Jump to content

priya

Kasutajad
  • Sisu loend

    2
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

priya

  • Tase
    Vaatleja
  1. toitumiskava

    Tere Ott Kivikas! Olen suures hädas ja pöördun Teie poole palvega aidata (arusaadavalt mitte tasuta) toiumiskava koostamisega. Olukord on järgmine: olen 25aastane tüdruk/naine ja eluaeg sporti teinud (aktiivselt küll tennist üle 13 aasta), kuid viimastel aastatel karated ja jõusaali. Nüüd olin väga haige ja 168cm juures kehakaal 47kg ja ei tõuse. Käin küll mingi dieediõe juures, aga ta annab väga umbmääraseid soovitusi ja see ei aita kuidagi. Tahaksin kohutavalt jälle trenni minna, aga arst ütleb, et ei tohi, et liiga nõrk. Väga kurvaks teeb, tahan jälle tugevaks ja terveks. Praegu suudan ainult paarkümmend kätekõverdust ja kõhulist kodus hommikul ja õhtul teha. Kulturismi vastu pole varem huvi tundnud, kuid mulle meeldib teie suhtumine oma kehasse ja eluviisidesse, sellepärast julgesingi Teilt abi paluda. Kui saate, palun aidake! Ette tänades, Merilyn Priya
  2. söömine

    Tere Marek Kalmus! Ma ei tea, kas Te saaksite mind isikliku dieedi koostamisel aidata. Olen väga suures hädas. Nimelt olen 25aastane tüdruk/naine ja eluaeg sporti teinud, peamiselt küll (üle 13 aasta aktiivselt) tennist kuid nüüd ka karate ja jõusaal. Kahjuks olin haige kaua ja nüüd on 168cm juures kehakaal 47kg ja juurde ei saa. Tahaks kohutavalt trenni minna, aga arst ei luba, et liiga nõrk. Ühesõnaga ma ei saa enda söömist korda ja kaal ei tõuse. Käin küll dieediõe juures, aga ta annab selliseid umbmääraseid soovitusi. Oleksin väga tänulik, kui oleks võimalik, et Te aitaksite mul endale isiklik konkreetne dieet koostada. Kulturismi asi on mulle uus suhteliselt, aga mulle meeldib teie mõtteviis ja suhtumine sellepärast julgengi Teilt abi paluda. Loodan väga, et saate mind aidata. ahan kohutavalt terveks ja tugevaks saada ja trenni minna. Ette tänades, Merilyn Priya
×