Jump to content

Axer

Kasutajad
  • Sisu loend

    322
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Axer

  • Tase
    Kasutaja
  • Sünnipäev 26.09.1986

Kontakteerumise viisid

  • Website URL
    http://

Profiili informatsioon

  • Asukoht
    Tallinn...Kalmaja
  • Interests
    Trenn, sport üleüldiselt.......
  1. Kõva mees, õnnitulused MURULE
  2. Süstid

    Gripivaktsiin annab eluaegse immuunsuse, aga ainult konkreetse viirusetüvi vastu, kuna Gripp on RNA viirus, ehk üheahelaline, siis tekib kergesti ja palju mutatsioone ning vaksineerida tuleb iga aasta. Jutt, et näe siin üks vaksineeris ja on ikka haige on suht loll, haige on küll, aga mitte Gripis (vähemalt mitte selles konkreetses haigusetüvis, mille vastu vaksiini sai)vaksineerimine vähenab võimalust haigeks jääda, mitte ei välista seda....
  3. 2 K duell - kes keda ?

    Njaa....Ott on sõnapidaja mees, ütles mõned päevad tagasi, et särk on sinu... Õnnesoovid ka siis siin !
  4. 2 K duell - kes keda ?

    Ott 11 Kalmus 12
  5. Proffidel ei saa eriti mingit dopingu teemat olla
  6. metallica

    Väga kõva kontsert oli......vanad on nad kpll juba, aga see ei näe muusikat küll mõjutavat.....mina jäin igatahes täiega rahule
  7. EKV 2006 - Flash !

    Mis oli põhjusks osade diskvalifitseerimisele ?+
  8. Jalgadelt surumine

    250 x 15, peale kükke, maksimumi pole proovind, ei leia, et mõtet oleks
  9. Need kes ise Revalis treenivad on selle mehe tiigrihüpet kõik näinud.
  10. Mida mõtles Dennis ?

    Mida see harjaga valge siin kekutab, endal käsi nagu mu tütrel paar aastat tagasi, kuid jah - õnneks sööb tema nüüd hommikuti terve kausitäie putru ära ning see mure ka murtud
  11. Ott ja õpilased 14.04.06

    Mul oleks selline küsimus, et miks Nurmsalu ei võistle, ta ju ometi alustas selles grupis koos Robertiga ???
  12. Las see, mida keegi tarvitanud on jääb nende endi südametunnistuse peale, ei ole mõtet selle üle siin arutada, niikaua kui pole tõestatud vastupidist, on kõik inimesed süütud. Ise näen neid revalis iga päev ning nende vorm on muljetavaldav, Mareku jalad jäävad ta ülakehale küll alla, kuid eks igalühel ole omad tugevad ja nõrgad küljed
×