Jump to content

diktaator

Kasutajad
  • Sisu loend

    2
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

diktaator

  • Tase
    Vaatleja
  1. Kas on üldse võimalik ?

    Aitäh kõigile vastajatele. Ega siis midagi, tuleb hakata trenni ka tegema. Ainult veel küsimus, et kas ilmtingimata peab käima trenni tegemas just kuskil jõusaalis? Et kas koduste vahenditega pole võimalik seda hästi teha? Sest jõusaalis käimisega oleks päris raske, sest kuna ma olen siiski veel kooliõpilane, läheb põhiline aeg sellele ning leida aega kuskil käia oleks keeruline. Käisin mõned aastad tagasi ka kergejõustikus, kuid jäi see omal ajal pooleli just nimelt ajapuuduse tõttu.
  2. Kas on üldse võimalik ?

    Tervist. Olen 17- aastane noormees ja olen ülekaaluline. Pikkuse ja kaalu suhe on 180cm-92kg. Vöökoht umb 107cm. Ja minu küsimus olekski see, et kas üldse on võimalik minusugusel inimesel õige toitumise ja treeningu korral jõuda punkti, kus ma ei näe enam selline matsakas välja? Ma olen tegelenud varem kaalu langetamisega, aasta tagasi kaalusin 100kg ning 4 kuuga sain kaalu 86 peale. Kuid ei jäänud eriti muljet, et midagi kadunud oleks. Nojah, veidi kõhult ja vöökohast läks jah, kuid see oli ikkagi kuidagi nagu eimidagi. Ja selle koha pealt tekkiski küsimus, et kas õige toitumise ja treeninguga võimalik siis keha vormida nii, et igalt poolt ei oleks kogu aeg midagi üle rippumas ?
×