Jump to content

kataliina

Kasutajad
  • Sisu loend

    1
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

kataliina

  • Tase
    Vaatleja

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Female
  1. Tere! Mure enesetundega sportimisel. Esiteks tõuseb mu pulss sportimisel (enamasti tegelen kestvusaladega, jooks, rattasõit) ülikiiresti kõrgele, sealjuures soorituse kiirus on ülimadal ja jõudu paremaks ka pole. Kuigi olen tervisepordiga tegelenud pidevalt paar aastat järjest, enne seda oli mõni aasta spordivaba elu ja veel enne seda tegelesin spordiga intensiivsemalt kui praegu. Teiseks on umbes ühel juhul viiest peale treeningut enesetunne nii halb, et liikuda ka ei kannata. Mõningatel juhtudel õnnestub mul suuremast hädast (oksendamine) pääseda juues veidi mingit magusamat jooki. Spordiarst midagi erilist ei tuvastanud, ütles vaid, et treeningute intensiivsus peab olema madal ja aeroobset taset tuleks aegamööda tõsta. Hemoglobiin on madal (110 g/l) ja ferritiin ülimadal (5,0). Rasvaprotsent olevat ka veidi madal (12,5), kuid selle mõõtmistulemustes ma veidi kahtlen, olen 171 cm (naine) ja 62 kg, mis sellisele rasvaprotsendile väga ei viita. Perearst soovitas punaseid tooteid süüa (liha, maasikad, tomat, till) ja käsimüügist rauatablette juurde osta ja neid 4 kuud võtta Lugesin veidi ka varasemaid foorumipostitusi selle kohta, kus räägiti Retaferi mõjust (enamasti küll mittemõjust) ja võtmisest apelsiinimahlaga ja enne sööki, sellest kas sporti on üldse mõtet teha enne kui verenäitajad normi piires on jälle. On kellelgi analoogseid kogemusi ja näpunäiteid, mis aitab, mis mitte?
×