Jump to content

kristin.raudla

Kasutajad
  • Sisu loend

    10
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

1 Neutraalne

kristin.raudla

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 21.12.1993

Profiili informatsioon

  • Sugu
    m

Viimase Profiili Külastajad

3 637 profile views
  1. Palun ütle, et varem ei ole iial sellist asja Eestis olnud
  2. Kõik tüdrukud olid niii tublid Pöidlad olid pihus ja laval olid kõik super!
  3. Naised ja kreatiin

    Vot täitsa võimalik, mul ka seal 5g juures.. Selle peale ise ei tulnudki, et koguseid tõsta Eks ma katsetan ära ja kui tõesti midagi tunda ei ole, siis tõstan ka koguseid ja looooodan, et seekord toimib
  4. Naised ja kreatiin

    Olen ka kreatiini võtnud eelmisel aastal. Tegin koos laadimisega ja puha, aga päris ausalt midagi ei tundnud ning jätsin katki.. Kavatsen ka varsti jälle võtma hakata, kindlasti laadimisega ning ise joon koos viinamarjasuhkruga ja sooja veega Loodan, et seekord on ka miskit tunda
  5. Mida arvate nendest (naiste) treeningriietest?

    Oh läksin ise ka ühe Eesti netipoega materjaliõnge Räägiti küll, et ei ole puuvillased ja just sobivad treeninguteks..aga võta näpust kui kohale jõudsid! Aga kust kohast nii odavalt pükse leiab?
  6. Mida arvate nendest (naiste) treeningriietest?

    Kas see lehekülg : https://www.facebook.com/PreiliDDisaininurk ?
  7. Ma küsiks veel seda, et kuna võistluste päevakava paika pannakse? ( või jääb sellesse järjekorda, nagu hetkel on võistlejaid registreeritud->kulturism, klassikaline kulturism, naiste bodyfitness jne)
  8. Panen ka kirja end Kristin Raudla, bikini fitness -170cm edasijõudnud, Arena Spordiklubi
×