Jump to content

karauul

Kasutajad
  • Sisu loend

    15
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

karauul

  • Tase
    Algaja
  1. Taipoksi trennid Rakveres

    kes treenerid on ja kas mingi koht on ka juba teada? ja kas täitsa algajal on ka mõtet tulla?
  2. 3-ks jaot kava päevad

    kui teisip, neljap (reede vbl??) ülakeha teha; pühap jalgu. esmasp poksi, siis kas see ülakehale koormavaks ei lähe?
  3. 3-ks jaot kava päevad

    mida sa öelda tahtsid?
  4. 3-ks jaot kava päevad

    kui 3 päeva nädalas jõusaali teha ja igakord erinev lihas, siis kas seda ühele lihasele vähe ei ole?
  5. 3-ks jaot kava päevad

    poks on pigem aeroobse eesärgiga. põhirõhu tahaks siiski jõusaalile panna. treeneriga on siuke lugu, et sellist (maakoht!! ise olen kunagi võistlustasemel teinud) pole. küsimus oli selles et mis päeval võiks jalgu teha jne, paigutada puhkus, et vältida ületreeningut.
  6. 3-ks jaot kava päevad

    4 kuud olen teinud 2ks jaot kava järgi. nüüd tahan üle minna 3ks peale. Küsimus: mis päevadele trennid jaotada (st mis päeval teha jalgu ja ülejäänd keha, puhkus). tingimused on järgmised: eesmärk on lihasmass. toitumiskava on olemas ja proovin järgida. esmasp: poks teisip: võimalus teha jõusaali aga mida kolmap: ei saa mingit trenni teha neljap: võimalus teha jõusaali aga mida reede: võimalus teha jõusaali aga mida laup: kui võimalus on siis ainult poks pühap:võimalus teha jõusaali aga mida
  7. kreatiin ja poks

    robocopist, Tai Kane monohürdaat. kirjas muidu 2 g 200 ml mahlas.
  8. kreatiin ja poks

    a mis kogus kreatiini päevas tuleks võtta? kas ka laadimisnädalaga? trenn 3 korda nädalas 1,5 tundi
  9. kreatiin ja poks

    @Deegan, kuda sa jõuad iga päev?? ülepingutust ei karda? a kus treenid üldse?? ja siis sooviks ka valgu kohta teada, et kas on mõtet
  10. kreatiin ja poks

    kas on kasu kui tarvitada kreatiini ja valku, kui tegelen poksiga 3 korda nädalas. on üldse mõtet??
  11. õlad

    äkki aitab nädalane puhkus?? toidulisandid on liiga kallid tudengi jaoks...
  12. õlad

    tegelen juba 2 kuud poksiga. muidu kõik on norm aga õlad kipuvad öösiti valutama. ei tea milles asi ja kuda annab asja paranada. soojendus on muidu korralik. koormus suht suur.
  13. vitamiinid

    kui ma tegelen aktiivselt spordiga, siis kuda ma paean vitamiine tarbima. kas nagu kuuridena või koguaeg, või kuidas????
  14. Peale trenni...

    tahaks ka teada? aga kreatiini??
×