Jump to content

Kristjan-Johannes Konsap

Kasutajad
  • Sisu loend

    3 564
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    85

Koik Kristjan-Johannes Konsap postitused

  1. valgusheigid

    Ahah, no nüüd on vähemalt täiesti kindel, mida ma endale sisse hakkan ajama. Ja lihtsamalt pole vajagi.
  2. millistest toiduainetest peaksin saama valku?

    Tean, et põhilised toiduained, kust peaksin valku saama on liha, kala, kohupiim ja muna. Kui suure osa toidust peaks igaüks neist moodustama? Proteiinisheike ja toidulisandeid praegu veel ei kasuta, võib-olla siis, kui rikkaks saan ostan neid ka . Olen vaadanud ka erinevaid juuste, sest neis on palju valku, aga ka lahjades on 15g rasva. milliseid häid valgurikkaid toite veel on?
  3. millistest toiduainetest peaksin saama valku?

    Ma mõtlesin, et palju peaks neist igaüht sööma, sest kuu aega ainult kana ja teine kuu kala ka ei tohi. Et kas umbes igaüht 25%-näiteks:kuus 3kilo kana, 3kilo kala 3kilo kohupiima ja muna ka 100 tk. Kuskil oli ka kirjas, et ühe või teise aminohappe pikemaajalisem puudumine põhjustab igast jamasid. Ma kaalun 61 kilo ja söön 122 g valku päevas. 30,5 g valku korraga,sest kodus söön 4 korda, koolilõunas ma aga ei tea, palju valku on. Aitäh Teile, et vastasite.
  4. Lamadessurumine

    olen 15.kaalun 61kg.surun üles ca.55kg.seda pole küll palju, aga ma olen korralikku trenni ka alles vähe aega teinud.
×