Jump to content

Fick Dace

Kasutajad
  • Sisu loend

    2
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Fick Dace

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 23.11.1990

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  1. Kava parandus

    See kava ja harjutused on pandud püsti vaid enda kogemuse põhjal. Ehk siis 6-7 aastat tagasi hakkasin poksi kõrvalt uudistama jõusaali ja seetõttu ei tea täpselt kui palju mida võiks olla. Mida ma eemaldama/muutuma peaks siis? Ja seda ka, et kas pigem teha superkombosid, maksimumiga tavalisi seeriaid või siis treppi?
  2. Kava parandus

    Tere, Olen seda kava vahelduva eduga päris pikalt teinud. Üldiselt olen vormis, aga mingi teatud piirkonnad arengust maha jäänud. Teie poole oleks palve, et äkki saaksite aidata seda paremaks teha. Seda kava teen 2x nädalas + lisaks veel 2/3+ aeroobset trenni. Ilmselt tuleks siin lihasgruppe ümber paigutada ja mõningaid harjutusi vahetada/juurde lisada. Millega pole rahul: Rind on väga hästi arenenud v.a. sisemine osa. Ülevalt keskelt on peaaegu täitsa tühi plats. Selg on laiusesse hästi arenenud ning nüüd oleks vaja saada paksust juurde. Ehk siis tahaks, et lihas punnitaks seljalt rohkem välja. Triitsepts arenes mingi maani ülikiirelt, kuid nüüd on areng täielikult peatunud. Lihtsalt ei taha kasvada.. vähemalt endal selline tunne. Minu andmed: Kaal 73kg Pikkus 170cm Sugu mees Vanus 22a. Päev 1 Surumine lamades pingil 4x8 (superkombod) Surumine lamades positiivse kaldega pingil 4x8 Trosside ristamine plokksüsteemil 4x8 Lendamine hantlitega lamades 4x8 Käte kokku viimine trenazööril (Liblikas) 4x8 Surumine rööbaspuudel 4x8 Küünarvarre sirutamine taha hantliga kummargil 4x8 Seistes küünarvarte sirutamine plokksüsteemil 4x8 Prantsuse surumine kangiga lamades 4x8 Keretõsted negatiivse kaldega pingil 4x15 Sirgete jalgade tõsted rööbaspuudel 4x15 Kerekallutus hantliga seistes küljele 4x15 Päev 2 Lõuatõmbed laia haardega 4xmax Ülatõmme plokksüsteemil laia haardega 4x8 Alatõmme trenazööril, kitsas haare 4x8 Jõutõmme kangiga 4x8 Õlgade tõstmine smithi masinal seistes 4x8 Surumine kangiga istudes kukla tagant 4x8 Lendamine hantlitega küljele 4x8 Lendamine hantlitega ette 4x8 Lendamine küljele trenazööril 4x8 Päev 3 Kükk kangiga, kang turjal 4x8 Jala sirutus ette trenazööril 4x8 Jalapress trenazööril 4x8 Jalgade kõverdamine trenazööril kõhuli 4x8 Käärkükk kangiga, kang turjal 4x8 Küünarvarre kõverdamine plokksüsteemil, ühe käega 4x8 Küünarvarte kõverdamine hantlitega seistes 4x8 Küünarvarre kõverdamine hantliga istudes kontsentreeritult 4x8 Küünarvarte kõverdamine kangiga seistes 4x8 Keretõsted negatiivse kaldega pingil 4x15 Sirgete jalgade tõsted rööbaspuudel 4x15 Kerekallutus hantliga seistes küljele 4x15 Suured tänud ette !
×