Jump to content

taurimetsaviir

Kasutajad
  • Sisu loend

    29
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    1

Koik taurimetsaviir postitused

  1. Peep Reinart - Minu tegemised

    Selle lehekülje peaks ära raamima ning kunagi Peebule kinkima
  2. Kade, et ise ei ole nii kõrgel tasemel nagu meie naturaalid?
  3. Vend Vähk Peab liikuma!

    ebareaalne kõht on sul ikka..
  4. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Ma nüüd jään ootama, kas Hr. Vähi teeb selle kohta ka eraldi postituse ning äkki tuleb ka mõni joonistus
  5. Peep Reinart - Minu tegemised

    see on lihtsalt eestlase kadedus Taavi tahab ka sama ilus olla
  6. Peep Reinart - Minu tegemised

    palju siin ikka laadida saab, ega kevadhooaeg kaugel pole
  7. Peep Reinart - Minu tegemised

    Ma vist ei ole sind 3-4 päeva näinud, aga pilti vaadates tekib tunne, et poleks pikemat aega näinud. Vorm on ikka tugeval paranenud. Hakkasin mõtlema, mida inimesed tunnevad või ette kujutavad, mis seisus sa oled, kui loevad mida sa kirjutad. Teksti järgi ma ise ei ütleks, et sul oleks nii hull olla, aga nähes sind ikka 2-3 korda nädalas trennis, siis ikka näen, kui raske on Kuid ega siin midagi pole, lõpusirge veel jäänud, küll sa selle vastu pead, ega muud võimalust väga ei ole ka
  8. Vend Vähk Peab liikuma!

    Üsna omapärane vastasseis küll
  9. Ilma su kommentaarideta poleks need pildid üldsegi nii head, kirp
  10. Peep Reinart - Minu tegemised

    Ei saa mainimata jätta, et taaskord on video väga hea.. maht trennides on ka ikka väga korralik. Vorm paraneb sul ka kogu aeg.. Igastahes väga hea!
  11. Ei ole proovinud ega proovi ka seda arvatavasti, sest nüüd saab pannkooke ju süüa aga muidugi tuleb need ka täpselt sisse arvutada ja kõike sellist, ega niisama ei saa miskit süüa.
  12. Eks selliste heade asjade isud tulevad tavaliselt dieedi ajal enamikel ning siis lihtsalt ei saa sellist luksust, et teeme nüüd hommikul pannkooke
  13. Täitsa ilusti tuli välja küll. Segamini ajasin ka lusikaga, ei olnud probleemi ega midagi. Ega ise ka ei mäleta, millal viimati pannkooki sai söödud..
  14. Tegin ka omale täna pudingu asemel pannkooke ning mul ei jätku sõnu, see on ikka tõsiselt hea asi
  15. Vend Vähk Peab liikuma!

    Saalist oleks muidugi vaatepilt väga hea ma arvan.. klassikud seisavad laval ja siis kardinate vahelt paistab Oti pea ja käsi koos küpsisega
  16. Peep Reinart - Minu tegemised

    Ega täpselt kulutust ei tea, aga saab umbes vaadata selle järgi, kuidas kaal langeb
  17. Peep Reinart - Minu tegemised

    Hea on lugeda, et pole ainuke, kellel mingi haiguslugu on praegu
  18. Fit.Camp 15-24.juuli 2016 - Otsereportaaz!

    Kaameraga tehtud
  19. Fit.Camp 15-24.juuli 2016 - Otsereportaaz!

    Vähe kardad, rohkem peaksid
  20. Fit.Camp 15-24.juuli 2016 - Otsereportaaz!

    Metsviir ei ole mu nimi... !!!
  21. Fit.Camp 15-24.juuli 2016 - Otsereportaaz!

    110% on trenn, ega siin nalja ei ole.
×