Jump to content

sergei30

Kasutajad
  • Sisu loend

    13
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

sergei30

  • Tase
    Algaja
  1. Mis trenni tehakse kreatiniga?

    Anna e-mail,pool Tallinna ei ole meile sinna vaja,eks?
  2. Mis trenni tehakse kreatiniga?

    Ostsin nüüd hiljuti su käest kreatiin monohüdrat.Robocopi soovituste järgi peaks teda rohkem võtta kui see purgi peal kirjas on!Miks nii?
  3. Mis trenni tehakse kreatiniga?

    Tänan!Võib olla ma tahtsingi et mulle vastaks just nii kulsus mees? Aga põeb alaväärsuskompleksi hoopis keegi teine ,need kes ainult foorumites julgevad plõksida ,eriti delfis!Ma kahtlen et julgeks kõik see gannibal näkku öelda!
  4. Mis trenni tehakse kreatiniga?

    Hugo Boss!Tänan sind toetuse eest selles võitluses!Mina arvan et probleem on ikka nagu alati mu nimes!
  5. athlete.ru

    Soovitan kõigile kes vene keelt oskab lugeda.Seal vähimalt keegi ei ülditse(nagu see meile kombeks on) vaid räägivatakse asja!!!
  6. Mis trenni tehakse kreatiniga?

    Mina ei ole esimesena alustanud.ma esitasin Ottile küsimust,kuna see on teema nimeline foorum ja vaata kes seal vastama hakkasid!
  7. Mis trenni tehakse kreatiniga?

    Kõik siin sind ootasid,kuna sa tuled ja ütled oma arvamuse.Hoia parem oma suu kinni!
  8. Mis trenni tehakse kreatiniga?

    Ega minigite munnide käest siin ei küsi!Küsin Ottilt,ülejäänud imevad ###### edasi!!!
  9. Küsin Ottilt!

    Ostsin nüüd hiljuti su käest kreatiin monohüdrat.Robocopi soovituste järgi peaks teda rohkem võtta kui see purgi peal kirjas on!Miks nii?
  10. Kreatiin

    Kuidas pärast säilitada seda mida oled kreatiiniga saavutanud?
  11. Mis trenni teha kreatiniga:kas jõudu või lihasmassi?kui pikalt ?
×