uue treeninghooaja alguseks. Vaadatavuse huvides on see kindlasti parem pluss see sobib valmistaja töögraafikuga. Kogu asja teeb ta ju oma vabast ajast ja erilise tasuta. Praegu teeme kõik osad valmis ja siis hakkame neid iga nädal Youtubesse laadima. Lisan kaks screenshoti füsioteraapia stseenist.
  21. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Tänud. No kui ma oleks bioloogiaõpetaja, siis ma näitaks seda küll klassis. Eks ma üritan minimaalsete vahenditega nii palju ära teha kui annab. Aga kui tahad tõeliselt professionaalseid videosid näha, siis neid näeb minu dokumentaali valmistaja Youtube kanalil:
  22. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Tervitused, sõbrad. Pole ammu kirjutanud, sest olen kolmandat nädalat puhkusel ja üritanud teha muud, kui ainult internetis istuda. Täna teeks väikse uuenduse, sest sain kätte uue koguse FitShopi müüki tulnud testosteroonitõstjat King of Spades ja eks varustajat peab ikka kiitma. Tegu siis meie foorumist tuntud Alan B'Stardi ehk Jörgen Sleti kaasabil loodud tootega, mille koostises võib kindel olla, kuna tegu on molekulaarset biokeemiat õppinud mehega, mitte lihtsalt soolapuhujaga. Koostise kohta ütleksin, et see on nii tugev, kui Eestis müüa tohib. Kes kangema kraami peal on(steroidide), selle jaoks jääb testosterooni tõstev efekt ilmselt lahjaks, aga koostises on ka muidu üldkasulikud antioksüdandid ja muud üldist tervist parandavad ained. Kuu aega seda enne kasutasin(natukene suuremas koguses kui kirjas ) ja no eks enesetunne läks paremaks kindlasti. Samas võrreldes dieediaegse praktiliselt impotentse testosteroonitasmega saabki asi ainult paremaks minna. Kas testo nüüd selle kuuga kõigi aegade parimale tasemele läks(võib-olla pole enam ka nii noor) aga võistlusdieedi olukorrast taastuda aitas küll. Alguses läks kuidagi silmist mööda, et ka füsioterapeut Georg Laasik kasutas antud toodet ning tema dokumenteeris selle teaduslikult testosteroonitaseme mõõtmisega ning tulemuseks konkreetne 12% tõus! Info leiate tema teemast siit: http://forums.fitness.ee/index.php?/topic/34850-vigastuste-ennetamine-taastusravi-jm/page-7 King of Spades koostisosasid olen Jörgen Sleti soovitusel ka enne üksikult tarbinud. Aga nüüd selle juurde, miks mu blogil nii huvitav pealkiri on Nimelt lõikasin lõpuks kokku video minu ja sugulase Sander Saare "ekskursioonist" meie maakodu kohalikku lehmalauta. Loodetavasti sai piisavalt humoorikas ja huvitav teos: Minu vahepealseid tegemisi saate jälgida minu ja nüüd ka eraldi Team Konzapi Youtube lehekülgedelt. Kõik küsimused ja ettepanekud on videote kommentaariumitesse oodatud. Subrscribege ka loomulikult... https://www.youtube.com/user/kirp2 https://www.youtube.com/channel/UCKCU_PL5LT3uJAs50dPuI4A
  23. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Tõsi, veidi pentsik lühend tõesti, aga mis seal's ikka...
  24. Fit.Camp 15-24.juuli 2016 - Otsereportaaz!

    Facebooki event: Rannafitness Fit.Camp 2014, 14. - 20. juuli Orissaares Järgmine ja ühtlasi viimane loosimine juba juulis! Täida loosikupong FitShopis iga ostuga! Üks youtube humoorikamaid videosid
×