Jump to content

kristofeles1

Kasutajad
  • Sisu loend

    87
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    2

Postitused posted by kristofeles1


  1. Kaks esimest ala väga head (esimese ala 100 punkti norm oli kunagi vähemalt 82 ja teise ala norm 92), kolmas ala aga kuidagi sinu vastupidavust ja treeninguid arvates väga nirune.

    Kokkuvõttes aga ikka väga hea punktisumma arvestades ka olenemata vanuseklassist, mille taha pugemine on võrdne jõutõstmises kehakaalu taha pugemisega (minu silmis) :-).

    Sain ära torgata, aga see oli heatahtlik :-)

    Minu meelest 3.2 miili ehk 5.1km 14,5 minutiga joosta pole üldse paha. Küllap on siiski mõeldud 3.2km, mitte miili.


  2. See mis meeldib sulle ja sinu kehale ei pruugi mõjuda teistele, mida sa hakkad jälle otsast peale, sry aga sinusugune jublu akkab ümber lükkama legentaarse treeneri meetodeid. HAahaha Mida ma siis sinuarvates usun ? Mis sa välja lugesid minukohta mis paneb sind seda arvama ? Sellepärast ma ei tahagi siia midagi postitada sest kõik te könnid olete ju kõige targemad , kõik teised on lollid ! :D ainult vaidlused.

    Ok have a nice day and FUCK YOU ! :)

    Su konto andmetel on su vanuseks 26. Su postituste põhjal pakuks su vanuseks 11-12.


  3. Proovisin täna pehmendusega. Ei ole kunagi proovinud ja ebameeldiv oli. Ei tundnud kangi turjal ja üldse kuidagi vedel oli :blink:

    Olen ka neid näinud, kes sinna vahele mingi madratsi 3 kordselt lausa topivad :lol:

    Ma loodan, et mina polnud see, keda sa nägid 3kordse madratsiga kangi ja turja vahel :D Ma tegin ka kunagi nii. Nüüd õnneks ümber harjutanud ennast.


  4. Kuidas vältida dieedi ajal sellist asja nagu "binge eating" ? Olles olnud mõnda aega dieedil, kasvavad lõpuks mu isud nii suureks, et 6000-7000kcal söömine päevas pole mingi probleem ning tavaliselt taolised päevad kipuvad dieedil saavutatud tulemused ära kaotama.. Kas asi võib olla liiga madalas kaloraazhis või milleski muus? Ise olen 170cm pikk, 83kg, 4x nädalas jõutrenni+ igapäev ~5km kõndimist ning sellega põhimõttelisest kogu päevane aktiivsus piirdubki.

    Praegune kava näeb välja selline:

    kell 15.00 toidukord 1:

    munad 10tk

    (v:68g s:0g r:57g kcal: 785)

    margariin 10g

    (v:0g s:0g r:6g kcal: 55)

    lahja kohupiim 180g

    (v:29g s:4g r:1g kcal: 140)

    banaan 100g

    (v:1g s:21g r:1g kcal: 100)

    trenn

    kell 20.00 toidukord 2:

    kanafilee 500g

    (v:113g s: 0g r:12g kcal: 560)

    pruun riis 125g

    (v:9g s:90g r:3g kcal: 420)

    kaloraazh kokku: 2060kcal

    valgud kokku:220g

    süsivesikud kokku: 115g

    rasvad kokku: 80g


  5. Minuteada men's physique eesmärk ei olegi omada niivõrd suuri jalgu ja suurt lihasmassi, vaid seal eelkõige esmatähtis proportsioonid, sümmeetria ning üleüldine esteetiline välimus. Samuti ütleks ma, et enamikel juhtudel on nendel vendadel jalad ülakehaga täiesti proportsioonis, aga kuna nad kannavad rannapükse, siis läbi nende keeruline anda jalgadele objektiivset hinnangut.

    • Upvote 3
×