Jump to content

kasekene

Kasutajad
  • Sisu loend

    3
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

kasekene

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 24.01.1996

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Female
  1. kui palju võib süüa kesise trenniga

    Võtsin antud nõu kuulda ning hakkasin rohkem sööma. Sõin ca 1600-1700 kalorit, aga mis juhtus oli kaalutõus.. Nüüd olen jälle kimpus omadega, sest kui saangi jälle kaalu tagasi sinna, kus enne oli, siis kuidas ikkagi hoida seda?
  2. kui palju võib süüa kesise trenniga

    Kas see liiga palju pole ja kas kaal tõusma ei hakka nii palju süües, kui igapäevaselt trenni ei tee? Tundub kuidagi jõle palju selle 1000kcal võrreldes..
  3. Tere! olen 165 pikk ja kaalun 49 kg ning minu bav on ca. 1300, tahtsin küsida, et kui ma söön päevas selle täis, kas siis pigem kaal tõuseb/langeb/seisab? sest trenni teen ma umbes 3 korda nädalas, mitte väga intensiivselt, rohkem selline 20min jooksu ja hommikuvõimlemine iga hommik. Kaalu otseselt alla ei tahaks, aga juurde ka võtta ei taha... Sobiks selline kuldne kesktee, mis oleks tervislik ja säilitaks kaalu. kui palju mul siis päevas ikkagi lubatud süüa on? siiamaani olen ma söönud alla 1000 ja kaal langeb ja kõht jääb tühjaks.. ei taha nagu näljutada ka ennast, aga hirm juurdevõtmise ees on kui rohkem söön. Trenni ei saa ka eriti kodus teha, ainult võimelda ja joosta ja suure luume/vihmaga ikka jooksma ei kisu kah väga :/.
×