Jump to content

UusTegija

Kasutajad
  • Sisu loend

    5
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

UusTegija

  • Tase
    Vaatleja
  1. Soovitage mida süüa

    Mida valgurikast võiks süüa hommikusöögi ja lõunasöögi vahepeal? Proteiini ei tarbi veel, nii et see langeb välja. Soovitage.
  2. aeroobne trenn

    Lihtsalt, et jõuks ikka joosta ka, mitte et peale esimest paarisadat meetrit hingeldad. Aeroobne trenn on ka südamele hea. Selles mõttes. Põhiees märk on ikka jõutreening, aga olen lugenud, et ka aeroobset peab tegema.
  3. aeroobne trenn

    Olen lugenud foorumit ja olen leidnud kaheseid vastuseid. Öeldakse, et 2-3x, samas jälle, et 3-4x. Minu eesmärgiks oleks lihtsalt võhma treening ja rasvapõletus. Samas ei tahaks ka, et lihasmassi kasv selle arvelt kannataks. Kui palju peaks sel juhul tegema aeroobset?
  4. Abi vaja

    Selline asi siis, et üks rinnalihas on suurem kui teine. Trenni olen teinud umbes 2kuud. Tegelikult oli üks juba enne treeninguid suurem, sest eks tööd tehes kasutad ikka ühte kätt rohkem ja treenitud keha areneb kiiresti. Lootsin, et koos treenimisega see kaob, aga ei. Rinnalihased arenevad kyll, aga üks on ikka teisest suurem. Kuidas sellest lahti saada?
  5. Tervist, olen alles paar nädalat jõusaalis käinud, nii et, midagi suurt pole veel jõudnud tehagi. Täpsustuseks, et pole mitu aastat enam yldse spordiga kokkupuutunud. Hetkel olen 17. Olen sirvinud siinset foorumit ja olen aru saanud, et toitumisel on tähtis roll. Kõik räägivad igasugustest valkudest ja süsivesikutest ja arvudest. See kõik teeb silme ees kirjuks. Oleks vaja lihtsamat seletust, kuidas muuta toitumist ja mida ja millal süüa. Preagune päevakava näeb umbes nii välja: hommikul joon teed ja paar võileiba, on ka hommikuid kus midagi ei söö. Kell 12.00 on lõuna(kartul,liha). Enne trenni ka ei tahaks nagu suurt sisse ahmida ning järgmine suurem söök on alles peale jõusaali, kuskil 17.00-18.00. Siis ka õhtul sellist niksi-näksi(võileivad,saiakesed,jne) ja teed. Mida ja kuidas paremaks muuta. Aitäh
×