Jump to content

natural

Kasutajad
  • Sisu loend

    1
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

natural

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 01.04.1995

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  1. Tere! Ei hakka siin väga pikalt seletama ehk siis long story short- Sooviksin abi toitumise korrigeerimisel. Hetkel kaalun umbestäpselt 50 kilogrammi ja pikkust ~158 sentimeetrit. Numbrite järgi tundub kõik justkui okei, aga ise pole teatud piirkondadega rahul (jalad) ja tahaks korraliku toitumisega viimsegi rasva kaotada. Kuigi ilmselge on see, et vaid toitumisest ei piisa, tuleb ka trenni teha. Nõnda ilusal ajal, suvel, on õnneks füüsilist tegevust suhteliselt palju. Sõidan rattaga, jalutan tihti ja lisaks tantsin. Soov oleks saada 49 kilo peale, näiteks Võtaks seda kui esialgset eesmärki, kuhu püüelda. Jalgadest rääkides ei meeldi mulle reie siseküljed. Sellepärast üritangi palju käia jalgsi ja sõita rattaga. Mõtlesin, et paneks siia üles kolme päeva viimased menüüd (justkui näidiseks) ja targemad võivad siis kommenteerida, kas ja mida peaks veel muutma. Mainin ära, et hommikud üldiselt algavad mul kaerahelbepudruga (mida teen veega), kuhu lisan veidi soola (suhkrut üldiselt mitte) ja toormoosi, vahel kaneeli. Nisutoodetest (sai, saiakesed, valged makaronid jms) olen ammu loobunud, söön täisteramakarone ja pruuni riisi. Näiteks siis esmaspäev Hommikul banaanipannkoogid (ilma jahu ja suhkruta, vaid 1 banaan+ kaks muna), 5 väikest + toormoos + 1 keedumuna Päeval mitmeviljaleib 1,5 tk + 1 näkileib Vahepala 1 nektariin ja õhtusöögiks täisterapasta tomati-kurgiviiludega + kodujuust Hiljem veel natuke cheatisin suurest kurbusest ja sõin ühe jäätise (pärast kahetsesin, nagu alati ) Teisipäev; Hommik 1 banaan, kaerahelbepuder Lõuna 1 banaan Mõni tund pärast seda spinati fetajuustustruudel (mis on ka tegelikult saiake, aga kuna olin kodust eemal oli vaja midagi toitvat kiirelt) + 1 kohuke Õhtupoole veel 3 teraleivaviilu + kurgiviilud + tomat ja 1 näkileib. Lisaks veel "cheat" kanawrapi ja jäätise näol. Käsi südamel võin öelda, et iga nädal sellist lõbu endale ei luba Kolmapäev ehk täna, hommik puder moosiga Päeval pool avokaadot ja 1 murel Kuskil kuue ajal sõin ühe nektariini ja 7 ajal kama keefiriga (+ imevähe suhkrut) + 1 teraleivaviil. Õhtusöögiks keetsin pruuni riisi, millele panin peale rohelist sibulat ja kõrvale kurgiviilud. Tundub võrdlemisi kesine menüü, aga arvutasin kuskil leheküljel välja, et peaksin päevas sööma kuni 1600kcal kui soovin ühe kilo alla saada. Niisiis, targemad, ehk annate soovitusi mida PEAKS kindlalt sööma ja mida ei? Ning kas on okei, kui viimane söögikord jääb näiteks õhtul 8-9 vahele? Olen väga segaduses ja loen-arvutan neid kaloreid nagu hullumeelne.
×