Jump to content

Kristjan-Johannes Konsap

Kasutajad
  • Sisu loend

    3 564
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    85

Koik Kristjan-Johannes Konsap postitused

  1. Tervitused Eglele - olukord on kontrolli all Jõle rahul - endal käsi püksis Hendrik Ovir Soenguvõit
  2. Kas valgustas üle või on tegu ingliga? Oleg Anissimov võistleb seekord klassikalises kulturismis Marek Kalmuse jünger Aleks Krause Susie Anni teenuseid pakkijana saate kasutada lähimas lillepoes - jõulud pole enam kaugel! Tuhandete fännide lemmik, Sparta Spordiklubi esindav Mariliis Liiv, juuniorite bodyfitness Tervitan siinkohal omaltpoolt Karrit
  3. Põhjamaa taeva lõi kohe heledaks, kui Härra Popov sisse astus Rainer Palm just casually flexing abs Peep Reinart viskab tukka Aleks vaatab hirmuga konkurente žest on selge - kui võitu ei tule, saab treener tina
  4. Kaalumine kestis 10.00-11.00, nüüd võistlejad grimmivad ja harjutavad poseerimist. Alustame fotoreportaažiga! Ja nii ongi! Salme ilusaim inimene, EKFLi asepresident Ergo Metsla Susie Ann särab nagu ingel Hr Otsus on uksel ja kontrollib, kas oled listis Hr Rebane ja Bikini fitness FASTi kast ja Bikini fitness
  5. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Eile sai käidud Arigatos trennis. Pole seal ammu käinud, vahepeal on ümberpaigutused olnud. Saal nagu ikka suht tühi, aga trenažöörid head. Pärast väikest pumpavat trenni liitus Mattiase ja minuga elav legend, Baltimaade kuivim mees Taavi Taros! Treener Sven Idarand oli nii lahke ja jättis meile aeroobikasaali ühe plaadi ja poseerimine sai alata. Taavi on nagu näha endale omaselt vormis, seega selles osas on töö tehtud. Poseerimises on tugevalt kulturismi tunda, seega sealt võiks veits tuure maha keerata. Kuidas sõbrad platseeruvad, seda näeb juba homme. Oleneb täitsa, mida kohtunikud eelistavad. Üks kulturismipoos ka lõppu Kuumad rätikupildid duširuumis Taros näitab triipe
  6. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Valminud on selle sügise hitt, kauaoodatud põnevik ja tuhandete fännide lemmik: Kuivuse isand - Tarose tagasitulek Ülejäänud pildid homme
  7. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Eile tegime väikse trenni ja harjutasime Spartas poseerimist. Samal ajal sattusid saali ka Eleri, Peep Reinart ja Tauri Metsaviir, kellest viimased kaks viskasid ka särgi maha. Eleri kui kohtunik andis hüva nõu ja Tauri tegi pilte. Peep tahtis lihtsalt koju. Natuke teised ajad ja iluideaalid, aga võrdluseks... Ja lõppu midagi tõeliselt kaunist ka Men' s Physique - do I have potential?
  8. Fitshop Sparta: "Vedel kuld"

