Jump to content

Esko

Kasutajad
 • Content count

  35
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutraalne

About Esko

 • Rank
  Algaja
 • Birthday 07/23/1998

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Male

Recent Profile Visitors

2,865 profile views
 1. Tere, mure selline, et tihtipeale kummargil asendis kaovad jalad alt ära, kohe nii et ei saa püsti olla ega ka istuda, põlvili olles on kõige leebem. Valu on sabakondi juures ja tõsiselt terav. Kestnud on see juba mõned aastad vahelduva eduga, aga see aasta on nagu eriti tihedalt. Kahe nädala jooksul on juba kaks korda nii juhtunud ja kuna töö on suhteliselt füüsiline siis on see tõsiselt halb kohe. Eelnevalt on valu kestnud siin pea nädal aega, aga nüüd ühe lahustava tabletiga piisab 1-2päevast ja on valu kadunud. Tehti röntgen pilt, perearst ütles et mul on "spina bifida" ja öeldi põhimõtteliselt, et trenni võin teha ainult jalgratast ja umbes sellist kergemat värki, füüsiline töö välistatud.. "Klienditeenindajaid ja IT-alaseid töid saad teha". Palusin siis ennast edasi saata, sain esimese aja Paidesse. Käisin kohal, torgiti nõelaga mind igalt poolt ja anti mõista läbi lillede, et olen simulant. "Ah, et see kaitseväe komisjon hakkab ka tulema jne..." Sellepeale ütlesin aitäh ja kõndisin välja. Internetist leidsin ühe Tallinna arsti numbri, läksin kohale, rääkisin oma loo ära ja saatis omakorda kõrvale haiglasse, kus siis rääkisin uuesti oma loo ära ja siis pani mulle aja MRT uuringusse lülisamba kaelaosast ja lülisamba nimmeosast. Aeg on alles aprilli kuu lõpus ja ega ma ei üllatu kui sealt ka ei leita midagi. Enne arsti juurde minekut käisin pidevalt massaažis nädalas 1x vahest isegi 2x. Septembri kuust kuni detsembri kuuni. Selle ajasees andis valu tunda ainult ühe korra, aga ka see läks ilma rohuta päris kiiresti üle. Käisin ka kiropraktiku juures, kes rääkis et ta ei saa mul põlve ja jalalabasi? paika panna kuna mul olevat mingised seesmised lihased liialt pinges, et paneb paika ja tõmbab kohe tagasi. Kusjuures põlved ei taha juba pikemat aega üldse koormust saada, mõlemad põlved teevad päris hullu valu. Siinkohal mainin ka ära, et mul on lampjalad ja kannan jalakuju järgi tehtuid tallakuid 2017 detsembri kuust saati. Trennis(jõusaalis) ei ole minu mäletamist mööda kordagi valu tunda andnud. Tavaliselt mingil rumalal ajal, näiteks maast midagi võttes või jalanõude paelu sidudes. Kui koht on postituse jaoks vale siis kustutage ja ehk räägime maili teel. Päikest!
 2. Enforcer'i blogi

  Huvitav oleks teada, miks jalapaevale kukki sisse ei vota? Mis on jala umbermoot?
 3. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

  Tere, -60kg poisse on ka teil seal grupis?
 4. Okei, aitäh nõuannete eest!
 5. on kellegil veel soovitusi?
 6. Jõutõmme, mida valesti teen?

  Nohjah mina esimest korda üldse proovisin ja täna sain aru mida ma valesti tegin, aga eks abi küsimine on kõige parem variant.
 7. selliseks kindlasti ei taha saada!
 8. ehk siis lisada sinna creatiini? sain ma õigesti aru?
 9. Okei. Küsin sellepärast, et paar kuud tagasi sai gain bolic 6000 tellitud ja ei taha seda ära ka visata, et kasutaks kuidagi selle ära.
 10. Tahaksin lihast juurde saada, dieeti ei pea, kaalu on raskelt juurde tulnud ja selleks saigi gain bolic 6000 ka ostetud. Ja olen hakanud sööma rohkem.
 11. Pildid: Ukraina välijõusaal

  prooviks isegi..
 12. Jõumehe cookies

  järgi proovitud, väga hea
 13. Tervist, kas gain bolic 6000, dextrot ja creatiini(fast) tohib kõik korraga ühes kasutada?? Ja kui tohib, siis kuidas soovitate kasutada?
×