Jump to content

k3nt

Kasutajad
 • Content count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About k3nt

 • Rank
  Vaatleja
 • Birthday 12/09/1993

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Male
 1. Abi toitumisel/ kaalust juurde

  Mis moodi on võimalik toitumist sellise elutempo juures kontrolli all hoida, ning regulaarseid toidukordi nn jälgida? Saan tõesti aru, et koolis, saab, nii hommikuti kui lõunati midagi hamba alla, kuid tööl, 8-17.... Ise istuksin arvatavasti nälgas... Paljudes kohtades, sellist lõbu ei leidu vast.
 2. Abi toitumisel/ kaalust juurde

  olen kuulnud ka, et rohkem füüsilist tööd? spetsialist ei peagi alati esmane variant olema?
 3. Abi toitumisel/ kaalust juurde

  paljudel eiole lihtsalt võimalik, niimodi toituda päevas, nagu sinul või kellelgi teisel, hommikuti ei söö, kui siis, midagi lihtsat ja kiiret, lõunal ja õhtul tavaliselt. (korralik portsjon) aga toidu lisandid, need ei aita?
 4. Abi toitumisel/ kaalust juurde

  hea on rääkida, et hakka rohkem sööma.
 5. Abi toitumisel/ kaalust juurde

  täpselt sama mure ka minul, olen 19a 179cm pikk, ning kaalun ca 55kg, kuu kaks tagasi oli kaal 56kg kanti. täiesti üksi oma murega, see juures, koguaeg räägitakse, et kuidas kaalust alla saada? sitt on kuulata, kuidas kõik inisevad, et too on nii kodine. söön rohkem kui teised.
 6. Sooviksin kaalust juurde võtta.

  toidulisandid aitavad? või eriti rasvased toidud? kui toidulisandid tulevad kasuks, siis, millistes kogustes neid tarbida tuleks? ning kus kohast neid saada oleks?
 7. Sooviksin kaalust juurde võtta.

  täpselt sama mure ka minul endal, olen 19a. 179cm pikk, ning kaalun alla 55kg....masendav on kuulata, kuidas kõik inisevad kõrval, et too on nii kondine täiesti üksi oma murega, paljud räägivad, et tee rohkem füüsilist tööd, kuid ka see pole mingit tulemust andnud. kuu- kaks tagasi oli kaal 56kg kanti. loodan, et siinne teema pole ununend.
×