Jump to content

SENA

Kasutajad
  • Sisu loend

    6
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

SENA

  • Tase
    Vaatleja
  1. Rasvarebend kõhu peal?

    Voldid on talutavad, aga need punased triibud on jubedad...
  2. Enne kui korralikult trenni hakkasin tegema, oli mul küllaltki suur kõht ees (praegu olen 19). Nüüd olen trennis käinud ja kõht on oluliselt väiksemaks jäänud - vöö ümbermõõt 89 cm (on vähenenud mitukümmend cm), kuid üks probleem on ikka jäänud: Kui ma istun, siis tekib nn 3 kõhtu - 3 "mügerikku" või volti. Kui pärast pikalt istumist jälle püsti tõusta, siis jääb kõhu peale 2 punast triipu (ehk siis "1. kõht", triip, "2. kõht", triip, "3. kõht") - rasvarebendit? Samas, kui pikamat aega püsti olla, siis need triibud kaovad ära. Seetõttu need vist ikka pole rasvarebendid??? Ma teen pidevalt trenni edasi, kuid kardan, et need triibud ikka jäävad. Kas tuleks kasutada mingit kreemi või lihtsalt edasi treenida ja loota, et kaovad ise ära? Praegu on kõht suht kole. Vähemalt mind häirib see väga...
  3. Ületreening?

    Vastupidavus on mul väga hea ja pärast treeningut "laip" ei ole. Seega ma kahtlen selle lihaste kurnatuse õigsuses. Samas treenin ma küllaltki suurte raskustega. Seeria lõppedes olen ikka suht väsinud, kuid taastun kiiresti ja trenni lõppedes (selle kavaga käib trenn ~2h 15min) taastun kiiresti ja väsimusega probleeme pole. Ootan veel kava sobivuse kohta vastukaja! Küsimus on just selles, et kas see kava soodustab lihasmassi kasvamist või mitte?
×