    Selge. Panime kirja. Hind on sama, FitShopi püsiklient saab -10%. Saada mulle sõnumitesse on nimi ja kontaktandmed, et saaksime ühendust võtta, kui kaup kohal.
  9. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Jah, sünniaasta järgi käib. Tal ongi sünnipäev paar päeva enne aastavahetust, seda pidasin silmas.
  10. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Jou. Järgmisel nädalal samal ajal on mehed juba võistlusjärgsetest pidustustest toimunud ja ootavad huviga uut töönädalat. Praegu ootame aga pikkisilmi Eesti meistrivõistlusi kulturismis ja fitnessis. Seal teeb oma debüüdi ka üks mu... võib vist nüüdseks öelda sõpru, Mattias Peters, kes võistleb meeste rannafitnessi kategoorias. (Registreerunute nimekiri siin: http://forums.fitness.ee/index.php?/topic/38983-emv-kulturismis-ja-fitnessis-2014-salme-kultuurikeskuses-1810/page-3 ) Mattiasega tutvusin ühiste sõprade kaudu juuli lõpus kui käisin Haapsalus American Beauty Car Show´l ja kusjuures kohtusime just Haapsalu rannas. Nägin kohe, et Mattiase fitness-tase on randa nagu loodud ning välimus võib tekitada ebamugavust meestes, kes on nö heterod kuuenda õlleni... Veel enne suve lõppu tunnistas ta, et on mõelnud võistlemisele. Mattias oli muidugi ka juba suvel sellises vormis, millega ei ole häbi rannapidudel lantimas käia. Eks me kokku sattudes antud teemal arutlesime ja mingid soovitused, kui palju oleks vaja alla võtta ja mis tempos seda tegema peaks, ma ka andsin. Üldiselt nõustas teda dieedi ajal minu teada Baltikumi kõige kuivem mees, sõber Taavi Taros, kes seekord samuti meeste rannafitnessi kategoorias võistleb ja registreerumisel on Mattiase treeneriks märgitud ka Silvar Rückenberg. Sel reedel kohtusime taas ja mida ikka reede õhtul sõprade seltsis teha kui üks väike... poseerimine. Esimese dieediga on ta ilusti hakkama saanud ja kaliibermeetodi järgi on rasvaprotsent väidetavalt 5,5%. Vorm on olemas ja seega usun, et tal pole põhjust endale midagi ette heita. Oleks tal sünnipäev mõned päevad hiljem, võistleks ta sel aastal veel juuniorites, aga usun, et suudab ka meeste vastu hea tulemuse teha. Ammukski veel esimese võistluse kohta. Nagu ikka reede õhtu juurde kuulub, klõpsisime ka palju "stuudiopilte". Arutasime võistluspäevaga seotud protseduure ja lubasime tuleval nädalal poseerimisele kõvasti rõhku panna.
  11. Seekord LIVE ülekannet ei toimu! Kõigil huvilistel on võimalus sportlastele kaasa elama tulla Salme Kultuurikeskusesse! Foorumis nagu ikka fotoreportaaž alates võistlejate kaalumisest! EMV 2013 Kokkuvõtet 2014 EMV-st näete pärast ka FitnessTV ja haubitsreporter Kristjan-Johannes Konsapi abiga! Meenutades eelmist aastat: Osta pilet Piletilevist! Kiirematele paremad kohad!
  12. Puht enese harimiseks oleks huvitav teada, mida siis ikkagi peab tegema, et pärast mujal liigas võistlemist IFBBs võistlema hakata või võistlemist jätkata. Peab mingi aeg möödunud olema? Peab mingit trahvi maksma? Peab dopingukontrolli läbima? Peab mingi avalduse tegema? Määrustikust ma vastust ei leidnud. Keegi EKFList või ehk Mihkel ise oskab vastata, mida ta tegema pidi/peab?
  13. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Wow-woo... oleme ikka sõbrad edasi. Maailmas on niigi palju negatiivsust. Häälemurre ilmselt oli olnud, kuid eks kunagi oli ikka aeg, mil kaamera ees olemine nii mugav ei olnud. Täitsa huvitav mõelda, kuidas inimesed kõige erinevamate asjadega ära harjuvad...
  14. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    ‪#‎casuallyflexing‬ ‪#‎polnudaimugietpiltitehakse‬ ‪#‎nomakeup‬ ‪#‎nofilter‬ Staar-portaali staar-blogijad staar-jõusaalis staar-trennis
  15. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Võta minuga Facebookis ühendust. Kellegagi koos oleks vaja minna küll, sest õpilaspileti saan alles esmaspäeva õhtul kätte. Kui ikka maast lahti saan, siis trenni peaks ära tegema 10.00-12.00 ehk enne loenguid.
  16. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Siis kui... valmib. Kasvõi esmaspäeval.
  17. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Täna tegin trenni maailma kõige armsamas nostalgilises jõusaalis ehk TLÜ jõusaalis. "Soovitusi valgukontsentraatide kasutamiseks" Kui suudan varase trenni sisse harjutada, siis edaspidi teeksingi seal kolm oma neljast planeeritud trennist nädalas. Hea privaatne. Plokid ja trenažöörid liiguvad ka üllatavalt hästi.
  18. Tõmme plokil ülalt ette

    Laia pealthaardega lõuatõmbed on täpselt sama, aga raskem analoog. Või ka näiteks ettekallutatult kangi tõmme vastu kõhtu.
  19. Tribulus, ravim või toidulisand?

    Vahepeal ei tohtinud tribulust tõesti toidulisandina müüa, nüüd aga asi muutus ja FitShopis on see olemas: http://fitshop.fitness.ee/ergutid/0/readmore/1038/Tribusteron-60/ Miks Teil tõrge tekkis, ei oska konkreetselt öelda, seda peaks ütlema vastav asutus. Näiteks kui on liiga kõrge sisaldus või kui kirjelduses on "testosteroonitõstja", siis võib tekkida probleem, kuigi aine iseenesest keelatud ei pruugi olla.
  20. Vend Vähk Peab liikuma!

    wut?
  21. Vend Vähk Peab liikuma!

    Pole paha.
  22. Riigikogu karmistas dopingukaristusi

    Ilmselt ma olen silmakirjalik, aga päris tänavalt testima viimist ma ei pooldaks. Mingid inimõigused võiksid ju ikka säiluda. Nagu keegi kunagi kommenteeris, siis mis saaks, kui me hakkaks suva järgi turbaniga inimesi tänavalt ülekuulamisele viima? See oleks diskrimineerimine.
  23. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Tänasel päeval sellest kiirest nädalavahetusest sain kokku oma dokumentaalfilmi kaameramehega ja vaatasime koos materjali üle. Tunnistan üles, et filmi valmimiseni läheb veel aega, samas ega mul mingit siduvat lepingut ei ole. Väikest kuvatõmmist ostlemisest ja söögivalmistamisest Teiega siiski jagan.
  24. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Ega see mingi presidendi vastuvõtt ei olnud, samas vulgaarne ka mitte. Ses osas annab elu ise kõigele silmad ette. Üldiselt olen siiski saanud positiivset tagasisidet. Kõigile muidugi ei saagi meeldida.
  25. Martinkink blogi

    II_tase_med_MA001223.pdf
×