Jump to content

andezz

Kasutajad
  • Sisu loend

    6
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

andezz

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 18.05.1994

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  • Interests
    Tegelen MMA-ga.

Kontakteerumise viisid

  • Skype
    akastemae
  1. Rasvast lahti ja lihast suuremaks?

    Treeneri käest tulidki lihadieet ja HIIT treening.
  2. Rasvast lahti ja lihast suuremaks?

    Et kas siis piisab kui aint neid süüa?
  3. Rasvast lahti ja lihast suuremaks?

    Mul oli just n.ö lihadieet. Sõin aint puhast liha, muna ja kohupiima Töötab küll Aga see valguvärk ikkagist ...
  4. Rasvast lahti ja lihast suuremaks?

    Selge, aga siis millist vallku süüa? Ma mõtlen neid mis potsikutes on. Kas neil on mingit vahet ka peale maitsevahe või millist keegi ise eelistab?
  5. Rasvast lahti ja lihast suuremaks?

    Trenni kahjuks hetkel juurde kruvida ei saa :/ Aga valke võib ka ilma jõusaalis käimata süüa?
  6. Tervist! Olen noormees, kes tegeleb sportliku vabavõitlusega(MMA). Mure selles, et oleks vaja kaalust alla saada. See iseenesest üksinda polegi mure. Mureks muudab selle see, et samal ajal tahaksin saada ka lihaseid suuremaks. Väike eellugu ka. Nimelt aprilli keskel kaalusin ma kusagi 98 kg ja olin 180 cm pikk(jube eks). Alustasin HIIT treeninguga(soovitan kõigile, kes tahavad n.ö kergelt kaalu kaotada). 100 meetrit spurti ja siis 100 meetrit rahulikult. Ennem muidugi soendus ka. Kogu treening kestis kuskil 20 minti tegelikult. Kaotasin kahe nädalaga 13 kilo(äärmiselt ebatervislik ma tean aga ei meeldinud enam ümmargune olla ) Toitumist muutsin muidugi ka. Nüüd sooviksingi teada kuidas saada rasvast lahti ja lihast suuremaks. Siiani olen olnud jõusaalikauge inimene. Pole seal kordagi järjepidevat trenni teinud. Mõni üksik kord sõpradega käidud. Neil muidugi olid omad kavad jne. Nüüd on tekkinud ka omal soov minna ja asjaga korralikult tegelema hakata. Hetkel pole ka sellist raha kahjuks kuskilt võtta, et võtta mõnelt treenerilt treeningkava ja toitumiskava. Ma tean küll palju nad maksavad aga praeguse rahalise seisu tõttu ei ole tõesti võimalik . Ausaltöeldes olen avastanud, et kui raha on vähem siis on isegi tervislikult toituda raskem kui tavalise keskmise inimese moodi süüa (see ei pruugi nii olla võimalik, et olen ise saabas ). Kogu eelneva mula kokkuvõtteks siis sooviks teada kas keegi: 1. Oskab soovitada mingisugust treeningkava kuidas vähendada rasva ja suurendada lihast/lihasmassi(pole kindel kas need on samad asjad) 2. Anda näpunäiteid mida süüa, nii toidulisandite kohta kui ka niisama tervisliku toitumise kohta. Tean et on palju foorumeid ja asju kus seda teemat käsitletud aga sellekohta ma ei ole leidnud väga midagi kui tahad lihast suurendada ja rasva vähendada. Eraldi on neid käsitletud küll P.S ideaalkaal millesse tahaksin saada oleks 77 kg... on see üldse reaalne? Aitäh kõigile, kes aitavad
×