Jump to content

freshman

Kasutajad
  • Sisu loend

    160
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

freshman

  • Tase
    Kasutaja
  1. reljeefsus

    Andreaze postist võib välja lugeda teatud põlgust peenikeste inimeste vastu. Olen nõus sellega, et mees peaks veidigi sportlikult aktiivne olema, aga see jutt, et kogu massi üle 100 kg ja alles siis hakka reljeefi taga ajama on ka jama. 170 cm pikkuse juures annab ikka 100 kg täis saada. See võtab palju palju aastaid. Ja kõik see aeg peab see 170 cm vend ringu käima nagu käppadega viiner ?! See võib ju Sinu eesmärk olla selline välja näha, kuid ma ei usu, et keegi eriti selline olla tahaks. Minu arvamus on see, et pigem tulgu massi veidi aeglasemalt ja välimus on veidi parem, kui et ringi käia täiesti vormitu kehaga. Aga jah, mida mina ka tean...
  2. Juubeliõnnitlused Marek Kalmusele

    Õnned ka minu poolt ja edu treeningutel !!
  3. palun nõu!

    Mees, häbene oma lollust, ausalt.
  4. tõstmisvöö

    Zeppelinis Sportlandi kõrval on veel üks spordipood...popsport oli vist...seal on tõstevööd müügil küll.
  5. Kuidas saab?

    saab nii, et enne, kui kangi alla ronid, õpi korralikult kirjutama...
  6. Tõstevöö Tartus

    Leidsin Tartus koha, kus saab vöö 319 krooniga. Zeppelinis Sportlandi kõrval spordipoes. Sealt toon endalegi ühe ära
  7. Poed Tartus

    Muide oleks plaanis millalgi üks kang müüki panna - väga korralik - vars (läbimõõt 3 cm, pikkus 160 cm) ja lukud kokku 10 kg, kettaid on 40 kg (2*2, 2*4, 2*6, 2*8). Asub Tartus. Kui tekib huvi, siis andke teada, hakkan vaikselt asju ajama.
  8. Poed Tartus

    Tean, et kunagi (ei tea kas ka praegu) müüdi Lõunakeskuses ka Tai Kane tooteid. Kreatiinid, valgud, süsivesikud jne. Praegu pole pikalt seal ringi vaadanud.
  9. Poed Tartus

    Esmaspäeval vaatan ja kui midagi näen, siis kirjutan
  10. Tõstevöö Tartus

    Hmm, toodet ei leitud.... Millal vöö taas müüki tuleb ?
  11. Elu hind

    Aga kui esimestena sureksid sinu lähedased? Maailmas on üle 6 miljardi inimese...seega on ülimalt väike tõenäosus, et nendeks inimesteks osutavad sinu lähedased. Kuid kui juba sõna võtsin, siis vastan ka küsimustele. 1. Seda varianti ei kasutaks 2. Enda eluga ei mängi 3. Ikka omajagu vajutaks...kui ei vajuta mina, siis vajutab keegi teine. Maailm on juba niigi hukas...noh, siis saab ühe rikutud inimese võrra rikkamaks...
  12. Miks ka mitte?! Kükk, jalapress, jõutõmme, jne....on ju ühed parimad ?!
  13. mis te arvate mu rinnalt surumisest?

    5 kg lukud...mõeldud on ju mõlemat lukku kokku...2,5 kg kumbki.
  14. Millist jõusaali valida...?

    Lõunakeskuses oleva jõusaali kohta tean niipalju, et oskan nimetada ainult hindu. Seal on selline kaartide süsteem...ehk mida kallimat kaarti omad, seda suuremat allahindlust saad. näiteks on eluaegne vip kaart, mis maksab 25 000.- ja sellega saab allahindlust 40%. On ka muidugi teisi kaarte, mis on odavamad, aga ka allahindlus on väiksem ja nad kehtivad paar aastat. Liikmekaart tuleb osta nii või naa, see on 150.- Õpilastele/üliõpilastele on kuu hind tavalise 150 kroonise liikmekaardiga hommikusel ajal (8.00-15.00) 500.- Minujaoks igatahes suht soolased hinnad...
  15. Kraami segamine...

    2 supilusikat mõõduka kuhjaga on 3 g valku ?! Hea on, et nii pole...muidu mu valgukott oleks paari kolme päevaga tühi...Tee trenni ja varsti taipad, et on palju tähtsamaid asju, millele keskenduda kui paar lusikat siia sinna...
×