Jump to content

MartinHob

Kasutajad
  • Sisu loend

    15
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

2 Neutraalne

MartinHob

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 30.06.1998

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  1. 15 aastan poiss otsib abi treeningul ja toitumisel

    Tere, selline küsimus siis seekord.Kas kasvueas võib jõusaal mõjutadada minu kasvu?
  2. 15 aastan poiss otsib abi treeningul ja toitumisel

    Pole ammu siia vaadanud.Aga siis vahepeal olen teinud ikka trenni.Jõusaalis on ikka käidud ja tulemusi on ka näha.Nüüd üritan vähem jõusaalis käia kuna ootan pigem järgmise aastani siis vähe kergem see asi pean silmas kooli jne.Teist kuud käin ka nüüd trennis ehk siis taipoksis ja vahepeal ikka jõuan ka jõusaali trenni tegema.
  3. 15 aastan poiss otsib abi treeningul ja toitumisel

    Mida arvate sellisest kavast ? 1. päev - Rind, Biitseps, Triitseps, Kõht Seeria Surumine kangiga lamades 3 x 10 Surumine kangiga lamades kaldpingil 3 x 10 Lendamine hantlitega lamades 3 x 10 Ületõmme hantliga (pullover) 3 x 10 Küünarvarte kõverdamine kangiga scottipingil 3 x 10 Küünarvarte kõverdamine hantlitega istudes 3 x 10 Triitsepsile ploki alla surumine seistes 3 x 10 Keretõste kõhupingil 3 x max vaata2. päev - Reie esiosa, reie tagaosa, säär Seeria Kükk kangiga, kang turjal 3 x 10 Jalapress trenazööril 3 x 10 Jalgade kõverdamine trenazööril kõhuli 3 x 10 Jalgade kõverdamine trenazööril istudes 3 x 10 Pingile astumine hantlitega 3x 103. päev - Õlg, selg, kõht, alaselg Seeria Surumine kangiga kukla tagant istudes 3 x 10 Lendamine küljele hantlitega seistes 3 x 10 Rippes kätekõverdused althoidega 3 x 10 Tõmme kangiga vastu kõhtu kummargil 3 x 10 Tõmme plokil ülalt kitsa haardega 3 x 10 Keretõste alaseljapingil 3 x 8 - 10 Keretõste kõhupingil 3 x max
  4. 15 aastan poiss otsib abi treeningul ja toitumisel

    Väike muutus on vist toimunud aga üldiselt jääb asi vast ikka toitumise taha kinni kuna söön ikkagist seda mida ema teeb ja magusat ei söö enam ainult vahepeal mõne tüki skokolaadi aga enamus magusaisu kaotab valgujook peale trenni.
  5. 15 aastan poiss otsib abi treeningul ja toitumisel

    Ma arvan, et ma teen seda kava http://www.fitness.ee/treeningkavad/1/1/50 edasi ja vaatan mis saab.
  6. 15 aastan poiss otsib abi treeningul ja toitumisel

    Aga kas see kava natukene lühikeseks ei jää ? Nagu jõusaalis ei olegi, 30-45 minutit äkki ja kõik.
  7. 15 aastan poiss otsib abi treeningul ja toitumisel

    Jooksmisega pole probleeme, näiteks täna jooksin 5,5 km ja tegin peale jooksu ka veel lõuatõmbeid, kätekõverdusi, kõhulihaseid ja kükke. Trenni lõpuks oli mõnus tunne aga väljas oli palav ja metsas joostes metsmaasikate lõhn käib ülepea ja peab ju ikka mõne sööma ka
  8. 15 aastan poiss otsib abi treeningul ja toitumisel

    Kas selline treeningkava siis sobib või tuleks miskit muuta ? http://www.fitness.e...ingkavad/1/1/34. E: Jooks umbes 5-6km T: Jõusaal ehk 1. päev - Rind, õlg, triitseps, kõht K: Puhkepäev N: Jõusaal 2. päev - Selg, biitseps, jalg, säär R: Jooks umbes 5-6km L: Puhkepäev P: Jõusaal ehk 3. päev - Rind, õlg, triitseps, kõht
  9. 15 aastan poiss otsib abi treeningul ja toitumisel

    Trenni tegema hakkan Jõulumäe Tervisespordikeskuse jõusaalis ja jooksimine toimub ikka metsas.
  10. 15 aastan poiss otsib abi treeningul ja toitumisel

    See Bodypump ei paku huvi, aga võin seda öelda ,et alustasin jõusaalis käimist kuskil mai lõpus ja juunis sai mõni nädal käidud siis vend lõpetas ära kuna läks sõjaväkke ja siis jäi jõsaaliga poolikuks ja siis hakkasin jooksmas käima ja kuni juuni lõpuni käisin ilusti jooksmas ja jõudsin umbes 7-8km ära joosta aga siis läksin Tartusse tööle kaheks nädalaks ja nüüd tahaks uuesti trenni ilusti tegema hakkata ja mõtlesin ,et äkki saan siit abi jne ,et tulemused kiireneksid ja paraneksid.
  11. 15 aastan poiss otsib abi treeningul ja toitumisel

    Mõtlesin ,et äkki saan ilma hakkama ja tegin praegu mingisuguse kava nii ,et äkki aitate midagi muuta jne. Jõusaali kava võtsin siit : http://www.fitness.ee/treeningkavad/1/1/34. Igale jõusaali päevale lisandub ka rattasõit jõusaali ja tagasi milleks tuleb kokku umbes 14km. Toitumise kohta uurisin ka siit foorumist ja sain targemaks sellekoha pealt aga siiski peaksin tellima toitumiskava. E: Jooks umbes 5-6km T: Jõusaal ehk 1. päev - Rind, õlg, triitseps, kõht K: Puhkepäev N: Jõusaal 2. päev - Selg, biitseps, jalg, säär R: Jooks umbes 5-6km L: Puhkepäev P: Jõusaal ehk 3. päev - Rind, õlg, triitseps, kõht
  12. 15 aastan poiss otsib abi treeningul ja toitumisel

    Kas kohe alguses läheb vaja treeningkava ja toitumiskava võib saab alguses ilma ka hakkama ?
  13. 15 aastan poiss otsib abi treeningul ja toitumisel

    Ja mitmenda taseme ma peaksin siis tellima ?
  14. Tere, olen siis 15 aastane poiss kes soovib saada lahti rasvasest kehast ja kunagi tahakas näha ka kõhulihaseid kuna vend vedas mind ükskord jõusaali ja hakkas meeldima. Olen 170cm pikk ja kaalun 59kg. Soovitage mulle kust ja kelle käest ma saaksin osta treeningkava ja toitumiskava. Praegu näen siis selline välja.
×