Jump to content

urtz

Kasutajad
  • Sisu loend

    127
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    2

Postitused posted by urtz


  1. Hei!

    5. oktoober kirjutasid:

    Kasutasin ainult Fasti Fitnessvööd. Usun ikka, et paks vöö jäägu jõutõstjatele, kes maksimaalset jõudu treenivad.

    Tänases videos ju paks vöö.

    Miks oled muutnud oma uskumust? :)


  2. 08.detsember 2015 Täna oli erakordselt raske trenni teha kui paljud masinad-pingid olid hõivatud ning rahvas lihtsalt istus nendel ja näppisid oma nutiseadmeid. Tallasime stepperit ja leppisime omavahel kokku, et kohe pärast seda kui reie nelipealihase aparaadil lõpetatakse, läheme teeme jalga. Tallasime pikalt... ja ei jõudnudki ära oodata. Kurb. :(

    DSC_0001.JPG

    Naine oma telefoniga sobib taustale :)

  3. Pean Sind tänama. Tuletasid mulle teemat meelde, võtsin operaatoriga ühendust ja juhtumisi saabuski ta sel nädalal Eestisse.

    Natukene sehkendamist kokkusaamisega ja ongi materjalid minu ja peagi ka monteerija valduses. :)

    Ehk sobiks sügiseks ajastada avalikustamise?

    Püüan ennast tagasi hoida, aga mõned screenshotid siiski paneks.

    Mõtlikud mehed enne otsustavat hetke

    screenshot.JPG

    Krt kus ma olin ikka soliidses vormis kunagi

    2.JPG

    Hea kaader

    5.JPG

    Tänada pole vaja, kui film ikka enne sügist valmis saab siis avalda kohe :)

    Vorm oli tõesti hea!


  4. Tore, algus on tehtud. Vaatasin eile juhulikult facebookis ringlevat "Ringvaate" testi ,kus mõõdeti löögitugevust. Päris korralikud numbrid lõite välja 3-6 korda tugevamini kui tänavapealt juhulikult möödaläinud tegelased. Moisar paugutas ka korralikult. Kui see link on võib siia ka vaatamiseks välja panna.

    Ei olnud Ringvaade vaid Radar:

    https://youtu.be/tl692MZ4lwk


  5. Täna käisingi Revalis. Harjumatult palju rahvast, palav ja vähe õhku võrreldes muude kohtadega. Ühekorra pilet 9 eur, karm. Spartas oli 5 ainult.

    Midagi hullu ei teinud. Seljaharjutusi. Tore oli ka ühe siinse blogijaga viimaks näost nakku kohtuda/suhelda. Tänud toreda õhtu eest. :)

    Veel ei teagi kuhu homme. Jalgu vaja teha nüüd.

    Mulle ka Reval ei meelinud, aga nuh, vajalik seal olemas.

    Mina soovitan läbi käia Lasnamäe HC GYM kui võinalust on. 1x on odav ja mulle väga meeldib.

×